Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 3. forduló

2018.09.16 - 10:00

Nagykőrös, Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
LACZKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÁLÉ ELEMÉR
Nagykőrösi Kinizsi SE
Nagykáta SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

TOMÓCSIK LÁSZLÓ

 

0 - 2

14'

TOMÓCSIK LÁSZLÓ
KOVÁCS SÁNDOR

21'

1 - 2

 

 

1 - 3

35'

MÁNYI BOTOND

 

1 - 4

40'

KRISTÓF JÓZSEF GERGELY

 

1 - 5

55'

MÁNYI BOTOND

 

1 - 6

75'

TOMÓCSIK LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 3 3 0 0 27 2 25 9 12
2 Nagykáta SE Nagykáta SE 3 3 0 0 26 1 25 9 10
3 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 2 2 0 0 26 4 22 6 12.5
4 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 2 2 0 0 12 1 11 6 11
5 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 2 2 0 0 9 1 8 6 8
6 Pilisi LK Pilisi LK 3 2 0 1 8 4 4 6 7.7
7 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 3 1 0 2 11 9 2 3 6
8 Pereg SE Pereg SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
9 Tápióság KSK Tápióság KSK 2 0 0 2 1 15 -14 0 6
10 Felsőpakony KSE Felsőpakony KSE 3 0 0 3 2 20 -18 0 3
11 Albertirsa SE Albertirsa SE 3 0 0 3 4 29 -25 0 2
12 Úri KSK Úri KSK 3 0 0 3 1 38 -37 0 2.7
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 8 1 7 6 3 3 0 0 14 1 13 9
2 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 10 2 8 6 3 3 0 0 13 2 11 9
3 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 14 3 11 6
4 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 0 1 2 1 1 6
5 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 6 0 6 4 2 1 1 0 6 0 6 4
6 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
7 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 2 1 0 1 6 4 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 6 5 1 3
8 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 6 -5 1
10 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 2 0 0 2 2 4 -2 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 0 0 3 2 10 -8 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 2 0 0 2 3 9 -6 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 0 3 3 12 -9 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 0 13 -13 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 3 0 0 3 0 22 -22 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 21 2 19 6 3 3 0 0 27 2 25 9
2 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 1 1 0 0 11 0 11 3 2 2 0 0 15 1 14 6 3 3 0 0 26 1 25 9
3 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 1 1 0 0 12 0 12 3 1 1 0 0 14 4 10 3 2 2 0 0 26 4 22 6
4 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 12 1 11 6 2 2 0 0 12 1 11 6
5 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 9 1 8 6
6 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 5 2 3 3 3 2 0 1 8 4 4 6
7 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 2 1 0 1 9 6 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 0 2 11 9 2 3
8 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
10 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 0 0 2 1 15 -14 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 2 0 0 2 2 9 -7 0 1 0 0 1 0 11 -11 0 3 0 0 3 2 20 -18 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 2 0 0 2 4 23 -19 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 0 0 3 4 29 -25 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 1 26 -25 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 3 0 0 3 1 38 -37 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
-----------12 - 0
Albertirsa SE
4 - 14---0 - 9-------
Bolha-FTSE-Tárnok
-6 - 0----------
Dabas-Gyón FC
------------
Felsőpakony KSE
--2 - 4-----0 - 5---
Nagykáta SE
----11 - 0-------
Nagykőrösi Kinizsi SE
-----1 - 6----8 - 0-
Pereg SE
---0 - 3--------
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
------3 - 2-----
Sülysápi Gyerekfoci
---------2 - 0--
Tápióság KSK
----------1 - 7-
Úri KSK
--0 - 171 - 9--------

Meccsek

Nagykőrösi Kinizsi SE

2018. 09. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 09. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Tápióság KSK
2018. 09. 09. 10:00
Pilisi LK Sporttelep
2018. 09. 09. 10:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Nagykáta SE
2018. 09. 23. 10:00
Tárnok KSK sportpályája
2018. 09. 23. 10:00
Tárnok KSK sportpályája
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 09. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 09. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Abonyi KID FC
2018. 10. 06. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Pereg SE
2018. 10. 31.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 10. 31.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Úri KSK
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Felsőpakony KSE
2019. 04. 17. 17:30
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
2019. 04. 17. 17:30
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi Gyerekfoci
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 09. 10:00
Tápiósági sportpálya
2019. 03. 09. 10:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 17. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 03. 17. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Pilisi LK
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 10. 17:30
Abonyi sportpálya
2019. 04. 10. 17:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 04. 13. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 25. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 25. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 05. 05. 10:00
Úri sportpálya
2019. 05. 05. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 05. 14. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 05. 14. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Albertirsa SE
2019. 05. 21. 18:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 05. 21. 18:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 06. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 06. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Sülysápi Gyerekfoci

Nagykáta SE

2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Felsőpakony KSE
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Nagykáta SE
2018. 09. 23. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 09. 29. 13:30
Tápiósági sportpálya
2018. 09. 29. 13:30
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Nagykáta SE
2018. 10. 06. 12:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 06. 12:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Pilisi LK
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK sportpályája
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK sportpályája
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagykáta SE
2018. 10. 14. 14:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Abonyi KID FC
2018. 11. 04. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 11. 04. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Nagykáta SE
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Pereg SE
2018. 11. 10. 18:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 10. 18:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Úri KSK
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 03. 16. 11:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 03. 16. 11:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Nagykáta SE
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 31. 10:00
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
2019. 03. 31. 10:00
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi Gyerekfoci
Nagykáta SE
2019. 04. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Tápióság KSK
2019. 04. 14. 10:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK
Nagykáta SE
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 05. 04. 10:00
Abonyi sportpálya
2019. 05. 04. 10:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nagykáta SE
2019. 05. 11. 13:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 11. 13:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Nagykáta SE
Dabas-Gyón FC
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Nagykáta SE
2019. 05. 23. 18:00
Úri sportpálya
2019. 05. 23. 18:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nagykáta SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom