Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 4. forduló

2018.09.23 - 10:00

Kiskunlacháza, Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
RISZ DOMONKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JÓZAN CSABA
Pereg SE
Úri KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

SZEGEDI SZABOLCS
BANÓK JÓZSEF

15'

1 - 1

 

BANÓK JÓZSEF

16'

2 - 1

 

BANÓK JÓZSEF

28'

3 - 1

 

BANÓK JÓZSEF

30'

4 - 1

 

 

4 - 2

35'

NAGY SIMON
POVENSZKI ÁKOS

39'

5 - 2

 

 

5 - 3

40'

TÓTH KRISTÓF ISTVÁN
POVENSZKI ÁKOS

43'

6 - 3

 

BANÓK JÓZSEF

44'

7 - 3

 

VÁGI ZALÁN

49'

8 - 3

 

BANÓK JÓZSEF

73'

9 - 3

 

 

9 - 4

83'

LANTOS SIMON

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 4 4 0 0 43 2 41 12 11
2 Nagykáta SE Nagykáta SE 4 4 0 0 35 2 33 12 9.3
3 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 3 3 0 0 40 4 36 9 12
4 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 3 3 0 0 24 4 20 9 10.7
5 Pilisi LK Pilisi LK 4 2 1 1 10 6 4 7 8.5
6 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 3 2 0 1 10 10 0 6 5.3
7 Pereg SE Pereg SE 2 1 0 1 9 7 2 3 8.5
8 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 4 1 0 3 11 25 -14 3 4.3
9 Tápióság KSK Tápióság KSK 3 0 1 2 3 17 -14 1 6.3
10 Felsőpakony KSE Felsőpakony KSE 4 0 0 4 2 34 -32 0 2.8
11 Albertirsa SE Albertirsa SE 4 0 0 4 7 41 -34 0 2.5
12 Úri KSK Úri KSK 4 0 0 4 5 47 -42 0 3.8
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 2 2 0 0 9 0 9 6 2 2 0 0 10 2 8 6 4 4 0 0 19 2 17 12
2 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 2 2 0 0 9 1 8 6 2 2 0 0 8 1 7 6 4 4 0 0 17 2 15 12
3 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 2 2 0 0 17 0 17 6 1 1 0 0 5 3 2 3 3 3 0 0 22 3 19 9
4 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 1 1 0 0 7 1 6 3 2 1 1 0 6 0 6 4 3 2 1 0 13 1 12 7
5 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 3 3 0 6
6 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 2 1 1 0 7 3 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 7 3 4 4
7 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 1 1 1 3 4 -1 4
8 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 2 6 -4 3 3 1 1 1 3 7 -4 4
9 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 2 1 0 1 6 4 2 3 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 1 0 3 6 11 -5 3
10 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 2 0 0 2 3 9 -6 0 2 0 0 2 1 10 -9 0 4 0 0 4 4 19 -15 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 0 2 0 14 -14 0 4 0 0 4 2 18 -16 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 0 13 -13 0 2 0 0 2 3 16 -13 0 4 0 0 4 3 29 -26 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 2 2 0 0 22 0 22 6 2 2 0 0 21 2 19 6 4 4 0 0 43 2 41 12
2 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 2 2 0 0 20 1 19 6 2 2 0 0 15 1 14 6 4 4 0 0 35 2 33 12
3 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 2 2 0 0 26 0 26 6 1 1 0 0 14 4 10 3 3 3 0 0 40 4 36 9
4 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 1 1 0 0 12 3 9 3 2 2 0 0 12 1 11 6 3 3 0 0 24 4 20 9
5 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 2 1 1 0 5 4 1 4 2 1 0 1 5 2 3 3 4 2 1 1 10 6 4 7
6 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 8 10 -2 3 3 2 0 1 10 10 0 6
7 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 2 1 0 1 9 7 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 9 7 2 3
8 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 2 1 0 1 9 6 3 3 2 0 0 2 2 19 -17 0 4 1 0 3 11 25 -14 3
9 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 1 1 2 10 -8 1 3 0 1 2 3 17 -14 1
10 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 2 0 0 2 2 9 -7 0 2 0 0 2 0 25 -25 0 4 0 0 4 2 34 -32 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 2 0 0 2 4 23 -19 0 2 0 0 2 3 18 -15 0 4 0 0 4 7 41 -34 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 1 26 -25 0 2 0 0 2 4 21 -17 0 4 0 0 4 5 47 -42 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
---14 - 0-------12 - 0
Albertirsa SE
4 - 14---0 - 9-------
Bolha-FTSE-Tárnok
-6 - 0---16 - 0------
Dabas-Gyón FC
-12 - 3----------
Felsőpakony KSE
--2 - 4-----0 - 5---
Nagykáta SE
----11 - 0----9 - 1--
Nagykőrösi Kinizsi SE
-----1 - 6----8 - 0-
Pereg SE
---0 - 3-------9 - 4
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
------3 - 2---2 - 2-
Sülysápi Gyerekfoci
---------2 - 0--
Tápióság KSK
----------1 - 7-
Úri KSK
--0 - 171 - 9--------

Meccsek

Pereg SE

2018. 09. 02.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 09. 02.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 23. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 09. 23. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Úri KSK
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Pereg SE
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Felsőpakony KSE
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Pereg SE
2018. 10. 28. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 10. 28. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 10. 31. 10:00
Tápiósági sportpálya
2018. 10. 31. 10:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Pereg SE
2018. 11. 03. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 11. 03. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Pilisi LK
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Pereg SE
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 12. 02. 10:00
Abonyi sportpálya
2018. 12. 02. 10:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Pereg SE
2019. 03. 10. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 03. 10. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Pereg SE
2019. 03. 31. 10:00
Úri sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Pereg SE
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Albertirsa SE
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Pereg SE
2019. 04. 25. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 25. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 04. 30. 17:00
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
2019. 04. 30. 17:00
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi Gyerekfoci
Pereg SE
2019. 05. 05. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 05. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tápióság KSK
2019. 05. 11.
Pilisi LK Sporttelep
2019. 05. 11.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK
Pereg SE
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Nagykáta SE
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK sportpályája
Bolha-FTSE-Tárnok
Pereg SE
2019. 06. 02. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 06. 02. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Abonyi KID FC

Úri KSK

2018. 09. 02. 10:00
Úri sportpálya
2018. 09. 02. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 11. 17. 10:00
Abonyi sportpálya
2018. 11. 17. 10:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Úri KSK
2018. 09. 15. 13:00
Úri sportpálya
2018. 09. 15. 13:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 23. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 09. 23. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Úri KSK
2018. 10. 20. 09:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 20. 09:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Úri KSK
2018. 10. 28. 10:00
Úri sportpálya
2018. 10. 28. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Felsőpakony KSE
2018. 10. 31.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 10. 31.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Úri KSK
2018. 10. 12. 18:00
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
2018. 10. 12. 18:00
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi Gyerekfoci
Úri KSK
2018. 11. 18. 10:00
Tápiósági sportpálya
2018. 11. 18. 10:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Úri KSK
2018. 11. 25. 10:00
Úri sportpálya
2018. 11. 25. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Pilisi LK
2018. 11. 10. 18:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 10. 18:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Úri KSK
2019. 03. 10.
Tárnok KSK sportpályája
2019. 03. 10.
Tárnok KSK sportpályája
Bolha-FTSE-Tárnok
Úri KSK
2019. 03. 16. 10:00
Úri sportpálya
2019. 03. 16. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi KID FC
2019. 03. 24. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 03. 24. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Úri KSK
2019. 03. 31. 10:00
Úri sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Pereg SE
2019. 05. 09. 18:00
Úri sportpálya
2019. 05. 09. 18:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Albertirsa SE
2019. 04. 25. 19:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 04. 25. 19:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Úri KSK
2019. 05. 05. 10:00
Úri sportpálya
2019. 05. 05. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 05. 16. 18:00
Úri sportpálya
2019. 05. 16. 18:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 05. 19. 10:00
Úri sportpálya
2019. 05. 19. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápióság KSK
2019. 05. 30. 19:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 05. 30. 19:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK
Úri KSK
2019. 05. 23. 18:00
Úri sportpálya
2019. 05. 23. 18:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nagykáta SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom