Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 8. forduló

2018.10.28 - 10:00

Kiskunlacháza, Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
JAKAB MÁTÉ ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEIGL GÁBOR
Pereg SE
Sülysápi Gyerekfoci
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

GINDL SZABOLCS ERIK

 

0 - 2

24'

GINDL SZABOLCS ERIK

 

0 - 3

46'

GINDL SZABOLCS ERIK
MARKÓ DÁVID

55'

1 - 3

 

 

1 - 4

73'

GINDL SZABOLCS ERIK

 

1 - 5

86'

GINDL SZABOLCS ERIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 8 7 0 1 59 6 53 21 8.3
2 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 7 7 0 0 60 11 49 21 9
3 Nagykáta SE Nagykáta SE 7 7 0 0 50 4 46 21 7.3
4 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 7 5 0 2 42 36 6 15 8.9
5 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 7 4 0 3 31 23 8 12 4.9
6 Pereg SE Pereg SE 6 3 1 2 20 19 1 10 8.2
7 Pilisi LK Pilisi LK 7 2 1 4 14 22 -8 7 5.7
8 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 7 2 0 5 27 34 -7 6 4.9
9 Albertirsa SE Albertirsa SE 6 1 1 4 17 47 -30 4 4.8
10 Felsőpakony KSE Felsőpakony KSE 7 1 0 6 16 45 -29 3 5.1
11 Tápióság KSK Tápióság KSK 7 0 1 6 7 43 -36 1 4.3
12 Úri KSK Úri KSK 6 0 0 6 8 61 -53 0 5.3
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 4 3 1 0 21 3 18 10 3 3 0 0 11 3 8 9 7 6 1 0 32 6 26 19
2 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 4 2 1 1 9 1 8 7 4 4 0 0 14 3 11 12 8 6 1 1 23 4 19 19
3 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 3 2 0 1 10 3 7 6 4 4 0 0 12 1 11 12 7 6 0 1 22 4 18 18
4 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 4 2 1 1 9 6 3 7 2 2 0 0 6 2 4 6 6 4 1 1 15 8 7 13
5 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 3 2 0 1 9 3 6 6 4 1 1 2 6 7 -1 4 7 3 1 3 15 10 5 10
6 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 3 2 0 1 11 5 6 6 4 1 1 2 8 10 -2 4 7 3 1 3 19 15 4 10
7 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 3 1 0 2 2 4 -2 3 4 2 1 1 4 3 1 7 7 3 1 3 6 7 -1 10
8 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 4 1 0 3 6 8 -2 3 3 1 0 2 3 8 -5 3 7 2 0 5 9 16 -7 6
9 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 3 1 0 2 5 5 0 3 4 1 0 3 3 16 -13 3 7 2 0 5 8 21 -13 6
10 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 3 0 1 2 1 8 -7 1 4 1 1 2 3 9 -6 4 7 1 2 4 4 17 -13 5
11 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 4 1 0 3 8 14 -6 3 2 0 0 2 1 10 -9 0 6 1 0 5 9 24 -15 3
12 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 3 0 0 3 0 15 -15 0 3 0 0 3 4 19 -15 0 6 0 0 6 4 34 -30 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 4 3 0 1 25 2 23 9 4 4 0 0 34 4 30 12 8 7 0 1 59 6 53 21
2 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 4 4 0 0 35 4 31 12 3 3 0 0 25 7 18 9 7 7 0 0 60 11 49 21
3 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 3 3 0 0 25 3 22 9 4 4 0 0 25 1 24 12 7 7 0 0 50 4 46 21
4 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 3 2 0 1 22 19 3 6 4 3 0 1 20 17 3 9 7 5 0 2 42 36 6 15
5 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 3 2 0 1 16 7 9 6 4 2 0 2 15 16 -1 6 7 4 0 3 31 23 8 12
6 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 4 2 0 2 13 14 -1 6 2 1 1 0 7 5 2 4 6 3 1 2 20 19 1 10
7 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 3 1 1 1 5 11 -6 4 4 1 0 3 9 11 -2 3 7 2 1 4 14 22 -8 7
8 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 4 1 0 3 12 12 0 3 3 1 0 2 15 22 -7 3 7 2 0 5 27 34 -7 6
9 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 4 1 1 2 14 29 -15 4 2 0 0 2 3 18 -15 0 6 1 1 4 17 47 -30 4
10 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 3 0 0 3 6 16 -10 0 4 1 0 3 10 29 -19 3 7 1 0 6 16 45 -29 3
11 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 3 0 0 3 2 23 -21 0 4 0 1 3 5 20 -15 1 7 0 1 6 7 43 -36 1
12 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 3 0 0 3 2 34 -32 0 3 0 0 3 6 27 -21 0 6 0 0 6 8 61 -53 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
---14 - 0----4 - 25 - 2-12 - 0
Albertirsa SE
4 - 14---0 - 9-4 - 4----6 - 2
Bolha-FTSE-Tárnok
-6 - 0--0 - 216 - 0----3 - 0-
Dabas-Gyón FC
-12 - 3---3 - 13----7 - 3-
Felsőpakony KSE
--2 - 44 - 7----0 - 5---
Nagykáta SE
----11 - 0---5 - 29 - 1--
Nagykőrösi Kinizsi SE
2 - 3----1 - 61 - 3---8 - 0-
Pereg SE
---0 - 33 - 2----1 - 5-9 - 4
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
--0 - 7---3 - 2---2 - 2-
Sülysápi Gyerekfoci
--2 - 612 - 1-----2 - 0--
Tápióság KSK
1 - 8----0 - 8----1 - 7-
Úri KSK
--0 - 171 - 91 - 8-------

Meccsek

Pereg SE

2018. 09. 02.
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 02.
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 23. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Úri KSK
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Pereg SE
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Felsőpakony KSE
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Pereg SE
2018. 10. 28. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 10. 31. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 10. 31. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Pereg SE
2018. 11. 03. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Pilisi LK
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Pereg SE
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 12. 02. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 12. 02. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Pereg SE
2019. 03. 10. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 03. 10. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Pereg SE
2019. 03. 31. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Pereg SE
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Albertirsa SE
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Pereg SE
2019. 04. 25. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 25. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 04. 30. 17:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 04. 30. 17:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Pereg SE
2019. 05. 05. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 05. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Tápióság KSK
2019. 05. 11.
Pilisi LK Sportpálya
2019. 05. 11.
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Pereg SE
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Nagykáta SE
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Pereg SE
2019. 06. 02. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 06. 02. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Abonyi KID FC

Sülysápi Gyerekfoci

2018. 09. 08. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 09. 08. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 09. 16. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 09. 16. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Pilisi LK
2018. 09. 23. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 09. 29. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 09. 29. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 10. 06. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 10. 21. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 10. 21. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Dabas-Gyón FC
2018. 10. 28. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 10. 12. 18:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 10. 12. 18:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Úri KSK
2018. 11. 17. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2018. 11. 17. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Albertirsa SE
2018. 11. 25. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 11. 25. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 04. 17. 17:30
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 04. 17. 17:30
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 13. 17:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 03. 13. 17:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Tápióság KSK
2019. 03. 22. 16:30
Pilisi LK Sportpálya
2019. 03. 22. 16:30
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 03. 31. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 03. 31. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Nagykáta SE
2019. 04. 07. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 04. 14. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 04. 14. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Abonyi KID FC
2019. 04. 20. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 20. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 04. 30. 17:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 04. 30. 17:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Pereg SE
2019. 05. 16. 18:00
Úri KSK sportpálya
2019. 05. 16. 18:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 05. 18. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 05. 26. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 05. 26. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Sülysápi Gyerekfoci
Felsőpakony KSE
2019. 06. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2019. 06. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Sülysápi Gyerekfoci
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom