Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 10. forduló

2018.11.03 - 10:00

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
WEIL LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÁBI ZOLTÁN
Albertirsa SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

URBÁN MARTIN

 

0 - 2

24'

KOVÁCS SÁNDOR
CSŐKE ATTILA

32'

1 - 2

 

 

1 - 3

52'

MOHELLA PÁL DÁNIEL

 

1 - 4

61'

URBÁN MARTIN

 

1 - 5

66'

URBÁN MARTIN

 

1 - 6

68'

URBÁN MARTIN

 

1 - 7

81'

TÓTH LÓRÁNT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Nagykáta SE Nagykáta SE 9 9 0 0 64 6 58 27 6.8
2 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 9 8 0 1 61 6 55 24 7.4
3 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 9 7 0 2 62 18 44 21 7.3
4 Pereg SE Pereg SE 8 5 1 2 33 22 11 16 8.6
5 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 8 5 0 3 45 24 21 15 6
6 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 9 5 0 4 46 50 -4 15 7.6
7 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 9 4 0 5 37 35 2 12 6.4
8 Pilisi LK Pilisi LK 9 3 1 5 21 31 -10 10 5.3
9 Felsőpakony KSE Felsőpakony KSE 8 2 0 6 21 48 -27 6 5.9
10 Albertirsa SE Albertirsa SE 8 1 1 6 21 59 -38 4 5.6
11 Tápióság KSK Tápióság KSK 8 0 1 7 8 51 -43 1 4.5
12 Úri KSK Úri KSK 8 0 0 8 9 78 -69 0 5.8
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 4 2 1 1 11 4 7 7 5 5 0 0 15 1 14 15 9 7 1 1 26 5 21 22
2 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 5 3 2 0 21 3 18 11 4 3 1 0 12 4 8 10 9 6 3 0 33 7 26 21
3 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 4 2 1 1 9 1 8 7 5 4 1 0 14 3 11 13 9 6 2 1 23 4 19 20
4 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 5 2 1 2 10 8 2 7 3 3 0 0 9 3 6 9 8 5 1 2 19 11 8 16
5 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 4 2 0 2 7 6 1 6 5 3 1 1 6 4 2 10 9 5 1 3 13 10 3 16
6 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 4 3 0 1 14 4 10 9 4 1 1 2 6 7 -1 4 8 4 1 3 20 11 9 13
7 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 4 2 0 2 11 8 3 6 5 1 1 3 10 15 -5 4 9 3 1 5 21 23 -2 10
8 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 5 1 1 3 6 8 -2 4 4 2 0 2 5 9 -4 6 9 3 1 5 11 17 -6 10
9 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 5 1 0 4 9 16 -7 3 3 1 0 2 3 10 -7 3 8 2 0 6 12 26 -14 6
10 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 4 1 0 3 5 7 -2 3 4 1 0 3 3 16 -13 3 8 2 0 6 8 23 -15 6
11 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 4 0 1 3 2 11 -9 1 4 1 1 2 3 9 -6 4 8 1 2 5 5 20 -15 5
12 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 3 0 0 3 0 15 -15 0 5 0 1 4 5 24 -19 1 8 0 1 7 5 39 -34 1
13 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 4 4 0 0 30 5 25 12 5 5 0 0 34 1 33 15 9 9 0 0 64 6 58 27
2 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 4 3 0 1 25 2 23 9 5 5 0 0 36 4 32 15 9 8 0 1 61 6 55 24
3 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 5 4 0 1 35 6 29 12 4 3 0 1 27 12 15 9 9 7 0 2 62 18 44 21
4 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 5 3 0 2 18 16 2 9 3 2 1 0 15 6 9 7 8 5 1 2 33 22 11 16
5 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 4 3 0 1 30 8 22 9 4 2 0 2 15 16 -1 6 8 5 0 3 45 24 21 15
6 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 4 2 0 2 22 28 -6 6 5 3 0 2 24 22 2 9 9 5 0 4 46 50 -4 15
7 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 5 2 0 3 15 12 3 6 4 2 0 2 22 23 -1 6 9 4 0 5 37 35 2 12
8 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 4 2 1 1 10 15 -5 7 5 1 0 4 11 16 -5 3 9 3 1 5 21 31 -10 10
9 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 4 1 0 3 11 19 -8 3 4 1 0 3 10 29 -19 3 8 2 0 6 21 48 -27 6
10 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 5 1 1 3 15 36 -21 4 3 0 0 3 6 23 -17 0 8 1 1 6 21 59 -38 4
11 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 4 0 0 4 3 31 -28 0 4 0 1 3 5 20 -15 1 8 0 1 7 8 51 -43 1
12 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 3 0 0 3 2 34 -32 0 5 0 0 5 7 44 -37 0 8 0 0 8 9 78 -69 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
-0 - 2-14 - 0----4 - 25 - 2-12 - 0
Albertirsa SE
4 - 14---0 - 91 - 74 - 4----6 - 2
Bolha-FTSE-Tárnok
-6 - 0--0 - 216 - 0----3 - 0-
Dabas-Gyón FC
-12 - 3--0 - 93 - 13----7 - 3-
Felsőpakony KSE
-5 - 32 - 44 - 7----0 - 5---
Nagykáta SE
5 - 2---11 - 0---5 - 29 - 1--
Nagykőrösi Kinizsi SE
2 - 3----1 - 61 - 3---8 - 03 - 0
Pereg SE
---0 - 33 - 2---5 - 21 - 5-9 - 4
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
--0 - 75 - 4--3 - 2---2 - 2-
Sülysápi Gyerekfoci
--2 - 612 - 1-----2 - 0-14 - 1
Tápióság KSK
1 - 8----0 - 8-1 - 8--1 - 7-
Úri KSK
--0 - 171 - 91 - 8-------

Meccsek

Albertirsa SE

2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK sportpályája
Bolha-FTSE-Tárnok
Albertirsa SE
2018. 09. 15. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 15. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Abonyi KID FC
2018. 09. 22. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Albertirsa SE
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Pereg SE
2018. 10. 20. 09:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 20. 09:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Úri KSK
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Albertirsa SE
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 11. 17. 10:00
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
2018. 11. 17. 10:00
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi Gyerekfoci
Albertirsa SE
2018. 11. 24. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 11. 24. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Tápióság KSK
2018. 12. 02. 10:00
Pilisi LK Sporttelep
2018. 12. 02. 10:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK
Albertirsa SE
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 03. 24. 10:00
Abonyi sportpálya
2019. 03. 24. 10:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Albertirsa SE
2019. 03. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 03. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Albertirsa SE
2019. 05. 09. 18:00
Úri sportpálya
2019. 05. 09. 18:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Albertirsa SE
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Felsőpakony KSE
2019. 05. 14. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 05. 14. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Albertirsa SE
2019. 05. 18. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 05. 18. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 05. 29. 17:30
Tápiósági sportpálya
2019. 05. 29. 17:30
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Albertirsa SE
2019. 06. 01. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 06. 01. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Pilisi LK

Nagykőrösi Kinizsi SE

2018. 09. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 09. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Tápióság KSK
2018. 09. 09. 10:00
Pilisi LK Sporttelep
2018. 09. 09. 10:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Nagykáta SE
2018. 09. 23. 10:00
Tárnok KSK sportpályája
2018. 09. 23. 10:00
Tárnok KSK sportpályája
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 09. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 09. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Abonyi KID FC
2018. 10. 06. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Pereg SE
2018. 10. 31.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 10. 31.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Úri KSK
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Felsőpakony KSE
2019. 04. 17. 17:30
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
2019. 04. 17. 17:30
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi Gyerekfoci
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 09. 10:00
Tápiósági sportpálya
2019. 03. 09. 10:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 17. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 03. 17. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Pilisi LK
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 10. 17:30
Abonyi sportpálya
2019. 04. 10. 17:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 04. 13. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 25. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 25. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 05. 05. 10:00
Úri sportpálya
2019. 05. 05. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 05. 14. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 05. 14. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Albertirsa SE
2019. 05. 21. 18:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 05. 21. 18:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 06. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 06. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Sülysápi Gyerekfoci
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom