Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport 4. forduló

2018.09.24 - 18:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
PÁLINKÁS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS KRISTÓF, ROZENBEIGER ANDRÁS ROLAND
FC Dabas
Albertirsa SE
80'
40'

Gólok

WRÁBEL JÓZSEF

12'

1 - 0

 

WRÁBEL JÓZSEF

25'

2 - 0

 

 

2 - 1

35'

BUKOVINSZKI GÁBOR
WRÁBEL JÓZSEF

42'

3 - 1

 

WRÁBEL JÓZSEF

45'

4 - 1

 

PACSIRTA JÓZSEF

51'

5 - 1

 

WRÁBEL JÓZSEF

77'

6 - 1

 

 

6 - 2

79'

LASÁN JÁNOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Monori SE Monori SE 4 4 0 0 18 6 12 12 5
2 FC Dabas FC Dabas 4 3 0 1 29 9 20 9 5.8
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 3 0 1 25 8 17 9 6.5
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 4 3 0 1 22 9 13 9 5.8
5 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 4 2 0 2 5 11 -6 6 7.3
6 Dömsödi SE Dömsödi SE 4 1 1 2 14 20 -6 4 5.5
7 Kakucs KSE Kakucs KSE 4 1 0 3 11 17 -6 3 6.5
8 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 4 1 0 3 10 24 -14 3 5
9 Nagykáta SE Nagykáta SE 4 1 0 3 8 22 -14 3 3.8
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 4 0 1 3 5 21 -16 1 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC FC Dabas 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 1 0 7 2 5 4 4 3 1 0 14 3 11 10
2 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 1 1 0 0 5 1 4 3 3 2 1 0 8 2 6 7 4 3 1 0 13 3 10 10
3 Vasadi RSC Albertirsa SE 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 0 1 3 3 0 3 4 3 0 1 7 3 4 9
4 Vasadi RSC Monori SE 3 1 2 0 6 3 3 5 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 3 0 6 3 3 6
5 Vasadi RSC Dömsödi SE 2 1 1 0 5 0 5 4 2 0 1 1 3 7 -4 1 4 1 2 1 8 7 1 5
6 Vasadi RSC Kakucs KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 4 3 1 4 4 1 1 2 5 5 0 4
7 Vasadi RSC Nagykáta SE 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 1 0 3 4 10 -6 3
8 Vasadi RSC Táborfalva KSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 2 2 0 4 -4 2
9 Vasadi RSC Vasadi RSC 3 0 2 1 2 6 -4 2 1 0 0 1 0 5 -5 0 4 0 2 2 2 11 -9 2
10 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 2 0 1 1 2 7 -5 1 2 0 1 1 0 5 -5 1 4 0 2 2 2 12 -10 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Monori SE 3 3 0 0 15 6 9 9 1 1 0 0 3 0 3 3 4 4 0 0 18 6 12 12
2 Vasadi RSC FC Dabas 2 2 0 0 15 3 12 6 2 1 0 1 14 6 8 3 4 3 0 1 29 9 20 9
3 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 1 1 0 0 11 2 9 3 3 2 0 1 14 6 8 6 4 3 0 1 25 8 17 9
4 Vasadi RSC Albertirsa SE 2 2 0 0 14 1 13 6 2 1 0 1 8 8 0 3 4 3 0 1 22 9 13 9
5 Vasadi RSC Táborfalva KSE 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 1 0 1 2 6 -4 3 4 2 0 2 5 11 -6 6
6 Vasadi RSC Dömsödi SE 2 1 0 1 9 6 3 3 2 0 1 1 5 14 -9 1 4 1 1 2 14 20 -6 4
7 Vasadi RSC Kakucs KSE 1 0 0 1 2 6 -4 0 3 1 0 2 9 11 -2 3 4 1 0 3 11 17 -6 3
8 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 2 1 0 1 6 13 -7 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 4 1 0 3 10 24 -14 3
9 Vasadi RSC Nagykáta SE 2 1 0 1 6 8 -2 3 2 0 0 2 2 14 -12 0 4 1 0 3 8 22 -14 3
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 3 0 1 2 4 12 -8 1 1 0 0 1 1 9 -8 0 4 0 1 3 5 21 -16 1
 
Albertirsa SE
------8 - 16 - 0-
Aranyszarvas SE
--11 - 2------
Dabas-Gyón FC
---1 - 115 - 2----
Dömsödi SE
--9 - 3--0 - 3---
FC Dabas
6 - 2-------9 - 1
Kakucs KSE
2 - 6--------
Monori SE
-4 - 2--5 - 3-6 - 1--
Nagykáta SE
-1 - 5---5 - 3---
Táborfalva KSE
--2 - 1--1 - 4---
Vasadi RSC
-1 - 7-3 - 3----0 - 2

Meccsek

FC Dabas

2018. 09. 03. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 03. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
FC Dabas
2018. 09. 10. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 10. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Vasadi RSC
2018. 09. 17. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 09. 17. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
FC Dabas
2018. 09. 24. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 24. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Albertirsa SE
2018. 10. 01. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2018. 10. 01. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
FC Dabas
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Táborfalva KSE
2018. 10. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
FC Dabas
2018. 11. 05. 18:20
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 05. 18:20
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Dömsödi SE
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Aranyszarvas SE
2019. 03. 25. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 25. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Monori SE
2019. 04. 01. 18:30
Vasadi sportpálya
2019. 04. 01. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
FC Dabas
2019. 04. 08. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 08. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
FC Dabas
2019. 04. 23. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 23. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Kakucs KSE
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
FC Dabas
2019. 05. 06. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 06. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Nagykáta SE
2019. 05. 13. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 05. 13. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
FC Dabas
2019. 05. 20. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 05. 20. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
FC Dabas

Albertirsa SE

2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 09. 10. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2018. 09. 10. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Albertirsa SE
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Táborfalva KSE
2018. 09. 24. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 24. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Albertirsa SE
2018. 10. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dömsödi SE
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Albertirsa SE
2018. 10. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Monori SE
2018. 10. 22. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 22. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Albertirsa SE
2018. 10. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dabas-Gyón FC
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 04. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Kakucs KSE
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Albertirsa SE
2019. 04. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
FC Dabas
2019. 04. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 04. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Albertirsa SE
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 06. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 06. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Albertirsa SE
2019. 05. 13. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 05. 13. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Vasadi RSC
2019. 05. 20. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 05. 20. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Albertirsa SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom