Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 16. forduló

2019.03.24 - 10:00

Abony, Abonyi KID FC Sporttelep

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FODOR MARIETTA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FAZEKAS ATTILA
Abonyi KID FC
Albertirsa SE
90'
45'

Gólok

GULYÁS NORBERT

40'

1 - 0

 

LENDVAI SZABOLCS

48'

2 - 0

 

GULYÁS NORBERT

79'

3 - 0

 

GULYÁS NORBERT

86'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Nagykáta SE Nagykáta SE 14 14 0 0 124 7 117 42 7.4
2 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 14 13 0 1 100 10 90 39 7.7
3 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 13 11 0 2 96 20 76 33 7.5
4 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 13 9 0 4 78 32 46 27 6.8
5 Pilisi LK Pilisi LK 14 8 1 5 57 37 20 25 6.6
6 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 13 7 0 6 61 70 -9 21 7.1
7 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 14 6 0 8 55 63 -8 18 6.2
8 Pereg SE Pereg SE 12 5 1 6 37 49 -12 15 6.3 (-1 pont)
9 Felsőpakony KSE Felsőpakony KSE 14 2 1 11 24 80 -56 7 5.5
10 Tápióság KSK Tápióság KSK 13 1 2 10 17 76 -59 5 6.1
11 Albertirsa SE Albertirsa SE 14 1 1 12 26 112 -86 4 5.2
12 Úri KSK Úri KSK 14 1 0 13 14 133 -119 3 5.5
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 8 6 1 1 32 4 28 19 6 6 0 0 18 1 17 18 14 12 1 1 50 5 45 37
2 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 7 5 2 0 26 4 22 17 6 5 1 0 24 4 20 16 13 10 3 0 50 8 42 33
3 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 7 4 2 1 24 1 23 14 7 5 1 1 17 5 12 16 14 9 3 2 41 6 35 30
4 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 7 4 1 2 18 8 10 13 7 5 1 1 13 4 9 16 14 9 2 3 31 12 19 29
5 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 7 6 0 1 26 7 19 18 6 2 2 2 11 8 3 8 13 8 2 3 37 15 22 26
6 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 6 3 1 2 11 8 3 10 6 3 1 2 10 13 -3 9 12 6 2 4 21 21 0 19
7 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 7 2 1 4 8 11 -3 7 7 3 0 4 10 17 -7 9 14 5 1 8 18 28 -10 16
8 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 7 3 1 3 14 14 0 10 6 1 1 4 10 26 -16 4 13 4 2 7 24 40 -16 14
9 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 6 1 0 5 5 14 -9 3 8 2 0 6 5 24 -19 6 14 3 0 11 10 38 -28 9
10 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 7 0 1 6 2 18 -16 1 6 2 1 3 8 16 -8 7 13 2 2 9 10 34 -24 8
11 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 7 1 0 6 10 22 -12 3 7 1 0 6 5 25 -20 3 14 2 0 12 15 47 -32 6
12 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 5 0 0 5 0 27 -27 0 9 1 2 6 7 33 -26 5 14 1 2 11 7 60 -53 5
13 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 8 8 0 0 83 6 77 24 6 6 0 0 41 1 40 18 14 14 0 0 124 7 117 42
2 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 7 6 0 1 50 2 48 18 7 7 0 0 50 8 42 21 14 13 0 1 100 10 90 39
3 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 7 6 0 1 47 7 40 18 6 5 0 1 49 13 36 15 13 11 0 2 96 20 76 33
4 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 7 6 0 1 57 13 44 18 6 3 0 3 21 19 2 9 13 9 0 4 78 32 46 27
5 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 7 5 1 1 33 18 15 16 7 3 0 4 24 19 5 9 14 8 1 5 57 37 20 25
6 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 7 4 0 3 37 37 0 12 6 3 0 3 24 33 -9 9 13 7 0 6 61 70 -9 21
7 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 7 3 0 4 22 17 5 9 7 3 0 4 33 46 -13 9 14 6 0 8 55 63 -8 18
8 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 6 3 0 3 21 20 1 9 6 2 1 3 16 29 -13 6 12 5 1 6 37 49 -12 15
9 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 6 1 0 5 11 31 -20 3 8 1 1 6 13 49 -36 4 14 2 1 11 24 80 -56 7
10 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 7 0 1 6 4 44 -40 1 6 1 1 4 13 32 -19 4 13 1 2 10 17 76 -59 5
11 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 7 1 1 5 18 51 -33 4 7 0 0 7 8 61 -53 0 14 1 1 12 26 112 -86 4
12 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 5 0 0 5 3 57 -54 0 9 1 0 8 11 76 -65 3 14 1 0 13 14 133 -119 3
13 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
4 - 00 - 2-14 - 0--8 - 1-4 - 25 - 2-12 - 0
Albertirsa SE
4 - 141 - 10--0 - 91 - 74 - 4---2 - 56 - 2
Bolha-FTSE-Tárnok
-6 - 011 - 011 - 00 - 216 - 0----3 - 03 - 0
Dabas-Gyón FC
1 - 812 - 3--0 - 93 - 133 - 0---7 - 311 - 1
Felsőpakony KSE
-5 - 32 - 44 - 70 - 7---0 - 50 - 5--
Nagykáta SE
5 - 210 - 0--11 - 013 - 112 - 0-5 - 29 - 1-18 - 0
Nagykőrösi Kinizsi SE
2 - 3---5 - 11 - 61 - 3-2 - 4-8 - 03 - 0
Pereg SE
--3 - 40 - 33 - 2---5 - 21 - 5-9 - 4
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
-17 - 10 - 75 - 43 - 1-3 - 2--3 - 12 - 2-
Sülysápi Gyerekfoci
-7 - 12 - 612 - 1--10 - 1--2 - 010 - 314 - 1
Tápióság KSK
1 - 8---1 - 10 - 80 - 91 - 8--1 - 70 - 3
Úri KSK
0 - 14-0 - 171 - 91 - 8----1 - 9--

Meccsek

Abonyi KID FC

2018. 11. 17. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 11. 17. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Úri KSK
2018. 09. 15. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 15. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Abonyi KID FC
2018. 09. 22. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Felsőpakony KSE
2018. 09. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 09. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Abonyi KID FC
2018. 10. 06. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 10. 20. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 10. 20. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Abonyi KID FC
2018. 10. 27. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 10. 27. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Pilisi LK
2018. 10. 14. 14:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Abonyi KID FC
2018. 11. 03. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 11. 24. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Abonyi KID FC
2018. 12. 02. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 12. 02. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Pereg SE
2019. 03. 16. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 03. 16. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Abonyi KID FC
2019. 03. 24. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Albertirsa SE
2019. 03. 31. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 03. 31. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Abonyi KID FC
2019. 04. 10. 17:30
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 04. 10. 17:30
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 04. 14. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 04. 14. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Abonyi KID FC
2019. 04. 23. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 04. 23. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Tápióság KSK
2019. 04. 27. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2019. 04. 27. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Abonyi KID FC
2019. 05. 04. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Nagykáta SE
2019. 05. 12. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 05. 12. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Abonyi KID FC
2019. 05. 25.
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 05. 25.
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Dabas-Gyón FC
2019. 06. 02. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 06. 02. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Abonyi KID FC

Albertirsa SE

2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Albertirsa SE
2018. 09. 15. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 15. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Abonyi KID FC
2018. 09. 22. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Albertirsa SE
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Pereg SE
2018. 10. 20. 09:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 10. 20. 09:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Úri KSK
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Albertirsa SE
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 11. 17. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 11. 17. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Albertirsa SE
2018. 11. 24. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Tápióság KSK
2018. 12. 02. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2018. 12. 02. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Albertirsa SE
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 03. 24. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Albertirsa SE
2019. 03. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Albertirsa SE
2019. 05. 09. 18:00
Úri KSK sportpálya
2019. 05. 09. 18:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Albertirsa SE
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Felsőpakony KSE
2019. 05. 14. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2019. 05. 14. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Albertirsa SE
2019. 05. 18. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 05. 29. 17:30
Tápiósági Sportpálya
2019. 05. 29. 17:30
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Albertirsa SE
2019. 06. 01. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Pilisi LK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom