Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 3. forduló

2018.09.16 - 10:00

Felsőpakony, Felsőpakony KSE Sporttelep

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FAZEKAS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEIGL GÁBOR
Felsőpakonyi KSE
Bolha-FTSE-Tárnok
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

FÜLÖP SZABOLCS

 

0 - 2

12'

FÜLÖP SZABOLCS
BALÁZS ÁRON

16'

1 - 2

 

BALÁZS ÁRON

18'

2 - 2

 

 

2 - 3

36'

SOMOGYI ÁDÁM ISTVÁN

 

2 - 4

90'

FÜLÖP RICHÁRD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Nagykáta SE Nagykáta SE 3 3 0 0 26 1 25 9 10
2 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 2 2 0 0 26 4 22 6 12.5
3 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 2 2 0 0 21 2 19 6 12
4 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 2 2 0 0 12 1 11 6 11
5 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 2 2 0 0 9 1 8 6 8
6 Pilisi LK Pilisi LK 3 2 0 1 8 4 4 6 7.7
7 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 3 1 0 2 11 9 2 3 5.7
8 Pereg SE Pereg SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
9 Tápióság KSK Tápióság KSK 2 0 0 2 1 15 -14 0 6
10 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 3 0 0 3 2 20 -18 0 3.3
11 Albertirsa SE Albertirsa SE 2 0 0 2 4 23 -19 0 1.5
12 Úri KSK Úri KSK 3 0 0 3 1 38 -37 0 3
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 8 1 7 6 3 3 0 0 14 1 13 9
2 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 14 3 11 6
3 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 10 2 8 6 2 2 0 0 10 2 8 6
4 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 0 1 2 1 1 6
5 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 6 0 6 4 2 1 1 0 6 0 6 4
6 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
7 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 2 1 0 1 6 4 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 6 5 1 3
8 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 6 -5 1
10 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 2 0 0 2 3 9 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 3 9 -6 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakonyi KSE 2 0 0 2 2 4 -2 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 0 0 3 2 10 -8 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 0 13 -13 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 3 0 0 3 0 22 -22 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 1 1 0 0 11 0 11 3 2 2 0 0 15 1 14 6 3 3 0 0 26 1 25 9
2 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 1 1 0 0 12 0 12 3 1 1 0 0 14 4 10 3 2 2 0 0 26 4 22 6
3 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 21 2 19 6 2 2 0 0 21 2 19 6
4 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 12 1 11 6 2 2 0 0 12 1 11 6
5 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 9 1 8 6
6 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 5 2 3 3 3 2 0 1 8 4 4 6
7 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 2 1 0 1 9 6 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 0 2 11 9 2 3
8 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
10 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 0 0 2 1 15 -14 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakonyi KSE 2 0 0 2 2 9 -7 0 1 0 0 1 0 11 -11 0 3 0 0 3 2 20 -18 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 2 0 0 2 4 23 -19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 4 23 -19 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 1 26 -25 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 3 0 0 3 1 38 -37 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
-----------12 - 0
Albertirsa SE
4 - 14---0 - 9-------
Bolha-FTSE-Tárnok
------------
Dabas-Gyón FC
------------
Felsőpakonyi KSE
--2 - 4-----0 - 5---
Nagykáta SE
----11 - 0-------
Nagykőrösi Kinizsi SE
-----1 - 6----8 - 0-
Pereg SE
---0 - 3--------
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
------3 - 2-----
Sülysápi Gyerekfoci
---------2 - 0--
Tápióság KSK
----------1 - 7-
Úri KSK
--0 - 171 - 9--------

Meccsek

Felsőpakonyi KSE

2018. 09. 18. 18:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 09. 18. 18:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pilisi LK
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 09. 22. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Felsőpakonyi KSE
2018. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dabas-Gyón FC
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 10. 28. 10:00
Úri KSK sportpálya
2018. 10. 28. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Felsőpakonyi KSE
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Albertirsa SE
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 11. 25. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 11. 25. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 12. 01. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 12. 01. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Felsőpakonyi KSE
2019. 03. 09. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2019. 03. 09. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
03. 09. 10:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 03. 17. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 03. 17. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
03. 17. 10:00
Nagykáta SE
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
03. 24. 10:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 03. 31. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 03. 31. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
03. 31. 10:00
Abonyi KID FC
2019. 04. 06. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
04. 06. 11:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
04. 14. 10:00
Pereg SE
2019. 04. 28. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 04. 28. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
04. 28. 10:00
Úri KSK
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
05. 04. 10:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 05. 19. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
05. 19. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 05. 26. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 05. 26. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
05. 26. 10:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 06. 02. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 06. 02. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 02. 10:00
Tápióság KSK

Bolha-FTSE-Tárnok

2018. 09. 02. 10:00
Úri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
04. 18. 11:00
Albertirsa SE
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 09. 23. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 09. 29. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 09. 29. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 10. 07.
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 10. 07.
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Tápióság KSK
2018. 10. 21. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2018. 10. 21. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagykáta SE
2018. 11. 03. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 11. 18. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Dabas-Gyón FC
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 03. 10. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
03. 10. 10:00
Úri KSK
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
03. 16. 11:00
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
03. 24. 10:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 03. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
03. 30. 10:00
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 07. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
04. 07. 10:00
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 04. 14. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2019. 04. 14. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
04. 14. 10:00
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 21. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 21. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
04. 21. 10:00
Pilisi LK
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
04. 28. 10:00
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 05. 12. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 05. 12. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
05. 12. 10:00
Abonyi KID FC
2019. 05. 18. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
05. 18. 11:00
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
05. 26. 10:00
Pereg SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol