Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú U14-es bajnokság, Délkeleti csoport 1. forduló

2018.11.21 - 17:00

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)

Pest

II. osztályú U14-es bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
MÉRCSE I. LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KUN ATTILA
Albertirsa SE
Jászkarajenői SC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

7'

KOLOMPÁR ARMANDO

 

0 - 2

11'

GUPCSI GERGŐ

 

0 - 3

13'

FEJES ISTVÁN MÁRK

 

0 - 4

21'

KOLOMPÁR RÓBERT

 

0 - 5

32'

KOLOMPÁR MÁRK

 

0 - 6

45'

DUDÁS MARTIN
TÓTH MÁRK JÁNOS

46'

1 - 6

 

 

1 - 7

50'

DUDÁS MARTIN

 

1 - 8

62'

KOLOMPÁR RÓBERT

 

1 - 9

65'

KOLOMPÁR ARMANDO

 

1 - 10

68'

KANALAS VIKTOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Nagykáta SE Nagykáta SE 1 1 0 0 28 0 28 3 8
2 Jászkarajenői SC Jászkarajenői SC 1 1 0 0 10 1 9 3 7
3 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 6 0 6 3 6
4 Üllő SE Üllő SE 1 1 0 0 3 1 2 3 5
5 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 4
6 Ferihegy-Vecsés Ferihegy-Vecsés 1 0 0 1 0 6 -6 0 3
7 Albertirsa SE Albertirsa SE 1 0 0 1 1 10 -9 0 2
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 1 0 0 1 0 28 -28 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás Nagykáta SE 1 1 0 0 17 0 17 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 17 0 17 3
2 SK Tóalmás Jászkarajenői SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
3 SK Tóalmás Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SK Tóalmás Üllő SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 SK Tóalmás Ferihegy-Vecsés 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
6 SK Tóalmás Újlengyel DSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
7 SK Tóalmás Albertirsa SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 1 0 0 1 0 17 -17 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás Nagykáta SE 1 1 0 0 28 0 28 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 28 0 28 3
2 SK Tóalmás Jászkarajenői SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 10 1 9 3 1 1 0 0 10 1 9 3
3 SK Tóalmás Sülysápi Gyerekfoci 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
4 SK Tóalmás Üllő SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
5 SK Tóalmás Újlengyel DSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
6 SK Tóalmás Ferihegy-Vecsés 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
7 SK Tóalmás Albertirsa SE 1 0 0 1 1 10 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 10 -9 0
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 28 -28 0 1 0 0 1 0 28 -28 0
 
Albertirsa SE
-1 - 10-----
Ferihegy-Vecsés
-------
Jászkarajenői SC
-------
Nagykáta SE
---28 - 0---
SK Tóalmás
-------
Sülysápi Gyerekfoci
-6 - 0-----
Újlengyel DSE
------1 - 3
Üllő SE
-------

Meccsek

Albertirsa SE

2018. 11. 21. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 11. 21. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Jászkarajenői SC
2018. 09. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 10. 22. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 10. 22. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Albertirsa SE
2018. 10. 17. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 10. 17. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 11. 04. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 04. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Albertirsa SE
2018. 11. 16. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 11. 16. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
SK Tóalmás
2018. 10. 26. 17:00
Vecsési Városi Sporttelep
2018. 10. 26. 17:00
Vecsési Városi Sporttelep
Albertirsa SE
Ferihegy-Vecsés
2019. 03. 10. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2019. 03. 10. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Jászkarajenői SC
Albertirsa SE
2019. 03. 17. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 17. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 04. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Újlengyel DSE
2019. 04. 13. 10:00
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
2019. 04. 13. 10:00
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi Gyerekfoci
Albertirsa SE
2019. 05. 05. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 05. 05. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Üllő SE
2019. 05. 24. 18:00
Tóalmási sportpálya
2019. 05. 24. 18:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás
Albertirsa SE
2019. 06. 02. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 06. 02. 10:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Ferihegy-Vecsés
Albertirsa SE

Jászkarajenői SC

2018. 11. 21. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 11. 21. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Jászkarajenői SC
2018. 11. 15. 17:00
Vecsési Városi Sporttelep
2018. 11. 15. 17:00
Vecsési Városi Sporttelep
Ferihegy-Vecsés
Jászkarajenői SC
2018. 11. 07. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 07. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Jászkarajenői SC
2018. 10. 30. 11:00
Jászkarajenői sportpálya
2018. 10. 30. 11:00
Jászkarajenői sportpálya
Jászkarajenői SC
Újlengyel DSE
2018. 11. 03.
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
2018. 11. 03.
Tápiósápi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi Gyerekfoci
Jászkarajenői SC
2018. 11. 18. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2018. 11. 18. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Jászkarajenői SC
Üllő SE
2018. 12. 02. 10:00
Tóalmási sportpálya
2018. 12. 02. 10:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás
Jászkarajenői SC
2019. 03. 10. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2019. 03. 10. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Jászkarajenői SC
Albertirsa SE
2019. 03. 24. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2019. 03. 24. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Jászkarajenői SC
Ferihegy-Vecsés
2019. 03. 31. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Jászkarajenői SC
Nagykáta SE
2019. 04. 14. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Jászkarajenői SC
2019. 05. 22. 16:30
Jászkarajenői sportpálya
2019. 05. 22. 16:30
Jászkarajenői sportpálya
Jászkarajenői SC
Sülysápi Gyerekfoci
2019. 05. 18. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Jászkarajenői SC
2019. 06. 02.
Jászkarajenői sportpálya
2019. 06. 02.
Jászkarajenői sportpálya
Jászkarajenői SC
SK Tóalmás
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom