Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport 9. forduló

2018.10.29 - 18:30

Nagykáta, Nagykáta Városi Sporttelep

Pest

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PETŐ TAMÁS, WEIL LEVENTE
Nagykáta SE
Dömsödi SE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

18'

FARAGÓ GÁBOR

 

0 - 2

27'

FARAGÓ GÁBOR

 

0 - 3

29'

CSORDÁS JÓZSEF
BALOGH ZSOLT

36'

1 - 3

 

 

1 - 4

47'

CSORDÁS JÓZSEF
BALOGH ZSOLT

48'

2 - 4

 

TÖRÖK TAMÁS

52'

3 - 4

 

TÓTH BALÁZS

55'

4 - 4

 

TÓTH GYÖRGY

60'

5 - 4

 

KELEMEN ISTVÁN

67'

6 - 4

 

KELEMEN ISTVÁN

70'

7 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 9 8 0 1 53 19 34 24 6
2 Monori SE Monori SE 9 7 1 1 35 16 19 22 5.9
3 FC Dabas FC Dabas 9 7 0 2 62 21 41 21 5.8
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 9 6 0 3 46 18 28 18 5.7
5 Dömsödi SE Dömsödi SE 9 3 1 5 30 48 -18 10 5.6
6 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 9 3 1 5 16 37 -21 10 5.4
7 Nagykáta SE Nagykáta SE 9 3 0 6 27 41 -14 9 5.3
8 Vasadi RSC Vasadi RSC 9 2 1 6 13 36 -23 7 5.2
9 Kakucs KSE Kakucs KSE 9 2 0 7 24 40 -16 6 5.1
10 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 9 2 0 7 21 51 -30 6 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dabas-Gyón FC Aranyszarvas SE 3 3 0 0 11 3 8 9 6 4 2 0 14 4 10 14 9 7 2 0 25 7 18 23
2 Dabas-Gyón FC FC Dabas 5 4 0 1 17 2 15 12 4 3 1 0 13 2 11 10 9 7 1 1 30 4 26 22
3 Dabas-Gyón FC Albertirsa SE 5 4 0 1 12 2 10 12 4 2 0 2 6 6 0 6 9 6 0 3 18 8 10 18
4 Dabas-Gyón FC Monori SE 5 3 2 0 12 4 8 11 4 1 2 1 3 5 -2 5 9 4 4 1 15 9 6 16
5 Dabas-Gyón FC Dömsödi SE 3 2 1 0 9 2 7 7 6 2 1 3 8 16 -8 7 9 4 2 3 17 18 -1 14
6 Dabas-Gyón FC Kakucs KSE 4 1 1 2 5 8 -3 4 5 1 1 3 6 9 -3 4 9 2 2 5 11 17 -6 8
7 Dabas-Gyón FC Nagykáta SE 5 2 0 3 6 9 -3 6 4 0 0 4 3 10 -7 0 9 2 0 7 9 19 -10 6
8 Dabas-Gyón FC Táborfalva KSE 4 1 2 1 3 3 0 5 5 0 1 4 1 13 -12 1 9 1 3 5 4 16 -12 6
9 Dabas-Gyón FC Vasadi RSC 6 1 2 3 5 11 -6 5 3 0 1 2 1 8 -7 1 9 1 3 5 6 19 -13 6
10 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 5 1 2 2 5 12 -7 5 4 0 1 3 1 12 -11 1 9 1 3 5 6 24 -18 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dabas-Gyón FC Aranyszarvas SE 3 3 0 0 23 7 16 9 6 5 0 1 30 12 18 15 9 8 0 1 53 19 34 24
2 Dabas-Gyón FC Monori SE 5 5 0 0 26 8 18 15 4 2 1 1 9 8 1 7 9 7 1 1 35 16 19 22
3 Dabas-Gyón FC FC Dabas 5 4 0 1 37 12 25 12 4 3 0 1 25 9 16 9 9 7 0 2 62 21 41 21
4 Dabas-Gyón FC Albertirsa SE 5 4 0 1 29 5 24 12 4 2 0 2 17 13 4 6 9 6 0 3 46 18 28 18
5 Dabas-Gyón FC Dömsödi SE 3 2 0 1 15 10 5 6 6 1 1 4 15 38 -23 4 9 3 1 5 30 48 -18 10
6 Dabas-Gyón FC Táborfalva KSE 4 2 1 1 8 8 0 7 5 1 0 4 8 29 -21 3 9 3 1 5 16 37 -21 10
7 Dabas-Gyón FC Nagykáta SE 5 3 0 2 21 16 5 9 4 0 0 4 6 25 -19 0 9 3 0 6 27 41 -14 9
8 Dabas-Gyón FC Vasadi RSC 6 1 1 4 9 23 -14 4 3 1 0 2 4 13 -9 3 9 2 1 6 13 36 -23 7
9 Dabas-Gyón FC Kakucs KSE 4 1 0 3 10 20 -10 3 5 1 0 4 14 20 -6 3 9 2 0 7 24 40 -16 6
10 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 5 2 0 3 15 25 -10 6 4 0 0 4 6 26 -20 0 9 2 0 7 21 51 -30 6
 
Albertirsa SE
-7 - 12 - 3--6 - 08 - 16 - 0-
Aranyszarvas SE
4 - 3-11 - 2----8 - 2-
Dabas-Gyón FC
-1 - 6-1 - 115 - 2-7 - 3-1 - 3
Dömsödi SE
--9 - 3-6 - 40 - 3---
FC Dabas
6 - 21 - 4-12 - 2---9 - 39 - 1
Kakucs KSE
2 - 64 - 6--1 - 8---3 - 0
Monori SE
-4 - 28 - 1-5 - 33 - 16 - 1--
Nagykáta SE
-1 - 5-7 - 42 - 35 - 3-6 - 1-
Táborfalva KSE
--2 - 13 - 1-1 - 42 - 2--
Vasadi RSC
1 - 61 - 7-3 - 3--0 - 44 - 10 - 2

Meccsek

Nagykáta SE

2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 17. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 17. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Kakucs KSE
2018. 09. 24. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 24. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Nagykáta SE
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 08. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 08. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Nagykáta SE
2018. 10. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
FC Dabas
2018. 10. 22. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 22. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Nagykáta SE
2018. 10. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Dömsödi SE
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 25. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Nagykáta SE
2019. 04. 08. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 04. 08. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Nagykáta SE
2019. 04. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Monori SE
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Nagykáta SE
2019. 04. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Vasadi RSC
2019. 05. 06. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 06. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Nagykáta SE
2019. 05. 13. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 05. 13. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Dabas-Gyón FC
2019. 05. 20. 18:00
Tass Sporttelep
2019. 05. 20. 18:00
Tass Sporttelep
Dömsödi SE
Nagykáta SE

Dömsödi SE

2018. 09. 20. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 09. 20. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Dömsödi SE
2018. 09. 10.
Dömsödi sportpálya
2018. 09. 10.
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Monori SE
2018. 09. 17. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 09. 17. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Dömsödi SE
2018. 09. 24. 17:45
Dömsödi sportpálya
2018. 09. 24. 17:45
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Dabas-Gyón FC
2018. 10. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 01. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dömsödi SE
2018. 10. 08. 17:15
Dömsödi sportpálya
2018. 10. 08. 17:15
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Kakucs KSE
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dömsödi SE
2018. 11. 05. 18:20
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 05. 18:20
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Dömsödi SE
2018. 10. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Dömsödi SE
2019. 05. 16. 18:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 16. 18:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Dömsödi SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 01. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 04. 01. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Dömsödi SE
2019. 04. 08. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 04. 08. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Vasadi RSC
2019. 04. 15. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 15. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Dömsödi SE
2019. 04. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 04. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Albertirsa SE
2019. 04. 29. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 04. 29. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Dömsödi SE
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Táborfalva KSE
2019. 05. 13. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 05. 13. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
FC Dabas
2019. 05. 20. 18:00
Tass Sporttelep
2019. 05. 20. 18:00
Tass Sporttelep
Dömsödi SE
Nagykáta SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom