Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport 6. forduló

2018.10.08 - 16:00

Tápiószentmárton, Tápiószentmártoni sportpálya

Pest

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
PETŐ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEIGL GÁBOR, FENYVESI SZABOLCS
Aranyszarvas SE
Albertirsa SE
80'
40'

Gólok

KOTULA LÁSZLÓ

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

38'

CSŐKE ISTVÁN
KOTULA LÁSZLÓ

39'

2 - 1

 

 

2 - 2

51'

SZUDA JÁNOS
BALOGH PÁL

52'

3 - 2

 

 

3 - 3

63'

CSŐKE ISTVÁN
GÁL SÁNDOR

69'

4 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Monori SE Monori SE 6 6 0 0 30 7 23 18 5.5
2 FC Dabas FC Dabas 6 5 0 1 46 13 33 15 6.7
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 6 5 0 1 35 12 23 15 5.7
4 Dömsödi SE Dömsödi SE 6 3 1 2 23 26 -3 10 6
5 Albertirsa SE Albertirsa SE 6 3 0 3 27 16 11 9 5.2
6 Nagykáta SE Nagykáta SE 6 2 0 4 15 27 -12 6 5.5
7 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 6 2 0 4 9 26 -17 6 6.7
8 Vasadi RSC Vasadi RSC 6 1 1 4 9 26 -17 4 3.8
9 Kakucs KSE Kakucs KSE 6 1 0 5 16 31 -15 3 5.7
10 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 6 1 0 5 12 38 -26 3 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dabas-Gyón FC FC Dabas 3 3 0 0 12 1 11 9 3 2 1 0 11 2 9 7 6 5 1 0 23 3 20 16
2 Dabas-Gyón FC Aranyszarvas SE 2 2 0 0 7 2 5 6 4 3 1 0 11 2 9 10 6 5 1 0 18 4 14 16
3 Dabas-Gyón FC Monori SE 4 2 2 0 10 4 6 8 2 1 1 0 2 0 2 4 6 3 3 0 12 4 8 12
4 Dabas-Gyón FC Dömsödi SE 3 2 1 0 9 2 7 7 3 1 1 1 5 8 -3 4 6 3 2 1 14 10 4 11
5 Dabas-Gyón FC Albertirsa SE 3 2 0 1 5 2 3 6 3 1 0 2 4 5 -1 3 6 3 0 3 9 7 2 9
6 Dabas-Gyón FC Nagykáta SE 3 2 0 1 5 4 1 6 3 0 0 3 2 8 -6 0 6 2 0 4 7 12 -5 6
7 Dabas-Gyón FC Vasadi RSC 5 1 2 2 4 9 -5 5 1 0 0 1 0 5 -5 0 6 1 2 3 4 14 -10 5
8 Dabas-Gyón FC Kakucs KSE 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 1 1 2 6 7 -1 4 6 1 1 4 7 13 -6 4
9 Dabas-Gyón FC Táborfalva KSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 1 3 0 9 -9 1 6 0 2 4 0 11 -11 2
10 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 3 0 1 2 2 10 -8 1 3 0 1 2 1 9 -8 1 6 0 2 4 3 19 -16 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dabas-Gyón FC Monori SE 4 4 0 0 23 7 16 12 2 2 0 0 7 0 7 6 6 6 0 0 30 7 23 18
2 Dabas-Gyón FC FC Dabas 3 3 0 0 24 6 18 9 3 2 0 1 22 7 15 6 6 5 0 1 46 13 33 15
3 Dabas-Gyón FC Aranyszarvas SE 2 2 0 0 15 5 10 6 4 3 0 1 20 7 13 9 6 5 0 1 35 12 23 15
4 Dabas-Gyón FC Dömsödi SE 3 2 0 1 15 10 5 6 3 1 1 1 8 16 -8 4 6 3 1 2 23 26 -3 10
5 Dabas-Gyón FC Albertirsa SE 3 2 0 1 16 4 12 6 3 1 0 2 11 12 -1 3 6 3 0 3 27 16 11 9
6 Dabas-Gyón FC Nagykáta SE 3 2 0 1 12 9 3 6 3 0 0 3 3 18 -15 0 6 2 0 4 15 27 -12 6
7 Dabas-Gyón FC Táborfalva KSE 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 1 0 3 6 21 -15 3 6 2 0 4 9 26 -17 6
8 Dabas-Gyón FC Vasadi RSC 5 1 1 3 8 17 -9 4 1 0 0 1 1 9 -8 0 6 1 1 4 9 26 -17 4
9 Dabas-Gyón FC Kakucs KSE 2 0 0 2 3 14 -11 0 4 1 0 3 13 17 -4 3 6 1 0 5 16 31 -15 3
10 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 3 1 0 2 7 19 -12 3 3 0 0 3 5 19 -14 0 6 1 0 5 12 38 -26 3
 
Albertirsa SE
--2 - 3---8 - 16 - 0-
Aranyszarvas SE
4 - 3-11 - 2------
Dabas-Gyón FC
-1 - 6-1 - 115 - 2----
Dömsödi SE
--9 - 3-6 - 40 - 3---
FC Dabas
6 - 2------9 - 39 - 1
Kakucs KSE
2 - 6---1 - 8----
Monori SE
-4 - 28 - 1-5 - 3-6 - 1--
Nagykáta SE
-1 - 5---5 - 3-6 - 1-
Táborfalva KSE
--2 - 1--1 - 4---
Vasadi RSC
-1 - 7-3 - 3--0 - 44 - 10 - 2

Meccsek

Aranyszarvas SE

2018. 09. 20. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 09. 20. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Dömsödi SE
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 24. 18:00
Vasadi sportpálya
2018. 09. 24. 18:00
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Albertirsa SE
2018. 10. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2018. 10. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Aranyszarvas SE
2019. 05. 16. 18:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 16. 18:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Dömsödi SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Nagykáta SE
2019. 04. 08. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 08. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Monori SE
2019. 04. 15. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 15. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Vasadi RSC
2019. 04. 23.
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 23.
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 06.
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 05. 06.
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Kakucs KSE
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 20. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 05. 20. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
FC Dabas

Albertirsa SE

2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 09. 10. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2018. 09. 10. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Albertirsa SE
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Táborfalva KSE
2018. 09. 24. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 24. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Albertirsa SE
2018. 10. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dömsödi SE
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Albertirsa SE
2018. 10. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Monori SE
2018. 10. 22. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 22. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Albertirsa SE
2018. 10. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dabas-Gyón FC
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 04. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Kakucs KSE
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Albertirsa SE
2019. 04. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 15. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
FC Dabas
2019. 04. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 04. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Albertirsa SE
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 06. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 06. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Albertirsa SE
2019. 05. 13. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 05. 13. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Vasadi RSC
2019. 05. 20. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 05. 20. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Albertirsa SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom