Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 2. forduló

2018.09.08 - 10:00

Nagykáta, Nagykáta Városi Sporttelep

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
BERKES ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEIGL GÁBOR
Nagykáta SE
Felsőpakony KSE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 2 2 0 0 23 0 23 6 12
2 Nagykáta SE Nagykáta SE 2 2 0 0 20 0 20 6 11.5
3 Pilisi LK Pilisi LK 2 2 0 0 8 2 6 6 8.5
4 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 1 1 0 0 12 0 12 3 13
5 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 2 1 0 1 10 3 7 3 6.5
6 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 7 1 6 3 10
7 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 1 1 0 0 3 0 3 3 9
8 Pereg SE Pereg SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 7
9 Tápióság KSK Tápióság KSK 2 0 0 2 1 15 -14 0 5.5
10 Albertirsa SE Albertirsa SE 2 0 0 2 0 15 -15 0 1.5
11 Felsőpakony KSE Felsőpakony KSE 2 0 0 2 0 16 -16 0 2.5
12 Úri KSK Úri KSK 2 0 0 2 0 29 -29 0 2.5
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 10 0 10 6
2 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 10 0 10 6
3 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
4 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 1 1 0 0 9 0 9 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3
5 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 5 1 4 3
6 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 6 -5 1
10 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 7 -7 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 0 2 0 7 -7 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 2 0 0 2 0 16 -16 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 17 0 17 3 2 2 0 0 23 0 23 6
2 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 1 1 0 0 11 0 11 3 1 1 0 0 9 0 9 3 2 2 0 0 20 0 20 6
3 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 8 2 6 6
4 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 1 1 0 0 12 0 12 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 12 0 12 3
5 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 1 1 0 0 8 0 8 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 10 3 7 3
6 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 7 1 6 3
7 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
8 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
10 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 0 0 2 1 15 -14 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 1 0 0 1 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 0 2 0 15 -15 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 11 -11 0 2 0 0 2 0 16 -16 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 1 0 0 1 0 17 -17 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 2 0 0 2 0 29 -29 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
-----------12 - 0
Albertirsa SE
----0 - 9-------
Bolha-FTSE-Tárnok
-6 - 0----------
Dabas-Gyón FC
------------
Felsőpakony KSE
--------0 - 5---
Nagykáta SE
----11 - 0-------
Nagykőrösi Kinizsi SE
----------8 - 0-
Pereg SE
---0 - 3--------
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
------3 - 2-----
Sülysápi Gyerekfoci
------------
Tápióság KSK
----------1 - 7-
Úri KSK
--0 - 17---------

Meccsek

Nagykáta SE

2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Felsőpakony KSE
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Nagykáta SE
2018. 09. 23. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 09. 29. 13:30
Tápiósági Sportpálya
2018. 09. 29. 13:30
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Nagykáta SE
2018. 10. 06. 12:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 06. 12:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Pilisi LK
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagykáta SE
2018. 10. 14. 14:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Abonyi KID FC
2018. 11. 04. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 11. 04. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Nagykáta SE
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Pereg SE
2018. 11. 10. 18:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 10. 18:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Úri KSK
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 03. 16. 11:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 03. 16. 11:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Nagykáta SE
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 31. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 03. 31. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Nagykáta SE
2019. 04. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Tápióság KSK
2019. 04. 14. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2019. 04. 14. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Nagykáta SE
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 05. 04. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Nagykáta SE
2019. 05. 11. 13:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 11. 13:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Nagykáta SE
Dabas-Gyón FC
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Nagykáta SE
2019. 05. 23. 18:00
Úri KSK sportpálya
2019. 05. 23. 18:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Nagykáta SE

Felsőpakony KSE

2018. 09. 18. 18:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 09. 18. 18:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Pilisi LK
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Felsőpakony KSE
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 09. 22. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Felsőpakony KSE
2018. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Dabas-Gyón FC
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Felsőpakony KSE
2018. 10. 28. 10:00
Úri KSK sportpálya
2018. 10. 28. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Felsőpakony KSE
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Albertirsa SE
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Felsőpakony KSE
2018. 11. 25. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 11. 25. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 12. 01. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 12. 01. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Felsőpakony KSE
2019. 03. 09. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2019. 03. 09. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Felsőpakony KSE
2019. 03. 16. 11:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 03. 16. 11:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Nagykáta SE
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Felsőpakony KSE
2019. 03. 31. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 03. 31. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Abonyi KID FC
2019. 04. 06. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Felsőpakony KSE
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Pereg SE
2019. 04. 25. 19:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 04. 25. 19:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Úri KSK
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Felsőpakony KSE
2019. 05. 21. 18:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 05. 21. 18:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 05. 26. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 05. 26. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Sülysápi Gyerekfoci
Felsőpakony KSE
2019. 06. 02.
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 06. 02.
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Tápióság KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom