Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 5. forduló

2018.09.30 - 10:00

Nagykőrös, Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
PETŐ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
Nagykőrösi Kinizsi SE
Abonyi KID FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

GULYÁS NORBERT

 

0 - 2

29'

MOLNÁR MILÁN
KOVÁCS LEVENTE SZILVESZTER

74'

1 - 2

 

KUDRI ROLAND FERENC

77'

2 - 2

 

 

2 - 3

86'

GULYÁS NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Nagykáta SE Nagykáta SE 5 5 0 0 43 2 41 15 9
2 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 4 4 0 0 43 4 39 12 9.8
3 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 4 4 0 0 43 6 37 12 10.8
4 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 4 4 0 0 31 8 23 12 10.5
5 Pilisi LK Pilisi LK 4 2 1 1 10 6 4 7 8.8
6 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 4 2 0 2 12 16 -4 6 4.3
7 Pereg SE Pereg SE 3 1 1 1 13 11 2 4 9
8 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 5 1 0 4 13 28 -15 3 4
9 Tápióság KSK Tápióság KSK 4 0 1 3 3 25 -22 1 5
10 Albertirsa SE Albertirsa SE 4 0 1 3 11 39 -28 1 3.8
11 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 5 0 0 5 6 41 -35 0 3
12 Úri KSK Úri KSK 4 0 0 4 5 47 -42 0 4
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 2 2 0 0 9 1 8 6 3 3 0 0 11 1 10 9 5 5 0 0 20 2 18 15
2 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 2 2 0 0 17 0 17 6 2 2 0 0 7 3 4 6 4 4 0 0 24 3 21 12
3 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 1 1 0 0 6 0 6 3 3 3 0 0 12 3 9 9 4 4 0 0 18 3 15 12
4 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 1 1 0 0 7 1 6 3 3 1 1 1 7 3 4 4 4 2 1 1 14 4 10 7
5 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 2 1 1 0 7 3 4 4 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 1 0 11 5 6 7
6 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 3 3 0 6
7 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 1 1 2 4 6 -2 4
8 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 1 0 1 2 6 -4 3 4 1 1 2 3 10 -7 4
9 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 3 1 0 2 6 6 0 3 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 1 0 4 6 13 -7 3
10 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakonyi KSE 3 1 0 2 5 5 0 3 2 0 0 2 0 14 -14 0 5 1 0 4 5 19 -14 3
11 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 3 0 0 3 5 13 -8 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 4 0 0 4 6 20 -14 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 0 13 -13 0 2 0 0 2 3 16 -13 0 4 0 0 4 3 29 -26 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 2 2 0 0 20 1 19 6 3 3 0 0 23 1 22 9 5 5 0 0 43 2 41 15
2 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 1 1 0 0 16 0 16 3 3 3 0 0 27 4 23 9 4 4 0 0 43 4 39 12
3 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 2 2 0 0 26 0 26 6 2 2 0 0 17 6 11 6 4 4 0 0 43 6 37 12
4 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 1 1 0 0 12 3 9 3 3 3 0 0 19 5 14 9 4 4 0 0 31 8 23 12
5 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 2 1 1 0 5 4 1 4 2 1 0 1 5 2 3 3 4 2 1 1 10 6 4 7
6 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 1 0 1 8 10 -2 3 4 2 0 2 12 16 -4 6
7 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 2 1 0 1 9 7 2 3 1 0 1 0 4 4 0 1 3 1 1 1 13 11 2 4
8 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 3 1 0 2 11 9 2 3 2 0 0 2 2 19 -17 0 5 1 0 4 13 28 -15 3
9 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 2 0 0 2 1 15 -14 0 2 0 1 1 2 10 -8 1 4 0 1 3 3 25 -22 1
10 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 3 0 1 2 8 27 -19 1 1 0 0 1 3 12 -9 0 4 0 1 3 11 39 -28 1
11 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakonyi KSE 3 0 0 3 6 16 -10 0 2 0 0 2 0 25 -25 0 5 0 0 5 6 41 -35 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 1 26 -25 0 2 0 0 2 4 21 -17 0 4 0 0 4 5 47 -42 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
---14 - 0-------12 - 0
Albertirsa SE
4 - 14---0 - 9-4 - 4-----
Bolha-FTSE-Tárnok
-----16 - 0------
Dabas-Gyón FC
-12 - 3----------
Felsőpakonyi KSE
--2 - 44 - 7----0 - 5---
Nagykáta SE
----11 - 0----9 - 1--
Nagykőrösi Kinizsi SE
2 - 3----1 - 6----8 - 0-
Pereg SE
---0 - 3-------9 - 4
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
------3 - 2---2 - 2-
Sülysápi Gyerekfoci
--2 - 6------2 - 0--
Tápióság KSK
-----0 - 8----1 - 7-
Úri KSK
--0 - 171 - 9--------

Meccsek

Nagykőrösi Kinizsi SE

2018. 09. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 09. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Tápióság KSK
2018. 09. 09. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2018. 09. 09. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Nagykáta SE
2018. 09. 23. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 09. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 09. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Abonyi KID FC
2018. 10. 06. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Pereg SE
2018. 10. 31.
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 10. 31.
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Úri KSK
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 04. 17. 17:30
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 04. 17. 17:30
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
04. 17. 17:30
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 09. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2019. 03. 09. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
03. 09. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 17. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2019. 03. 17. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
03. 17. 10:00
Pilisi LK
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
03. 24. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
03. 30. 10:00
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 06. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 04. 06. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
04. 06. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 04. 13. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
04. 13. 10:00
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 21. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 21. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
04. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 05. 05. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 05. 05. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
05. 05. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 05. 11. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2019. 05. 11. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
05. 11. 10:00
Albertirsa SE
2019. 05. 19. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
05. 19. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 06. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2019. 06. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
06. 02. 10:00
Sülysápi Gyerekfoci

Abonyi KID FC

2018. 11. 17. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 11. 17. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Úri KSK
2018. 09. 15. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 15. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Abonyi KID FC
2018. 09. 22. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Felsőpakonyi KSE
2018. 09. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 09. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Abonyi KID FC
2018. 10. 06. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 10. 20. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 10. 20. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Abonyi KID FC
2018. 10. 27. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 10. 27. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Pilisi LK
2018. 10. 14. 14:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Abonyi KID FC
2018. 11. 03. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 11. 24. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Abonyi KID FC
2018. 12. 02. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 12. 02. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Pereg SE
2019. 03. 17. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 03. 17. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
03. 17. 10:00
Abonyi KID FC
2019. 03. 24. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
03. 24. 10:00
Albertirsa SE
2019. 03. 31. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 03. 31. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
03. 31. 10:00
Abonyi KID FC
2019. 04. 06. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 04. 06. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
04. 06. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 04. 14. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 04. 14. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
04. 14. 10:00
Abonyi KID FC
2019. 04. 21. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 04. 21. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
04. 21. 10:00
Tápióság KSK
2019. 04. 27. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2019. 04. 27. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
04. 27. 10:00
Abonyi KID FC
2019. 05. 04. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
05. 04. 10:00
Nagykáta SE
2019. 05. 12. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 05. 12. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
05. 12. 10:00
Abonyi KID FC
2019. 05. 26. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 05. 26. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
05. 26. 10:00
Dabas-Gyón FC
2019. 06. 02. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 06. 02. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
06. 02. 10:00
Abonyi KID FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol