Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U19-es bajnokság, Nyugati csoport 4. forduló

2018.09.29 - 10:00

Leányfalu, Leányfalui sportpálya

Pest

U19-es bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
LAMOS BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GÁGÓ GÁBOR
Leányfalu SE
Pomáz-ICO SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

33'

FEKETE DOMINIK

 

0 - 2

36'

JÁRMY CSABA ANDRÁS
KISS KADOSA

49'

1 - 2

 

 

1 - 3

65'

BARNA BOTOND

 

1 - 4

68'

NÉMETH ÁDÁM MARCELL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 4 3 0 1 18 5 13 9 7.5
2 Pomáz-ICO SE Pomáz-ICO SE 4 3 0 1 18 5 13 9 9.5
3 Visegrád SE Visegrád SE 4 2 0 2 12 7 5 6 8.5
4 Törökbálint LASE Törökbálint LASE 3 1 0 2 5 6 -1 3 6
5 PILE-Szántó SE PILE-Szántó SE 4 3 0 1 15 13 2 1 7.8 (-8 pont)
6 Pátyi SE Pátyi SE 4 3 1 0 15 9 6 0 7 (-10 pont)
7 Budakalászi MSE Budakalászi MSE 4 1 1 2 9 13 -4 0 5 (-4 pont)
8 SZE-FI LSE SZE-FI LSE 3 0 0 3 3 13 -10 0 2.7
9 Ürömi SC Ürömi SC 3 0 0 3 3 20 -17 0 3
10 Piliscsaba SE Piliscsaba SE 3 2 1 0 6 4 2 -1 4.3 (-8 pont)
11 Leányfalu SE Leányfalu SE 4 0 1 3 6 15 -9 -1 4.3 (-2 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Leányfalu SE Bolha-FTSE-Tárnok 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 0 1 8 2 6 6 4 2 1 1 8 2 6 7
2 Leányfalu SE Pomáz-ICO SE 3 1 1 1 5 3 2 4 1 1 0 0 2 0 2 3 4 2 1 1 7 3 4 7
3 Leányfalu SE Visegrád SE 2 1 1 0 4 1 3 4 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 1 1 7 4 3 7
4 Leányfalu SE Törökbálint LASE 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 2 4 -2 3
5 Leányfalu SE SZE-FI LSE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 0 2 1 1 3 -2 2
6 Leányfalu SE PILE-Szántó SE 3 2 0 1 4 3 1 2 1 1 0 0 3 2 1 -1 4 3 0 1 7 5 2 1
7 Leányfalu SE Leányfalu SE 2 1 0 1 2 3 -1 1 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 0 3 4 9 -5 1
8 Leányfalu SE Pátyi SE 3 3 0 0 7 2 5 1 1 0 1 0 2 2 0 -1 4 3 1 0 9 4 5 0
9 Leányfalu SE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Leányfalu SE Ürömi SC 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 0 3 1 11 -10 0
11 Leányfalu SE Budakalászi MSE 2 0 0 2 2 5 -3 0 2 1 0 1 3 2 1 -1 4 1 0 3 5 7 -2 -1
12 Leányfalu SE Piliscsaba SE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 1 0 1 -4 3 1 2 0 3 2 1 -3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Leányfalu SE Bolha-FTSE-Tárnok 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 0 1 15 5 10 6 4 3 0 1 18 5 13 9
2 Leányfalu SE Pomáz-ICO SE 3 2 0 1 14 4 10 6 1 1 0 0 4 1 3 3 4 3 0 1 18 5 13 9
3 Leányfalu SE Visegrád SE 2 1 0 1 5 2 3 3 2 1 0 1 7 5 2 3 4 2 0 2 12 7 5 6
4 Leányfalu SE Törökbálint LASE 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 5 6 -1 3
5 Leányfalu SE PILE-Szántó SE 3 2 0 1 8 9 -1 2 1 1 0 0 7 4 3 -1 4 3 0 1 15 13 2 1
6 Leányfalu SE Pátyi SE 3 3 0 0 11 5 6 1 1 0 1 0 4 4 0 -1 4 3 1 0 15 9 6 0
7 Leányfalu SE Budakalászi MSE 2 0 0 2 4 9 -5 0 2 1 1 0 5 4 1 0 4 1 1 2 9 13 -4 0
8 Leányfalu SE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Leányfalu SE SZE-FI LSE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 13 -10 0 3 0 0 3 3 13 -10 0
10 Leányfalu SE Ürömi SC 1 0 0 1 1 10 -9 0 2 0 0 2 2 10 -8 0 3 0 0 3 3 20 -17 0
11 Leányfalu SE Piliscsaba SE 1 0 1 0 4 4 0 1 2 2 0 0 2 0 2 -2 3 2 1 0 6 4 2 -1
12 Leányfalu SE Leányfalu SE 2 0 1 1 3 6 -3 -1 2 0 0 2 3 9 -6 0 4 0 1 3 6 15 -9 -1
 
Bolha-FTSE-Tárnok
------3 - 0---
Budakalászi MSE
0 - 2--4 - 7------
Leányfalu SE
-2 - 2---1 - 4----
Pátyi SE
-------2 - 14 - 25 - 2
PILE-Szántó SE
--4 - 2---4 - 2--0 - 5
Piliscsaba SE
---4 - 4------
Pomáz-ICO SE
-2 - 3----6 - 1-6 - 0-
SZE-FI LSE
----------
Törökbálint LASE
4 - 3----0 - 1----
Ürömi SC
1 - 10---------
Visegrád SE
--5 - 1--0 - 1----

Meccsek

Leányfalu SE

2018. 09. 08. 09:00
Leányfalui sportpálya
2018. 09. 08. 09:00
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
Budakalászi MSE
2018. 09. 15. 10:00
Visegrádi sportpálya
2018. 09. 15. 10:00
Visegrádi sportpálya
Visegrád SE
Leányfalu SE
2018. 09. 22. 14:00
Pilisszentkereszti sportpálya
2018. 09. 22. 14:00
Pilisszentkereszti sportpálya
PILE-Szántó SE
Leányfalu SE
2018. 09. 29. 10:00
Leányfalui sportpálya
2018. 09. 29. 10:00
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
Pomáz-ICO SE
2018. 10. 06. 09:00
Tárnok KSK sportpályája
2018. 10. 06. 09:00
Tárnok KSK sportpályája
Bolha-FTSE-Tárnok
Leányfalu SE
2018. 10. 27. 09:00
Pátyi SE Sporttelep
2018. 10. 27. 09:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Leányfalu SE
2018. 10. 31. 10:00
Leányfalui sportpálya
2018. 10. 31. 10:00
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
Piliscsaba SE
2018. 11. 28. 18:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 28. 18:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálint LASE
Leányfalu SE
2019. 02. 12. 18:00
Ürömi sportpálya
2019. 02. 12. 18:00
Ürömi sportpálya
Ürömi SC
Leányfalu SE
2019. 04. 16.
Dunabogdányi sportpálya
2019. 04. 16.
Dunabogdányi sportpálya
SZE-FI LSE
Leányfalu SE
2019. 03. 16. 10:00
Budakalászi MSE Sporttelep
2019. 03. 16. 10:00
Budakalászi MSE Sporttelep
Budakalászi MSE
Leányfalu SE
2019. 03. 24. 10:00
Leányfalui sportpálya
2019. 03. 24. 10:00
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
Visegrád SE
2019. 03. 30. 10:00
Leányfalui sportpálya
2019. 03. 30. 10:00
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
PILE-Szántó SE
2019. 04. 06. 12:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 04. 06. 12:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Leányfalu SE
2019. 04. 13. 10:00
Leányfalui sportpálya
2019. 04. 13. 10:00
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 05. 04. 10:00
Leányfalui sportpálya
2019. 05. 04. 10:00
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
Pátyi SE
2019. 05. 12. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 05. 12. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
Leányfalu SE
2019. 05. 15. 18:00
Ürömi sportpálya
2019. 05. 15. 18:00
Ürömi sportpálya
Leányfalu SE
Törökbálint LASE
2019. 05. 20. 18:00
Leányfalui sportpálya
2019. 05. 20. 18:00
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
Ürömi SC
2019. 06. 02. 10:00
Leányfalui sportpálya
2019. 06. 02. 10:00
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
SZE-FI LSE

Pomáz-ICO SE

2018. 11. 29. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 11. 29. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Ürömi SC
2018. 09. 15. 12:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 09. 15. 12:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
SZE-FI LSE
2018. 09. 22. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Budakalászi MSE
2018. 09. 29. 10:00
Leányfalui sportpálya
2018. 09. 29. 10:00
Leányfalui sportpálya
Leányfalu SE
Pomáz-ICO SE
2018. 10. 10. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 10. 10. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
PILE-Szántó SE
2018. 10. 20. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Visegrád SE
2018. 11. 07. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 11. 07. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 11. 10. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
2018. 11. 10. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Pomáz-ICO SE
2018. 11. 17. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2018. 11. 17. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Piliscsaba SE
2018. 11. 24. 10:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálint LASE
Pomáz-ICO SE
2019. 03. 20. 18:00
Ürömi sportpálya
2019. 03. 20. 18:00
Ürömi sportpálya
Ürömi SC
Pomáz-ICO SE
2019. 03. 27. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 03. 27. 18:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
SZE-FI LSE
Pomáz-ICO SE
2019. 03. 30. 10:00
Budakalászi MSE Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Budakalászi MSE Sporttelep
Budakalászi MSE
Pomáz-ICO SE
2019. 04. 06. 12:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 04. 06. 12:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Leányfalu SE
2019. 04. 10. 18:00
Pilisszentkereszti sportpálya
2019. 04. 10. 18:00
Pilisszentkereszti sportpálya
PILE-Szántó SE
Pomáz-ICO SE
2019. 04. 27. 10:00
Visegrádi sportpálya
2019. 04. 27. 10:00
Visegrádi sportpálya
Visegrád SE
Pomáz-ICO SE
2019. 05. 15. 17:30
Tárnok KSK sportpályája
2019. 05. 15. 17:30
Tárnok KSK sportpályája
Bolha-FTSE-Tárnok
Pomáz-ICO SE
2019. 05. 18.
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 05. 18.
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Pátyi SE
2019. 05. 26. 13:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2019. 05. 26. 13:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsaba SE
Pomáz-ICO SE
2019. 06. 01. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Pomáz-ICO SE Sporttelep
Pomáz-ICO SE
Törökbálint LASE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple