Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 1. forduló

2018.09.02 - 10:00

Úri, Úri KSK sportpálya

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KUN ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÉRCSE I. LÁSZLÓ
Úri KSK
Bolha-FTSE-Tárnok
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

SEDLAC ATTILA HUNOR

 

0 - 2

4'

SZÁRAZ GYULA

 

0 - 3

5'

SZÁRAZ GYULA

 

0 - 4

11'

SOMOGYI PÉTER PÁL

 

0 - 5

35'

SZÁSZ KÁROLY

 

0 - 6

42'

FÜLÖP RICHÁRD

 

0 - 7

45'

SZÁRAZ GYULA

 

0 - 8

53'

SZÁRAZ GYULA

 

0 - 9

59'

FÜLÖP SZABOLCS

 

0 - 10

62'

FÜLÖP RICHÁRD

 

0 - 11

63'

FÜLÖP RICHÁRD

 

0 - 12

65'

FÜLÖP RICHÁRD

 

0 - 13

67'

FÜLÖP SZABOLCS

 

0 - 14

71'

SZÁRAZ GYULA

 

0 - 15

72'

SZÁRAZ GYULA

 

0 - 16

75'

FÜLÖP RICHÁRD

 

0 - 17

82'

FÜLÖP RICHÁRD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 1 1 0 0 17 0 17 3 13
2 Nagykáta SE Nagykáta SE 1 1 0 0 9 0 9 3 12
3 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 1 1 0 0 8 0 8 3 11
4 Pilisi LK Pilisi LK 1 1 0 0 5 0 5 3 10
5 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 1 1 0 0 3 0 3 3 9
6 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pereg SE Pereg SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 5
9 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 1 0 0 1 0 5 -5 0 4
10 Tápióság KSK Tápióság KSK 1 0 0 1 0 8 -8 0 3
11 Albertirsa SE Albertirsa SE 1 0 0 1 0 9 -9 0 2
12 Úri KSK Úri KSK 1 0 0 1 0 17 -17 0 1
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 7 0 7 3
2 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
3 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
4 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
6 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakonyi KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 1 0 0 1 0 7 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 17 0 17 3 1 1 0 0 17 0 17 3
2 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 9 0 9 3
3 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 1 1 0 0 8 0 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 0 8 3
4 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
5 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
6 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
10 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakonyi KSE 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 1 0 0 1 0 8 -8 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 1 0 0 1 0 17 -17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 17 -17 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
------------
Albertirsa SE
----0 - 9-------
Bolha-FTSE-Tárnok
------------
Dabas-Gyón FC
------------
Felsőpakonyi KSE
--------0 - 5---
Nagykáta SE
------------
Nagykőrösi Kinizsi SE
----------8 - 0-
Pereg SE
---0 - 3--------
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
------------
Sülysápi Gyerekfoci
------------
Tápióság KSK
------------
Úri KSK
--0 - 17---------

Meccsek

Úri KSK

2018. 09. 02. 10:00
Úri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 11. 17. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 11. 17. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Úri KSK
2018. 09. 15. 13:00
Úri KSK sportpálya
2018. 09. 15. 13:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 23. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Úri KSK
2018. 10. 20. 09:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 10. 20. 09:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Úri KSK
2018. 10. 28. 10:00
Úri KSK sportpálya
2018. 10. 28. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Felsőpakonyi KSE
2018. 10. 31.
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 10. 31.
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Úri KSK
2018. 10. 12. 18:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 10. 12. 18:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Úri KSK
2018. 11. 18. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 11. 18. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Úri KSK
2018. 11. 25. 10:00
Úri KSK sportpálya
2018. 11. 25. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Pilisi LK
2018. 11. 10. 18:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 10. 18:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Úri KSK
2019. 03. 10. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
03. 10. 10:00
Úri KSK
2019. 03. 17. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 03. 17. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
03. 17. 10:00
Abonyi KID FC
2019. 03. 24. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 03. 24. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
03. 24. 11:00
Úri KSK
2019. 03. 31. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
03. 31. 10:00
Pereg SE
2019. 04. 21. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 04. 21. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
04. 21. 10:00
Albertirsa SE
2019. 04. 28. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 04. 28. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
04. 28. 10:00
Úri KSK
2019. 05. 05. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 05. 05. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
05. 05. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 05. 11. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 05. 11. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
05. 11. 10:00
Úri KSK
2019. 05. 19. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 05. 19. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
05. 19. 10:00
Tápióság KSK
2019. 05. 25. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2019. 05. 25. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
05. 25. 10:00
Úri KSK
2019. 06. 02. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 06. 02. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
06. 02. 10:00
Nagykáta SE

Bolha-FTSE-Tárnok

2018. 09. 02. 10:00
Úri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
04. 18. 11:00
Albertirsa SE
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 09. 23. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 09. 29. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 09. 29. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 10. 07.
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 10. 07.
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Tápióság KSK
2018. 10. 21. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2018. 10. 21. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagykáta SE
2018. 11. 03. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 11. 18. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Dabas-Gyón FC
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 03. 10. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
03. 10. 10:00
Úri KSK
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
03. 16. 11:00
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
03. 24. 10:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 03. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
03. 30. 10:00
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 07. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
04. 07. 10:00
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 04. 14. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2019. 04. 14. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
04. 14. 10:00
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 21. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 21. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
04. 21. 10:00
Pilisi LK
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
04. 28. 10:00
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 05. 12. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 05. 12. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
05. 12. 10:00
Abonyi KID FC
2019. 05. 18. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
05. 18. 11:00
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
05. 26. 10:00
Pereg SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol