Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 1. forduló

2018.09.13 - 19:00

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ROZENBEIGER ANDRÁS ROLAND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JÓZSA FERENC
Albertirsa SE
Nagykáta SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

SIMON ZSOMBOR LÁSZLÓ

 

0 - 2

11'

MISKOLCZI GERGŐ

 

0 - 3

16'

PALOTAI TAMÁS

 

0 - 4

32'

SIMON ZSOMBOR LÁSZLÓ

 

0 - 5

62'

IVÁNFY MÁRK

 

0 - 6

65'

IVÁNFY MÁRK

 

0 - 7

67'

PALOTAI TAMÁS

 

0 - 8

72'

PALOTAI TAMÁS

 

0 - 9

79'

DANYI MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 1 1 0 0 17 0 17 3 13
2 Nagykáta SE Nagykáta SE 1 1 0 0 9 0 9 3 12
3 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 1 1 0 0 8 0 8 3 11
4 Pilisi LK Pilisi LK 1 1 0 0 5 0 5 3 10
5 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 1 1 0 0 3 0 3 3 9
6 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pereg SE Pereg SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 5
9 Felsőpakony KSE Felsőpakony KSE 1 0 0 1 0 5 -5 0 4
10 Tápióság KSK Tápióság KSK 1 0 0 1 0 8 -8 0 3
11 Albertirsa SE Albertirsa SE 1 0 0 1 0 9 -9 0 2
12 Úri KSK Úri KSK 1 0 0 1 0 17 -17 0 1
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 7 0 7 3
2 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
3 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
4 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
6 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 1 0 0 1 0 7 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 17 0 17 3 1 1 0 0 17 0 17 3
2 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 9 0 9 3
3 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 1 1 0 0 8 0 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 0 8 3
4 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
5 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
6 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
10 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 1 0 0 1 0 8 -8 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 1 0 0 1 0 17 -17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 17 -17 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
------------
Albertirsa SE
----0 - 9-------
Bolha-FTSE-Tárnok
------------
Dabas-Gyón FC
------------
Felsőpakony KSE
--------0 - 5---
Nagykáta SE
------------
Nagykőrösi Kinizsi SE
----------8 - 0-
Pereg SE
---0 - 3--------
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
------------
Sülysápi Gyerekfoci
------------
Tápióság KSK
------------
Úri KSK
--0 - 17---------

Meccsek

Albertirsa SE

2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Albertirsa SE
2018. 09. 15. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 15. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Abonyi KID FC
2018. 09. 22. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Albertirsa SE
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Pereg SE
2018. 10. 20. 09:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 10. 20. 09:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Úri KSK
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Albertirsa SE
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 11. 17. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 11. 17. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Albertirsa SE
2018. 11. 24. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Tápióság KSK
2018. 12. 02. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2018. 12. 02. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Albertirsa SE
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 03. 24. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Albertirsa SE
2019. 03. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Albertirsa SE
2019. 05. 09. 18:00
Úri KSK sportpálya
2019. 05. 09. 18:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Albertirsa SE
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Felsőpakony KSE
2019. 05. 14. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2019. 05. 14. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Albertirsa SE
2019. 05. 18. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 05. 29. 17:30
Tápiósági Sportpálya
2019. 05. 29. 17:30
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Albertirsa SE
2019. 06. 01. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Pilisi LK

Nagykáta SE

2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Felsőpakony KSE
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Nagykáta SE
2018. 09. 23. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 09. 29. 13:30
Tápiósági Sportpálya
2018. 09. 29. 13:30
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Nagykáta SE
2018. 10. 06. 12:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 06. 12:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Pilisi LK
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagykáta SE
2018. 10. 14. 14:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Abonyi KID FC
2018. 11. 04. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 11. 04. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Nagykáta SE
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Pereg SE
2018. 11. 10. 18:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 10. 18:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Úri KSK
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 03. 16. 11:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 03. 16. 11:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Nagykáta SE
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 31. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 03. 31. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Nagykáta SE
2019. 04. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Tápióság KSK
2019. 04. 14. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2019. 04. 14. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Nagykáta SE
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 05. 04. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Nagykáta SE
2019. 05. 11. 13:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 11. 13:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Nagykáta SE
Dabas-Gyón FC
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Nagykáta SE
2019. 05. 23. 18:00
Úri KSK sportpálya
2019. 05. 23. 18:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Nagykáta SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom