Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 4. forduló

2018.09.22 - 10:00

Dabas, Dabas-Gyón FC Sporttelep

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MÁKOS MÁRK DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
Dabas-Gyón FC
Albertirsa SE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Nagykáta SE Nagykáta SE 4 4 0 0 35 2 33 12 9.3
2 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 3 3 0 0 40 4 36 9 12
3 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 3 3 0 0 37 2 35 9 11
4 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 3 3 0 0 24 4 20 9 10.3
5 Pilisi LK Pilisi LK 4 2 1 1 10 6 4 7 8.8
6 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 3 2 0 1 10 10 0 6 5
7 Pereg SE Pereg SE 2 1 0 1 9 7 2 3 8.5
8 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 4 1 0 3 11 25 -14 3 4.5
9 Tápióság KSK Tápióság KSK 3 0 1 2 3 17 -14 1 6.3
10 Albertirsa SE Albertirsa SE 3 0 0 3 7 35 -28 0 2.3
11 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 4 0 0 4 2 34 -32 0 2.8
12 Úri KSK Úri KSK 4 0 0 4 5 47 -42 0 4
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 2 2 0 0 9 1 8 6 2 2 0 0 8 1 7 6 4 4 0 0 17 2 15 12
2 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 2 2 0 0 17 0 17 6 1 1 0 0 5 3 2 3 3 3 0 0 22 3 19 9
3 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 10 2 8 6 3 3 0 0 16 2 14 9
4 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 1 1 0 0 7 1 6 3 2 1 1 0 6 0 6 4 3 2 1 0 13 1 12 7
5 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 3 3 0 6
6 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 2 1 1 0 7 3 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 7 3 4 4
7 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 1 1 1 3 4 -1 4
8 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 2 6 -4 3 3 1 1 1 3 7 -4 4
9 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 2 1 0 1 6 4 2 3 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 1 0 3 6 11 -5 3
10 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 2 0 0 2 3 9 -6 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 3 0 0 3 4 16 -12 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakonyi KSE 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 0 2 0 14 -14 0 4 0 0 4 2 18 -16 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 0 13 -13 0 2 0 0 2 3 16 -13 0 4 0 0 4 3 29 -26 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 2 2 0 0 20 1 19 6 2 2 0 0 15 1 14 6 4 4 0 0 35 2 33 12
2 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 2 2 0 0 26 0 26 6 1 1 0 0 14 4 10 3 3 3 0 0 40 4 36 9
3 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 1 1 0 0 16 0 16 3 2 2 0 0 21 2 19 6 3 3 0 0 37 2 35 9
4 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 1 1 0 0 12 3 9 3 2 2 0 0 12 1 11 6 3 3 0 0 24 4 20 9
5 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 2 1 1 0 5 4 1 4 2 1 0 1 5 2 3 3 4 2 1 1 10 6 4 7
6 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 8 10 -2 3 3 2 0 1 10 10 0 6
7 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 2 1 0 1 9 7 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 9 7 2 3
8 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 2 1 0 1 9 6 3 3 2 0 0 2 2 19 -17 0 4 1 0 3 11 25 -14 3
9 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 1 1 2 10 -8 1 3 0 1 2 3 17 -14 1
10 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 2 0 0 2 4 23 -19 0 1 0 0 1 3 12 -9 0 3 0 0 3 7 35 -28 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakonyi KSE 2 0 0 2 2 9 -7 0 2 0 0 2 0 25 -25 0 4 0 0 4 2 34 -32 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 1 26 -25 0 2 0 0 2 4 21 -17 0 4 0 0 4 5 47 -42 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
---14 - 0-------12 - 0
Albertirsa SE
4 - 14---0 - 9-------
Bolha-FTSE-Tárnok
-----16 - 0------
Dabas-Gyón FC
-12 - 3----------
Felsőpakonyi KSE
--2 - 4-----0 - 5---
Nagykáta SE
----11 - 0----9 - 1--
Nagykőrösi Kinizsi SE
-----1 - 6----8 - 0-
Pereg SE
---0 - 3-------9 - 4
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
------3 - 2---2 - 2-
Sülysápi Gyerekfoci
---------2 - 0--
Tápióság KSK
----------1 - 7-
Úri KSK
--0 - 171 - 9--------

Meccsek

Dabas-Gyón FC

2018. 09. 02.
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 02.
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 15. 13:00
Úri KSK sportpálya
2018. 09. 15. 13:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 22. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Albertirsa SE
2018. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dabas-Gyón FC
2018. 10. 06. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 10. 21. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 10. 21. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Dabas-Gyón FC
2018. 10. 27. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 27. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Tápióság KSK
2018. 10. 31. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2018. 10. 31. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Dabas-Gyón FC
2018. 11. 04. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 11. 04. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Nagykáta SE
2018. 11. 18. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Dabas-Gyón FC
2018. 11. 24. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Abonyi KID FC
2019. 03. 10. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 03. 10. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
03. 10. 11:00
Pereg SE
2019. 03. 24. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 03. 24. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
03. 24. 11:00
Úri KSK
2019. 03. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
03. 30. 10:00
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 06. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
04. 06. 11:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 04. 13. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
04. 13. 10:00
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 20. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 20. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
04. 20. 11:00
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 04. 28. 14:00
Tápiósági Sportpálya
2019. 04. 28. 14:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
04. 28. 14:00
Dabas-Gyón FC
2019. 05. 04. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 05. 04. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
05. 04. 11:00
Pilisi LK
2019. 05. 11. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
05. 11. 10:00
Dabas-Gyón FC
2019. 05. 18. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
05. 18. 11:00
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 05. 26. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 05. 26. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
05. 26. 10:00
Dabas-Gyón FC

Albertirsa SE

2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
04. 18. 11:00
Albertirsa SE
2018. 09. 15. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 15. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Abonyi KID FC
2018. 09. 22. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Albertirsa SE
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Pereg SE
2018. 10. 20. 09:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 10. 20. 09:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Úri KSK
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Albertirsa SE
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 11. 17. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 11. 17. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Albertirsa SE
2018. 11. 24. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Tápióság KSK
2018. 12. 02. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2018. 12. 02. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Albertirsa SE
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
03. 09. 10:00
Albertirsa SE
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
03. 16. 11:00
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 03. 24. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
03. 24. 10:00
Albertirsa SE
2019. 03. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
03. 30. 10:00
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
04. 07. 10:00
Albertirsa SE
2019. 04. 21. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 04. 21. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
04. 21. 10:00
Albertirsa SE
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
05. 04. 10:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 05. 11. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2019. 05. 11. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
05. 11. 10:00
Albertirsa SE
2019. 05. 18. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
05. 18. 10:00
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 05. 26. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2019. 05. 26. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
05. 26. 10:00
Albertirsa SE
2019. 06. 01. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
06. 01. 10:00
Pilisi LK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol