Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport 16. forduló

2019.05.23 - 18:00

Dömsöd, Dömsödi sportpálya (Dömsödi Sporttelep)

Pest

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
PÁLINKÁS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS KRISTÓF, GÁSPÁR GERGELY
Dömsödi SE
Táborfalva KSE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

2'

TERENYI ZOLTÁN
KOVÁCS ZSOLT

3'

1 - 1

 

CZÉKMÁN RÓBERT

35'

2 - 1

 

NAGY ATTILA

70'

3 - 1

 

 

3 - 2

79'

MEGYES RÓBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 16 15 0 1 84 29 55 45 6.2
2 FC Dabas FC Dabas 16 12 2 2 104 35 69 38 6.3
3 Monori SE Monori SE 16 12 1 3 66 31 35 37 5.5
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 16 8 1 7 59 36 23 25 5.3
5 Dömsödi SE Dömsödi SE 16 6 2 8 50 71 -21 20 5.8
6 Nagykáta SE Nagykáta SE 16 5 1 10 46 64 -18 16 5.3
7 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 16 4 3 9 30 58 -28 15 5.8
8 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 16 4 1 11 35 69 -34 13 5.3
9 Kakucs KSE Kakucs KSE 16 3 3 10 35 67 -32 12 4.9
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 16 2 4 10 24 73 -49 10 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 8 6 2 0 19 3 16 20 8 6 2 0 17 5 12 20 16 12 4 0 36 8 28 40
2 Vasadi RSC FC Dabas 9 7 0 2 31 6 25 21 7 5 1 1 19 5 14 16 16 12 1 3 50 11 39 37
3 Vasadi RSC Monori SE 8 5 3 0 19 4 15 18 8 4 2 2 10 9 1 14 16 9 5 2 29 13 16 32
4 Vasadi RSC Albertirsa SE 8 5 1 2 17 6 11 16 8 3 1 4 9 10 -1 10 16 8 2 6 26 16 10 26
5 Vasadi RSC Dömsödi SE 7 5 1 1 15 5 10 16 9 3 1 5 10 22 -12 10 16 8 2 6 25 27 -2 26
6 Vasadi RSC Nagykáta SE 8 4 0 4 11 13 -2 12 8 0 2 6 6 17 -11 2 16 4 2 10 17 30 -13 14
7 Vasadi RSC Táborfalva KSE 8 1 4 3 6 11 -5 7 8 2 1 5 6 16 -10 7 16 3 5 8 12 27 -15 14
8 Vasadi RSC Kakucs KSE 8 1 3 4 8 14 -6 6 8 1 3 4 8 19 -11 6 16 2 6 8 16 33 -17 12
9 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 8 2 2 4 7 15 -8 8 8 0 4 4 3 15 -12 4 16 2 6 8 10 30 -20 12
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 8 1 3 4 6 14 -8 6 8 0 2 6 3 21 -18 2 16 1 5 10 9 35 -26 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 8 8 0 0 48 13 35 24 8 7 0 1 36 16 20 21 16 15 0 1 84 29 55 45
2 Vasadi RSC FC Dabas 9 8 0 1 69 19 50 24 7 4 2 1 35 16 19 14 16 12 2 2 104 35 69 38
3 Vasadi RSC Monori SE 8 8 0 0 43 11 32 24 8 4 1 3 23 20 3 13 16 12 1 3 66 31 35 37
4 Vasadi RSC Albertirsa SE 8 5 1 2 37 13 24 16 8 3 0 5 22 23 -1 9 16 8 1 7 59 36 23 25
5 Vasadi RSC Dömsödi SE 7 5 0 2 30 17 13 15 9 1 2 6 20 54 -34 5 16 6 2 8 50 71 -21 20
6 Vasadi RSC Nagykáta SE 8 5 0 3 33 24 9 15 8 0 1 7 13 40 -27 1 16 5 1 10 46 64 -18 16
7 Vasadi RSC Táborfalva KSE 8 3 2 3 16 18 -2 11 8 1 1 6 14 40 -26 4 16 4 3 9 30 58 -28 15
8 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 8 4 0 4 25 30 -5 12 8 0 1 7 10 39 -29 1 16 4 1 11 35 69 -34 13
9 Vasadi RSC Kakucs KSE 8 2 3 3 18 27 -9 9 8 1 0 7 17 40 -23 3 16 3 3 10 35 67 -32 12
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 8 1 3 4 14 28 -14 6 8 1 1 6 10 45 -35 4 16 2 4 10 24 73 -49 10
 
Albertirsa SE
2 - 37 - 12 - 32 - 24 - 36 - 08 - 16 - 0-
Aranyszarvas SE
4 - 33 - 011 - 2-3 - 04 - 23 - 28 - 212 - 2
Dabas-Gyón FC
-1 - 64 - 11 - 115 - 20 - 27 - 36 - 21 - 3
Dömsödi SE
1 - 02 - 39 - 3-6 - 40 - 3-3 - 29 - 2
FC Dabas
6 - 21 - 46 - 112 - 213 - 05 - 38 - 39 - 39 - 1
Kakucs KSE
2 - 64 - 63 - 22 - 21 - 8-1 - 12 - 23 - 0
Monori SE
1 - 04 - 28 - 110 - 25 - 33 - 16 - 1-6 - 1
Nagykáta SE
5 - 11 - 5-7 - 42 - 35 - 33 - 76 - 14 - 0
Táborfalva KSE
3 - 4-2 - 13 - 11 - 41 - 42 - 23 - 11 - 1
Vasadi RSC
1 - 61 - 71 - 13 - 34 - 4-0 - 44 - 10 - 2

Meccsek

Dömsödi SE

2018. 09. 20. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 09. 20. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Dömsödi SE
2018. 09. 10.
Dömsödi sportpálya
2018. 09. 10.
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Monori SE
2018. 09. 17. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 09. 17. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Dömsödi SE
2018. 09. 24. 17:45
Dömsödi sportpálya
2018. 09. 24. 17:45
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Dabas-Gyón FC
2018. 10. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dömsödi SE
2018. 10. 08. 17:15
Dömsödi sportpálya
2018. 10. 08. 17:15
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Kakucs KSE
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dömsödi SE
2018. 11. 05. 18:20
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 05. 18:20
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Dömsödi SE
2018. 10. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Dömsödi SE
2019. 05. 16. 18:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 16. 18:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Dömsödi SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 01. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 04. 01. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Dömsödi SE
2019. 04. 08. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 04. 08. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Vasadi RSC
2019. 04. 15. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 15. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Dömsödi SE
2019. 04. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 04. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Albertirsa SE
2019. 04. 29. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 04. 29. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Dömsödi SE
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Táborfalva KSE
2019. 05. 13. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 05. 13. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
FC Dabas
2019. 05. 20. 18:00
Tass Sporttelep
2019. 05. 20. 18:00
Tass Sporttelep
Dömsödi SE
Nagykáta SE

Táborfalva KSE

2018. 10. 18. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 18. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Táborfalva KSE
2018. 09. 10. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 09. 10. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Táborfalva KSE
2018. 09. 24. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 09. 24. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Kakucs KSE
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Táborfalva KSE
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dömsödi SE
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Monori SE
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Vasadi RSC
2019. 04. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Táborfalva KSE
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Albertirsa SE
2019. 04. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 04. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Táborfalva KSE
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Nagykáta SE
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
FC Dabas
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Táborfalva KSE
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Táborfalva KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple