Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 9. forduló

2018.10.31 - 10:00

Tápióság, Tápiósági sportpálya

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FAZEKAS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEIGL GÁBOR
Tápióság KSK
Pereg SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

BANÓK JÓZSEF

 

0 - 2

29'

BANÓK JÓZSEF
KUSNYÁR GERGŐ DÁVID

35'

1 - 2

 

 

1 - 3

44'

BANÓK JÓZSEF

 

1 - 4

54'

POVENSZKI ÁKOS

 

1 - 5

58'

VÁGI ZALÁN

 

1 - 6

66'

POVENSZKI ÁKOS

 

1 - 7

80'

POVENSZKI ÁKOS

 

1 - 8

86'

SZMOLENICZKI MARTIN KÁROLY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Nagykáta SE Nagykáta SE 8 8 0 0 55 6 49 24 7
2 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 8 7 0 1 59 6 53 21 8.1
3 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 8 7 0 1 62 16 46 21 8.1
4 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 8 5 0 3 46 41 5 15 8.6
5 Pereg SE Pereg SE 7 4 1 2 28 20 8 13 8.7
6 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 7 4 0 3 31 23 8 12 4.7
7 Pilisi LK Pilisi LK 8 3 1 4 19 26 -7 10 5.5
8 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 8 3 0 5 30 34 -4 9 5.8
9 Felsőpakony KSE Felsőpakony KSE 8 2 0 6 21 48 -27 6 5.6
10 Albertirsa SE Albertirsa SE 7 1 1 5 20 52 -32 4 5.3
11 Tápióság KSK Tápióság KSK 8 0 1 7 8 51 -43 1 4.5
12 Úri KSK Úri KSK 7 0 0 7 8 64 -56 0 5.9
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 4 3 1 0 21 3 18 10 4 3 1 0 12 4 8 10 8 6 2 0 33 7 26 20
2 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 4 2 1 1 9 1 8 7 4 4 0 0 14 3 11 12 8 6 1 1 23 4 19 19
3 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 4 2 1 1 11 4 7 7 4 4 0 0 12 1 11 12 8 6 1 1 23 5 18 19
4 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 4 2 1 1 9 6 3 7 3 3 0 0 9 3 6 9 7 5 1 1 18 9 9 16
5 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 4 2 0 2 7 6 1 6 4 2 1 1 4 3 1 7 8 4 1 3 11 9 2 13
6 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 3 2 0 1 9 3 6 6 4 1 1 2 6 7 -1 4 7 3 1 3 15 10 5 10
7 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 3 2 0 1 11 5 6 6 5 1 1 3 10 15 -5 4 8 3 1 4 21 20 1 10
8 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 5 1 1 3 6 8 -2 4 3 1 0 2 3 8 -5 3 8 2 1 5 9 16 -7 7
9 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 4 1 0 3 8 14 -6 3 3 1 0 2 3 10 -7 3 7 2 0 5 11 24 -13 6
10 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 4 1 0 3 5 7 -2 3 4 1 0 3 3 16 -13 3 8 2 0 6 8 23 -15 6
11 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 4 0 1 3 2 11 -9 1 4 1 1 2 3 9 -6 4 8 1 2 5 5 20 -15 5
12 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 3 0 0 3 0 15 -15 0 4 0 1 3 4 19 -15 1 7 0 1 6 4 34 -30 1
13 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 4 4 0 0 30 5 25 12 4 4 0 0 25 1 24 12 8 8 0 0 55 6 49 24
2 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 4 3 0 1 25 2 23 9 4 4 0 0 34 4 30 12 8 7 0 1 59 6 53 21
3 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 4 4 0 0 35 4 31 12 4 3 0 1 27 12 15 9 8 7 0 1 62 16 46 21
4 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 3 2 0 1 22 19 3 6 5 3 0 2 24 22 2 9 8 5 0 3 46 41 5 15
5 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 4 2 0 2 13 14 -1 6 3 2 1 0 15 6 9 7 7 4 1 2 28 20 8 13
6 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 3 2 0 1 16 7 9 6 4 2 0 2 15 16 -1 6 7 4 0 3 31 23 8 12
7 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 4 2 1 1 10 15 -5 7 4 1 0 3 9 11 -2 3 8 3 1 4 19 26 -7 10
8 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 5 2 0 3 15 12 3 6 3 1 0 2 15 22 -7 3 8 3 0 5 30 34 -4 9
9 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 4 1 0 3 11 19 -8 3 4 1 0 3 10 29 -19 3 8 2 0 6 21 48 -27 6
10 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 4 1 1 2 14 29 -15 4 3 0 0 3 6 23 -17 0 7 1 1 5 20 52 -32 4
11 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 4 0 0 4 3 31 -28 0 4 0 1 3 5 20 -15 1 8 0 1 7 8 51 -43 1
12 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 3 0 0 3 2 34 -32 0 4 0 0 4 6 30 -24 0 7 0 0 7 8 64 -56 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
---14 - 0----4 - 25 - 2-12 - 0
Albertirsa SE
4 - 14---0 - 9-4 - 4----6 - 2
Bolha-FTSE-Tárnok
-6 - 0--0 - 216 - 0----3 - 0-
Dabas-Gyón FC
-12 - 3---3 - 13----7 - 3-
Felsőpakony KSE
-5 - 32 - 44 - 7----0 - 5---
Nagykáta SE
5 - 2---11 - 0---5 - 29 - 1--
Nagykőrösi Kinizsi SE
2 - 3----1 - 61 - 3---8 - 03 - 0
Pereg SE
---0 - 33 - 2----1 - 5-9 - 4
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
--0 - 75 - 4--3 - 2---2 - 2-
Sülysápi Gyerekfoci
--2 - 612 - 1-----2 - 0--
Tápióság KSK
1 - 8----0 - 8-1 - 8--1 - 7-
Úri KSK
--0 - 171 - 91 - 8-------

Meccsek

Tápióság KSK

2018. 09. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 09. 02. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Tápióság KSK
2018. 09. 08. 10:00
Tápiósági sportpálya
2018. 09. 08. 10:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 09. 22. 10:00
Pilisi LK Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK
Tápióság KSK
2018. 09. 29. 13:30
Tápiósági sportpálya
2018. 09. 29. 13:30
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Nagykáta SE
2018. 10. 07.
Tárnok KSK sportpályája
2018. 10. 07.
Tárnok KSK sportpályája
Bolha-FTSE-Tárnok
Tápióság KSK
2018. 10. 20. 10:00
Tápiósági sportpálya
2018. 10. 20. 10:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Abonyi KID FC
2018. 10. 27. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 27. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Tápióság KSK
2018. 10. 31. 10:00
Tápiósági sportpálya
2018. 10. 31. 10:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Pereg SE
2018. 11. 18. 10:00
Tápiósági sportpálya
2018. 11. 18. 10:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Úri KSK
2018. 11. 24. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 11. 24. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Tápióság KSK
2018. 12. 01. 10:00
Tápiósági sportpálya
2018. 12. 01. 10:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Felsőpakony KSE
2019. 03. 09. 10:00
Tápiósági sportpálya
2019. 03. 09. 10:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 13. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 03. 13. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi Gyerekfoci
Tápióság KSK
2019. 03. 30. 12:00
Tápiósági sportpálya
2019. 03. 30. 12:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Pilisi LK
2019. 04. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Tápióság KSK
2019. 04. 14. 10:00
Tápiósági sportpálya
2019. 04. 14. 10:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 23. 10:00
Abonyi sportpálya
2019. 04. 23. 10:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápióság KSK
2019. 04. 28. 14:00
Tápiósági sportpálya
2019. 04. 28. 14:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Dabas-Gyón FC
2019. 05. 05. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 05. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tápióság KSK
2019. 05. 19. 10:00
Úri sportpálya
2019. 05. 19. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápióság KSK
2019. 05. 29. 17:30
Tápiósági sportpálya
2019. 05. 29. 17:30
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Albertirsa SE
2019. 06. 02.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 06. 02.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Tápióság KSK

Pereg SE

2018. 09. 02.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 09. 02.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 23. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 09. 23. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Úri KSK
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 29. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Pereg SE
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Felsőpakony KSE
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2018. 10. 21. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Pereg SE
2018. 10. 28. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 10. 28. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 10. 31. 10:00
Tápiósági sportpálya
2018. 10. 31. 10:00
Tápiósági sportpálya
Tápióság KSK
Pereg SE
2018. 11. 03. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 11. 03. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Pilisi LK
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Pereg SE
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 11. 25. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 12. 02. 10:00
Abonyi sportpálya
2018. 12. 02. 10:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Pereg SE
2019. 03. 10. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 03. 10. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Pereg SE
2019. 03. 31. 10:00
Úri sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Pereg SE
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 07. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Albertirsa SE
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Pereg SE
2019. 04. 25. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 25. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 04. 30. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 04. 30. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi Gyerekfoci
Pereg SE
2019. 05. 05. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 05. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tápióság KSK
2019. 05. 11.
Pilisi LK Sporttelep
2019. 05. 11.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK
Pereg SE
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Nagykáta SE
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 05. 26. 10:00
Tárnok KSK sportpályája
Bolha-FTSE-Tárnok
Pereg SE
2019. 06. 02. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 06. 02. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Abonyi KID FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom