Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport 16. forduló

2019.05.06 - 19:00

Monor, Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)

Pest

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
FERENCZI DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH KEVE, ALBERT GERGŐ
Monori SE
Albertirsa SE
80'
40'

Gólok

BOKROS SÁNDOR BENCE

63'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 16 15 0 1 84 29 55 45 6.2
2 FC Dabas FC Dabas 16 12 2 2 104 35 69 38 6.3
3 Monori SE Monori SE 16 12 1 3 66 31 35 37 5.5
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 16 8 1 7 59 36 23 25 5.3
5 Dömsödi SE Dömsödi SE 16 6 2 8 50 71 -21 20 5.8
6 Nagykáta SE Nagykáta SE 16 5 1 10 46 64 -18 16 5.3
7 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 16 4 3 9 30 58 -28 15 5.8
8 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 16 4 1 11 35 69 -34 13 5.3
9 Kakucs KSE Kakucs KSE 16 3 3 10 35 67 -32 12 4.9
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 16 2 4 10 24 73 -49 10 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 8 6 2 0 19 3 16 20 8 6 2 0 17 5 12 20 16 12 4 0 36 8 28 40
2 Vasadi RSC FC Dabas 9 7 0 2 31 6 25 21 7 5 1 1 19 5 14 16 16 12 1 3 50 11 39 37
3 Vasadi RSC Monori SE 8 5 3 0 19 4 15 18 8 4 2 2 10 9 1 14 16 9 5 2 29 13 16 32
4 Vasadi RSC Albertirsa SE 8 5 1 2 17 6 11 16 8 3 1 4 9 10 -1 10 16 8 2 6 26 16 10 26
5 Vasadi RSC Dömsödi SE 7 5 1 1 15 5 10 16 9 3 1 5 10 22 -12 10 16 8 2 6 25 27 -2 26
6 Vasadi RSC Nagykáta SE 8 4 0 4 11 13 -2 12 8 0 2 6 6 17 -11 2 16 4 2 10 17 30 -13 14
7 Vasadi RSC Táborfalva KSE 8 1 4 3 6 11 -5 7 8 2 1 5 6 16 -10 7 16 3 5 8 12 27 -15 14
8 Vasadi RSC Kakucs KSE 8 1 3 4 8 14 -6 6 8 1 3 4 8 19 -11 6 16 2 6 8 16 33 -17 12
9 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 8 2 2 4 7 15 -8 8 8 0 4 4 3 15 -12 4 16 2 6 8 10 30 -20 12
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 8 1 3 4 6 14 -8 6 8 0 2 6 3 21 -18 2 16 1 5 10 9 35 -26 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 8 8 0 0 48 13 35 24 8 7 0 1 36 16 20 21 16 15 0 1 84 29 55 45
2 Vasadi RSC FC Dabas 9 8 0 1 69 19 50 24 7 4 2 1 35 16 19 14 16 12 2 2 104 35 69 38
3 Vasadi RSC Monori SE 8 8 0 0 43 11 32 24 8 4 1 3 23 20 3 13 16 12 1 3 66 31 35 37
4 Vasadi RSC Albertirsa SE 8 5 1 2 37 13 24 16 8 3 0 5 22 23 -1 9 16 8 1 7 59 36 23 25
5 Vasadi RSC Dömsödi SE 7 5 0 2 30 17 13 15 9 1 2 6 20 54 -34 5 16 6 2 8 50 71 -21 20
6 Vasadi RSC Nagykáta SE 8 5 0 3 33 24 9 15 8 0 1 7 13 40 -27 1 16 5 1 10 46 64 -18 16
7 Vasadi RSC Táborfalva KSE 8 3 2 3 16 18 -2 11 8 1 1 6 14 40 -26 4 16 4 3 9 30 58 -28 15
8 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 8 4 0 4 25 30 -5 12 8 0 1 7 10 39 -29 1 16 4 1 11 35 69 -34 13
9 Vasadi RSC Kakucs KSE 8 2 3 3 18 27 -9 9 8 1 0 7 17 40 -23 3 16 3 3 10 35 67 -32 12
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 8 1 3 4 14 28 -14 6 8 1 1 6 10 45 -35 4 16 2 4 10 24 73 -49 10
 
Albertirsa SE
2 - 37 - 12 - 32 - 24 - 36 - 08 - 16 - 0-
Aranyszarvas SE
4 - 33 - 011 - 2-3 - 04 - 23 - 28 - 212 - 2
Dabas-Gyón FC
-1 - 64 - 11 - 115 - 20 - 27 - 36 - 21 - 3
Dömsödi SE
1 - 02 - 39 - 3-6 - 40 - 3-3 - 29 - 2
FC Dabas
6 - 21 - 46 - 112 - 213 - 05 - 38 - 39 - 39 - 1
Kakucs KSE
2 - 64 - 63 - 22 - 21 - 8-1 - 12 - 23 - 0
Monori SE
1 - 04 - 28 - 110 - 25 - 33 - 16 - 1-6 - 1
Nagykáta SE
5 - 11 - 5-7 - 42 - 35 - 33 - 76 - 14 - 0
Táborfalva KSE
3 - 4-2 - 13 - 11 - 41 - 42 - 23 - 11 - 1
Vasadi RSC
1 - 61 - 71 - 13 - 34 - 4-0 - 44 - 10 - 2

Meccsek

Monori SE

2018. 09. 03. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 03. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
FC Dabas
2018. 09. 10.
Dömsödi sportpálya
2018. 09. 10.
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Monori SE
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 24. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 24. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Nagykáta SE
2018. 10. 01. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 01. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Monori SE
2018. 10. 08. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 10. 08. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Dabas-Gyón FC
2018. 10. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Monori SE
2018. 10. 22. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 10. 22. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Kakucs KSE
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Monori SE
2019. 03. 25. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 25. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Monori SE
2019. 04. 01. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 04. 01. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Dömsödi SE
2019. 04. 08. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 08. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Monori SE
2019. 04. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Monori SE
2019. 04. 23. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 04. 23. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Vasadi RSC
2019. 04. 29. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 29. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Monori SE
2019. 05. 06. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 06. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Albertirsa SE
2019. 05. 13. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 05. 13. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Monori SE
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Táborfalva KSE

Albertirsa SE

2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 09. 10. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2018. 09. 10. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Albertirsa SE
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Táborfalva KSE
2018. 09. 24. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 24. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Albertirsa SE
2018. 10. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dömsödi SE
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Albertirsa SE
2018. 10. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Monori SE
2018. 10. 22. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 22. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Albertirsa SE
2018. 10. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dabas-Gyón FC
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 04. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Kakucs KSE
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Albertirsa SE
2019. 04. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
FC Dabas
2019. 04. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 04. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Albertirsa SE
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 06. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 06. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Albertirsa SE
2019. 05. 13. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 05. 13. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Vasadi RSC
2019. 05. 20. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 05. 20. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Albertirsa SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom