Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U19-es bajnokság, Nyugati csoport 1. forduló

2018.11.29 - 18:00

Pomáz, Pomáz-ICO SE Sporttelep

Pest

U19-es bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
KAMAL NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KARA PÁL
Pomáz-ICO SE
Ürömi SC
90'
45'

Gólok

KOVÁCS ÁDÁM MÁRTON

2'

1 - 0

 

JÁRMY CSABA ANDRÁS

19'

2 - 0

 

KOVÁCS ÁDÁM MÁRTON

23'

3 - 0

 

ANTAL MÁRTON

31'

4 - 0

 

KOVÁCS BENCE

73'

5 - 0

 

BARNA BOTOND

80'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Pomáz-ICO SE Pomáz-ICO SE 1 1 0 0 6 0 6 3 9
2 Törökbálint LASE Törökbálint LASE 1 1 0 0 4 3 1 3 6
3 Budakalászi MSE Budakalászi MSE 1 0 1 0 2 2 0 1 12
4 Piliscsaba SE Piliscsaba SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 1 0 0 1 3 4 -1 0 2
6 SZE-FI LSE SZE-FI LSE 1 0 0 1 2 4 -2 0 11
7 Visegrád SE Visegrád SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 10
8 Ürömi SC Ürömi SC 1 0 0 1 0 6 -6 0 1
9 Pátyi SE Pátyi SE 1 1 0 0 5 2 3 -1 8 (-4 pont)
10 PILE-Szántó SE PILE-Szántó SE 1 1 0 0 4 2 2 -1 7 (-4 pont)
11 Leányfalu SE Leányfalu SE 1 0 1 0 2 2 0 -1 3 (-2 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Leányfalu SE Pomáz-ICO SE 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 Leányfalu SE Törökbálint LASE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
3 Leányfalu SE Leányfalu SE 1 1 0 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 1
4 Leányfalu SE Piliscsaba SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leányfalu SE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leányfalu SE Bolha-FTSE-Tárnok 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
7 Leányfalu SE Budakalászi MSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
8 Leányfalu SE Visegrád SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
9 Leányfalu SE SZE-FI LSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
10 Leányfalu SE Ürömi SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
11 Leányfalu SE Pátyi SE 1 1 0 0 3 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 -1
12 Leányfalu SE PILE-Szántó SE 1 1 0 0 2 0 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Leányfalu SE Pomáz-ICO SE 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
2 Leányfalu SE Törökbálint LASE 1 1 0 0 4 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3
3 Leányfalu SE Budakalászi MSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
4 Leányfalu SE Piliscsaba SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leányfalu SE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leányfalu SE Bolha-FTSE-Tárnok 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
7 Leányfalu SE SZE-FI LSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
8 Leányfalu SE Visegrád SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
9 Leányfalu SE Ürömi SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
10 Leányfalu SE Pátyi SE 1 1 0 0 5 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 -1
11 Leányfalu SE PILE-Szántó SE 1 1 0 0 4 2 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 -1
12 Leányfalu SE Leányfalu SE 1 0 1 0 2 2 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 -1
 
Bolha-FTSE-Tárnok
----------
Budakalászi MSE
----------
Leányfalu SE
-2 - 2--------
Pátyi SE
---------5 - 2
PILE-Szántó SE
------4 - 2---
Piliscsaba SE
----------
Pomáz-ICO SE
--------6 - 0-
SZE-FI LSE
----------
Törökbálint LASE
4 - 3---------
Ürömi SC
----------
Visegrád SE
----------

Meccsek

Pomáz-ICO SE

2018. 11. 29. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 11. 29. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Ürömi SC
2018. 09. 15. 12:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 09. 15. 12:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
SZE-FI LSE
2018. 09. 22. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Budakalászi MSE
2018. 09. 29. 10:00
Leányfalui sportpálya
2018. 09. 29. 10:00
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
Pomáz-ICO SE
2018. 10. 10. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 10. 10. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
PILE-Szántó SE
2018. 10. 20. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Visegrád SE
2018. 11. 07. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 11. 07. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 11. 10. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
2018. 11. 10. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Pomáz-ICO SE
2018. 11. 17. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 11. 17. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Piliscsaba SE
2018. 11. 24. 10:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálint LASE
Pomáz-ICO SE
2019. 03. 20. 18:00
Ürömi sportpálya
2019. 03. 20. 18:00
Ürömi sportpálya
Ürömi SC
Pomáz-ICO SE
2019. 03. 27. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 03. 27. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
SZE-FI LSE
Pomáz-ICO SE
2019. 03. 30. 10:00
Budakalászi MSE Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Budakalászi MSE Sporttelep
Budakalászi MSE
Pomáz-ICO SE
2019. 04. 06. 12:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 04. 06. 12:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Leányfalu SE
2019. 04. 10. 18:00
Pilisszentkereszti sportpálya
2019. 04. 10. 18:00
Pilisszentkereszti sportpálya
PILE-Szántó SE
Pomáz-ICO SE
2019. 04. 27. 10:00
Visegrádi sportpálya
2019. 04. 27. 10:00
Visegrádi sportpálya
Visegrád SE
Pomáz-ICO SE
2019. 05. 15. 17:30
Tárnok KSK sportpályája
2019. 05. 15. 17:30
Tárnok KSK sportpályája
Bolha-FTSE-Tárnok
Pomáz-ICO SE
2019. 05. 18.
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 05. 18.
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Pátyi SE
2019. 05. 26. 13:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 05. 26. 13:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
Pomáz-ICO SE
2019. 06. 01. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Törökbálint LASE

Ürömi SC

2018. 11. 29. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 11. 29. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Ürömi SC
2019. 03. 13. 18:00
Ürömi sportpálya
2019. 03. 13. 18:00
Ürömi sportpálya
Ürömi SC
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 10. 29. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
2018. 10. 29. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Ürömi SC
2018. 10. 11. 15:30
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2018. 10. 11. 15:30
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
Ürömi SC
2019. 02. 27. 18:00
Ürömi sportpálya
2019. 02. 27. 18:00
Ürömi sportpálya
Törökbálint LASE
Ürömi SC
2018. 10. 28. 10:00
Visegrádi sportpálya
2018. 10. 28. 10:00
Visegrádi sportpálya
Visegrád SE
Ürömi SC
2019. 05. 28. 18:00
Ürömi sportpálya
2019. 05. 28. 18:00
Ürömi sportpálya
SZE-FI LSE
Ürömi SC
2018. 11. 10. 10:00
Budakalászi MSE Sporttelep
2018. 11. 10. 10:00
Budakalászi MSE Sporttelep
Budakalászi MSE
Ürömi SC
2019. 02. 12. 18:00
Ürömi sportpálya
2019. 02. 12. 18:00
Ürömi sportpálya
Ürömi SC
Leányfalu SE
2019. 02. 20. 18:00
Ürömi sportpálya
2019. 02. 20. 18:00
Ürömi sportpálya
Ürömi SC
PILE-Szántó SE
2019. 03. 20. 18:00
Ürömi sportpálya
2019. 03. 20. 18:00
Ürömi sportpálya
Ürömi SC
Pomáz-ICO SE
2019. 04. 10.
Tárnok KSK sportpályája
2019. 04. 10.
Tárnok KSK sportpályája
Bolha-FTSE-Tárnok
Ürömi SC
2019. 04. 24. 18:00
Ürömi sportpálya
2019. 04. 24. 18:00
Ürömi sportpálya
Ürömi SC
Pátyi SE
2019. 04. 16. 19:00
Ürömi sportpálya
2019. 04. 16. 19:00
Ürömi sportpálya
Ürömi SC
Piliscsaba SE
2019. 04. 30.
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 30.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálint LASE
Ürömi SC
2019. 05. 04. 10:00
Ürömi sportpálya
2019. 05. 04. 10:00
Ürömi sportpálya
Ürömi SC
Visegrád SE
2019. 05. 09. 18:00
Ürömi sportpálya
2019. 05. 09. 18:00
Ürömi sportpálya
SZE-FI LSE
Ürömi SC
2019. 05. 17. 19:00
Ürömi sportpálya
2019. 05. 17. 19:00
Ürömi sportpálya
Ürömi SC
Budakalászi MSE
2019. 05. 20. 18:00
Leányfalui sportpálya
2019. 05. 20. 18:00
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
Ürömi SC
2019. 06. 01.
Pilisszentkereszti sportpálya
2019. 06. 01.
Pilisszentkereszti sportpálya
PILE-Szántó SE
Ürömi SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple