Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport 15. forduló

2019.04.29 - 18:00

Táborfalva, Táborfalvi Sporttelep

Pest

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
ASZÓDI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZEHOFNER JÓZSEF, ÁCS BENCE ZSIGMOND
Táborfalva KSE
FC Dabas
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

8'

WRÁBEL JÓZSEF

 

0 - 2

30'

WRÁBEL JÓZSEF

 

0 - 3

36'

WRÁBEL JÓZSEF

 

0 - 4

75'

WRÁBEL JÓZSEF
SZAPU ENDRE

80'

1 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 15 14 0 1 81 29 52 42 6
2 FC Dabas FC Dabas 15 11 2 2 96 32 64 35 6.3
3 Monori SE Monori SE 15 11 1 3 65 31 34 34 5.6
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 15 8 1 6 59 35 24 25 5.4
5 Dömsödi SE Dömsödi SE 15 5 2 8 47 69 -22 17 5.7
6 Nagykáta SE Nagykáta SE 15 5 1 9 43 56 -13 16 5.5
7 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 15 4 3 8 28 55 -27 15 5.8
8 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 15 4 0 11 34 68 -34 12 4.9
9 Kakucs KSE Kakucs KSE 15 3 3 9 35 64 -29 12 5.2
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 15 2 3 10 23 72 -49 9 4.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 7 6 1 0 19 3 16 19 8 6 2 0 17 5 12 20 15 12 3 0 36 8 28 39
2 Vasadi RSC FC Dabas 8 6 0 2 28 5 23 18 7 5 1 1 19 5 14 16 15 11 1 3 47 10 37 34
3 Vasadi RSC Monori SE 7 5 2 0 19 4 15 17 8 4 2 2 10 9 1 14 15 9 4 2 29 13 16 31
4 Vasadi RSC Albertirsa SE 8 5 1 2 17 6 11 16 7 3 0 4 9 10 -1 9 15 8 1 6 26 16 10 25
5 Vasadi RSC Dömsödi SE 6 4 1 1 13 4 9 13 9 3 1 5 10 22 -12 10 15 7 2 6 23 26 -3 23
6 Vasadi RSC Nagykáta SE 8 4 0 4 11 13 -2 12 7 0 2 5 5 14 -9 2 15 4 2 9 16 27 -11 14
7 Vasadi RSC Táborfalva KSE 8 1 4 3 6 11 -5 7 7 2 1 4 5 14 -9 7 15 3 5 7 11 25 -14 14
8 Vasadi RSC Kakucs KSE 8 1 3 4 8 14 -6 6 7 1 2 4 8 19 -11 5 15 2 5 8 16 33 -17 11
9 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 8 2 2 4 7 15 -8 8 7 0 3 4 3 15 -12 3 15 2 5 8 10 30 -20 11
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 7 1 2 4 6 14 -8 5 8 0 2 6 3 21 -18 2 15 1 4 10 9 35 -26 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 7 7 0 0 45 13 32 21 8 7 0 1 36 16 20 21 15 14 0 1 81 29 52 42
2 Vasadi RSC FC Dabas 8 7 0 1 61 16 45 21 7 4 2 1 35 16 19 14 15 11 2 2 96 32 64 35
3 Vasadi RSC Monori SE 7 7 0 0 42 11 31 21 8 4 1 3 23 20 3 13 15 11 1 3 65 31 34 34
4 Vasadi RSC Albertirsa SE 8 5 1 2 37 13 24 16 7 3 0 4 22 22 0 9 15 8 1 6 59 35 24 25
5 Vasadi RSC Dömsödi SE 6 4 0 2 27 15 12 12 9 1 2 6 20 54 -34 5 15 5 2 8 47 69 -22 17
6 Vasadi RSC Nagykáta SE 8 5 0 3 33 24 9 15 7 0 1 6 10 32 -22 1 15 5 1 9 43 56 -13 16
7 Vasadi RSC Táborfalva KSE 8 3 2 3 16 18 -2 11 7 1 1 5 12 37 -25 4 15 4 3 8 28 55 -27 15
8 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 8 4 0 4 25 30 -5 12 7 0 0 7 9 38 -29 0 15 4 0 11 34 68 -34 12
9 Vasadi RSC Kakucs KSE 8 2 3 3 18 27 -9 9 7 1 0 6 17 37 -20 3 15 3 3 9 35 64 -29 12
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 7 1 2 4 13 27 -14 5 8 1 1 6 10 45 -35 4 15 2 3 10 23 72 -49 9
 
Albertirsa SE
2 - 37 - 12 - 32 - 24 - 36 - 08 - 16 - 0-
Aranyszarvas SE
4 - 33 - 011 - 2--4 - 23 - 28 - 212 - 2
Dabas-Gyón FC
-1 - 64 - 11 - 115 - 20 - 27 - 36 - 21 - 3
Dömsödi SE
1 - 02 - 39 - 3-6 - 40 - 3--9 - 2
FC Dabas
6 - 21 - 46 - 112 - 213 - 05 - 3-9 - 39 - 1
Kakucs KSE
2 - 64 - 63 - 22 - 21 - 8-1 - 12 - 23 - 0
Monori SE
-4 - 28 - 110 - 25 - 33 - 16 - 1-6 - 1
Nagykáta SE
5 - 11 - 5-7 - 42 - 35 - 33 - 76 - 14 - 0
Táborfalva KSE
3 - 4-2 - 13 - 11 - 41 - 42 - 23 - 11 - 1
Vasadi RSC
1 - 61 - 7-3 - 34 - 4-0 - 44 - 10 - 2

Meccsek

Táborfalva KSE

2018. 10. 18. 18:30
Vasadi RSC sportpálya
2018. 10. 18. 18:30
Vasadi RSC sportpálya
Vasadi RSC
Táborfalva KSE
2018. 09. 10. 17:00
Táborfalvi Sporttelep
2018. 09. 10. 17:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Táborfalva KSE
2018. 09. 24. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
2018. 09. 24. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Kakucs KSE
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Táborfalva KSE
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Dömsödi SE
2018. 10. 22. 15:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 22. 15:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Monori SE
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Vasadi RSC
2019. 04. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Táborfalva KSE
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Albertirsa SE
2019. 04. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 04. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Táborfalva KSE
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Nagykáta SE
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
FC Dabas
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi Sporttelep
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Táborfalva KSE
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Táborfalva KSE

FC Dabas

2018. 09. 03. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 03. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas
2018. 09. 10. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 10. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Vasadi RSC
2018. 09. 17. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 09. 17. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
FC Dabas
2018. 09. 24. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 24. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Albertirsa SE
2018. 10. 01. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2018. 10. 01. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
FC Dabas
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Táborfalva KSE
2018. 10. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
FC Dabas
2018. 11. 05. 18:20
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 05. 18:20
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Dömsödi SE
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Aranyszarvas SE
2019. 03. 25. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 25. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Monori SE
2019. 04. 01. 18:30
Vasadi RSC sportpálya
2019. 04. 01. 18:30
Vasadi RSC sportpálya
Vasadi RSC
FC Dabas
2019. 04. 08. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 08. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 04. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
FC Dabas
2019. 04. 23. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 23. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Kakucs KSE
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalvi Sporttelep
Táborfalva KSE
FC Dabas
2019. 05. 06. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 06. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Nagykáta SE
2019. 05. 13. 18:00
Dömsödi Sporttelep
2019. 05. 13. 18:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
FC Dabas
2019. 05. 20. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 20. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol