Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 6. forduló

2018.10.06 - 10:00

Kiskunlacháza, Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
EISENBACHER MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ LÁSZLÓ
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

LŐRINCZ BOTOND
VÁGI ZALÁN

23'

1 - 1

 

BANÓK JÓZSEF

26'

2 - 1

 

 

2 - 2

54'

SZALÓKI DÁNIEL
POVENSZKI ÁKOS

68'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Nagykáta SE Nagykáta SE 6 6 0 0 48 4 44 18 8.7
2 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 5 5 0 0 46 4 42 15 9.8
3 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 5 5 0 0 48 8 40 15 10
4 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 5 4 0 1 34 21 13 12 9.4
5 Pereg SE Pereg SE 4 2 1 1 16 13 3 7 9.8
6 Pilisi LK Pilisi LK 5 2 1 2 12 11 1 7 7.4
7 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 6 2 0 4 26 31 -5 6 4.2
8 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 5 2 0 3 14 21 -7 6 4.2
9 Tápióság KSK Tápióság KSK 5 0 1 4 3 28 -25 1 4.8
10 Albertirsa SE Albertirsa SE 4 0 1 3 11 39 -28 1 3.3
11 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 6 0 0 6 8 44 -36 0 3.5
12 Úri KSK Úri KSK 4 0 0 4 5 47 -42 0 3.5
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 3 3 0 0 20 2 18 9 2 2 0 0 7 3 4 6 5 5 0 0 27 5 22 15
2 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 3 2 0 1 10 3 7 6 3 3 0 0 11 1 10 9 6 5 0 1 21 4 17 15
3 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 2 1 1 0 6 0 6 4 3 3 0 0 12 3 9 9 5 4 1 0 18 3 15 13
4 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 3 2 1 0 9 4 5 7 1 1 0 0 4 2 2 3 4 3 1 0 13 6 7 10
5 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 3 2 1 6 5 3 0 2 5 4 1 9
6 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 2 1 0 1 8 4 4 3 3 1 1 1 7 3 4 4 5 2 1 2 15 7 8 7
7 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 3 1 0 2 6 6 0 3 3 1 0 2 3 8 -5 3 6 2 0 4 9 14 -5 6
8 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 1 1 1 2 6 -4 4 5 1 2 2 3 10 -7 5
9 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 1 2 4 7 -3 1 5 1 1 3 6 9 -3 4
10 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakonyi KSE 3 1 0 2 5 5 0 3 3 0 0 3 1 16 -15 0 6 1 0 5 6 21 -15 3
11 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 3 0 0 3 5 13 -8 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 4 0 0 4 6 20 -14 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 0 13 -13 0 2 0 0 2 3 16 -13 0 4 0 0 4 3 29 -26 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 3 3 0 0 25 3 22 9 3 3 0 0 23 1 22 9 6 6 0 0 48 4 44 18
2 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 2 2 0 0 19 0 19 6 3 3 0 0 27 4 23 9 5 5 0 0 46 4 42 15
3 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 3 3 0 0 31 2 29 9 2 2 0 0 17 6 11 6 5 5 0 0 48 8 40 15
4 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 2 1 0 1 15 16 -1 3 3 3 0 0 19 5 14 9 5 4 0 1 34 21 13 12
5 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 3 2 0 1 12 9 3 6 1 0 1 0 4 4 0 1 4 2 1 1 16 13 3 7
6 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 2 1 1 0 5 4 1 4 3 1 0 2 7 7 0 3 5 2 1 2 12 11 1 7
7 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 3 1 0 2 11 9 2 3 3 1 0 2 15 22 -7 3 6 2 0 4 26 31 -5 6
8 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 2 1 0 1 4 6 -2 3 3 1 0 2 10 15 -5 3 5 2 0 3 14 21 -7 6
9 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 2 0 0 2 1 15 -14 0 3 0 1 2 2 13 -11 1 5 0 1 4 3 28 -25 1
10 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 3 0 1 2 8 27 -19 1 1 0 0 1 3 12 -9 0 4 0 1 3 11 39 -28 1
11 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakonyi KSE 3 0 0 3 6 16 -10 0 3 0 0 3 2 28 -26 0 6 0 0 6 8 44 -36 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 1 26 -25 0 2 0 0 2 4 21 -17 0 4 0 0 4 5 47 -42 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
---14 - 0-----5 - 2-12 - 0
Albertirsa SE
4 - 14---0 - 9-4 - 4-----
Bolha-FTSE-Tárnok
-----16 - 0----3 - 0-
Dabas-Gyón FC
-12 - 3---3 - 13------
Felsőpakonyi KSE
--2 - 44 - 7----0 - 5---
Nagykáta SE
----11 - 0---5 - 29 - 1--
Nagykőrösi Kinizsi SE
2 - 3----1 - 6----8 - 0-
Pereg SE
---0 - 33 - 2------9 - 4
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
------3 - 2---2 - 2-
Sülysápi Gyerekfoci
--2 - 6------2 - 0--
Tápióság KSK
-----0 - 8----1 - 7-
Úri KSK
--0 - 171 - 9--------

Meccsek

Pereg SE

2018. 09. 02.
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 02.
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 23. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Úri KSK
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Pereg SE
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Pereg SE
2018. 10. 28. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 10. 31. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 10. 31. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Pereg SE
2018. 11. 03. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Pilisi LK
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Pereg SE
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 12. 02. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 12. 02. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Pereg SE
2019. 03. 10. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 03. 10. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
03. 10. 11:00
Pereg SE
2019. 03. 31. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
03. 31. 10:00
Pereg SE
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
04. 07. 10:00
Albertirsa SE
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
04. 14. 10:00
Pereg SE
2019. 04. 21. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 21. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
04. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 04. 28. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 04. 28. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
04. 28. 10:00
Pereg SE
2019. 05. 05. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 05. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
05. 05. 10:00
Tápióság KSK
2019. 05. 11. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2019. 05. 11. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
05. 11. 10:00
Pereg SE
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
05. 19. 10:00
Nagykáta SE
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
05. 26. 10:00
Pereg SE
2019. 06. 02. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 06. 02. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
06. 02. 10:00
Abonyi KID FC

Felsőpakonyi KSE

2018. 09. 18. 18:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 09. 18. 18:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pilisi LK
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 09. 22. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Felsőpakonyi KSE
2018. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dabas-Gyón FC
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 10. 28. 10:00
Úri KSK sportpálya
2018. 10. 28. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Felsőpakonyi KSE
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Albertirsa SE
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 11. 25. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 11. 25. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 12. 01. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 12. 01. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Felsőpakonyi KSE
2019. 03. 09. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2019. 03. 09. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
03. 09. 10:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 03. 17. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 03. 17. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
03. 17. 10:00
Nagykáta SE
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
03. 24. 10:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 03. 31. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 03. 31. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
03. 31. 10:00
Abonyi KID FC
2019. 04. 06. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
04. 06. 11:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
04. 14. 10:00
Pereg SE
2019. 04. 28. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 04. 28. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
04. 28. 10:00
Úri KSK
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
05. 04. 10:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 05. 19. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
05. 19. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 05. 26. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 05. 26. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
05. 26. 10:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 06. 02. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 06. 02. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 02. 10:00
Tápióság KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol