Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 6. forduló

2018.10.07 - 00:00

Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
CSARNAI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH SZABINA
Bolha-FTSE-Tárnok
Tápióság KSK
90'
30'
60'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 6 6 0 0 52 4 48 18 9.8
2 Nagykáta SE Nagykáta SE 6 6 0 0 48 4 44 18 8.7
3 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 5 5 0 0 48 8 40 15 10
4 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 5 4 0 1 34 21 13 12 9.4
5 Pereg SE Pereg SE 4 2 1 1 16 13 3 7 9.8
6 Pilisi LK Pilisi LK 5 2 1 2 12 11 1 7 7.6
7 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 6 2 0 4 26 31 -5 6 4.2
8 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 5 2 0 3 14 21 -7 6 4.2
9 Tápióság KSK Tápióság KSK 5 0 1 4 3 28 -25 1 4.8
10 Albertirsa SE Albertirsa SE 5 0 1 4 11 45 -34 1 3
11 Felsőpakony KSE Felsőpakony KSE 6 0 0 6 8 44 -36 0 3.5
12 Úri KSK Úri KSK 4 0 0 4 5 47 -42 0 3.3
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 3 2 1 0 9 0 9 7 3 3 0 0 12 3 9 9 6 5 1 0 21 3 18 16
2 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 3 3 0 0 20 2 18 9 2 2 0 0 7 3 4 6 5 5 0 0 27 5 22 15
3 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 3 2 0 1 10 3 7 6 3 3 0 0 11 1 10 9 6 5 0 1 21 4 17 15
4 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 3 2 1 0 9 4 5 7 1 1 0 0 4 2 2 3 4 3 1 0 13 6 7 10
5 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 3 2 1 6 5 3 0 2 5 4 1 9
6 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 2 1 0 1 8 4 4 3 3 1 1 1 7 3 4 4 5 2 1 2 15 7 8 7
7 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 3 1 0 2 6 6 0 3 3 1 0 2 3 8 -5 3 6 2 0 4 9 14 -5 6
8 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 1 1 1 2 6 -4 4 5 1 2 2 3 10 -7 5
9 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 1 2 4 7 -3 1 5 1 1 3 6 9 -3 4
10 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 3 1 0 2 5 5 0 3 3 0 0 3 1 16 -15 0 6 1 0 5 6 21 -15 3
11 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 3 0 0 3 5 13 -8 0 2 0 0 2 1 10 -9 0 5 0 0 5 6 23 -17 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 0 13 -13 0 2 0 0 2 3 16 -13 0 4 0 0 4 3 29 -26 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 3 3 0 0 25 0 25 9 3 3 0 0 27 4 23 9 6 6 0 0 52 4 48 18
2 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 3 3 0 0 25 3 22 9 3 3 0 0 23 1 22 9 6 6 0 0 48 4 44 18
3 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 3 3 0 0 31 2 29 9 2 2 0 0 17 6 11 6 5 5 0 0 48 8 40 15
4 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 2 1 0 1 15 16 -1 3 3 3 0 0 19 5 14 9 5 4 0 1 34 21 13 12
5 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 3 2 0 1 12 9 3 6 1 0 1 0 4 4 0 1 4 2 1 1 16 13 3 7
6 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 2 1 1 0 5 4 1 4 3 1 0 2 7 7 0 3 5 2 1 2 12 11 1 7
7 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 3 1 0 2 11 9 2 3 3 1 0 2 15 22 -7 3 6 2 0 4 26 31 -5 6
8 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 2 1 0 1 4 6 -2 3 3 1 0 2 10 15 -5 3 5 2 0 3 14 21 -7 6
9 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 2 0 0 2 1 15 -14 0 3 0 1 2 2 13 -11 1 5 0 1 4 3 28 -25 1
10 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 3 0 1 2 8 27 -19 1 2 0 0 2 3 18 -15 0 5 0 1 4 11 45 -34 1
11 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 3 0 0 3 6 16 -10 0 3 0 0 3 2 28 -26 0 6 0 0 6 8 44 -36 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 2 0 0 2 1 26 -25 0 2 0 0 2 4 21 -17 0 4 0 0 4 5 47 -42 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
---14 - 0-----5 - 2-12 - 0
Albertirsa SE
4 - 14---0 - 9-4 - 4-----
Bolha-FTSE-Tárnok
-6 - 0---16 - 0----3 - 0-
Dabas-Gyón FC
-12 - 3---3 - 13------
Felsőpakony KSE
--2 - 44 - 7----0 - 5---
Nagykáta SE
----11 - 0---5 - 29 - 1--
Nagykőrösi Kinizsi SE
2 - 3----1 - 6----8 - 0-
Pereg SE
---0 - 33 - 2------9 - 4
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
------3 - 2---2 - 2-
Sülysápi Gyerekfoci
--2 - 6------2 - 0--
Tápióság KSK
-----0 - 8----1 - 7-
Úri KSK
--0 - 171 - 9--------

Meccsek

Bolha-FTSE-Tárnok

2018. 09. 02. 10:00
Úri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 18. 11:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Albertirsa SE
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 09. 23. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagykőrösi Kinizsi SE
2018. 09. 29. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 09. 29. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 10. 07.
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 10. 07.
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Tápióság KSK
2018. 10. 21. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2018. 10. 21. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagykáta SE
2018. 11. 03. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 11. 18. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Dabas-Gyón FC
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 03. 10.
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 03. 10.
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Úri KSK
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 03. 16. 11:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Felsőpakony KSE
2019. 03. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 07. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 04. 14. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2019. 04. 14. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 24. 17:30
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 24. 17:30
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Pilisi LK
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 05. 12. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 05. 12. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Abonyi KID FC
2019. 05. 18. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 05. 18. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Pereg SE

Tápióság KSK

2018. 09. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 09. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Tápióság KSK
2018. 09. 08. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 09. 08. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 09. 22. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2018. 09. 22. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Tápióság KSK
2018. 09. 29. 13:30
Tápiósági Sportpálya
2018. 09. 29. 13:30
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Nagykáta SE
2018. 10. 07.
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 10. 07.
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Tápióság KSK
2018. 10. 20. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 10. 20. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Abonyi KID FC
2018. 10. 27. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 27. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Tápióság KSK
2018. 10. 31. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 10. 31. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Pereg SE
2018. 11. 18. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 11. 18. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Úri KSK
2018. 11. 24. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Tápióság KSK
2018. 12. 01. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 12. 01. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Felsőpakony KSE
2019. 03. 09. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2019. 03. 09. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 13. 17:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 03. 13. 17:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Tápióság KSK
2019. 03. 30. 12:00
Tápiósági Sportpálya
2019. 03. 30. 12:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Pilisi LK
2019. 04. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Tápióság KSK
2019. 04. 14. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2019. 04. 14. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 23. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 04. 23. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Tápióság KSK
2019. 04. 28. 14:00
Tápiósági Sportpálya
2019. 04. 28. 14:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Dabas-Gyón FC
2019. 05. 05. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 05. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Tápióság KSK
2019. 05. 19. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 05. 19. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Tápióság KSK
2019. 05. 29. 17:30
Tápiósági Sportpálya
2019. 05. 29. 17:30
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Albertirsa SE
2019. 06. 02.
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 06. 02.
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Tápióság KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom