Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú U14-es bajnokság, Délkeleti csoport 5. forduló

2018.11.02 - 15:30

Újlengyel, Újlengyeli Sporttelep

Pest

II. osztályú U14-es bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
JÓZSA FERENC
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
WEIL LEVENTE
Újlengyel DSE
Nagykáta SE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

3'

RAFAEL ZOLTÁN

 

0 - 2

4'

RAFAEL ZOLTÁN

 

0 - 3

8'

RAFAEL ZOLTÁN

 

0 - 4

9'

RAFAEL ZOLTÁN

 

0 - 5

13'

IVÁNFY BENCE

 

0 - 6

17'

IVÁNFY BENCE

 

0 - 7

30'

FARKAS KÁROLY

 

0 - 8

47'

LENGYEL DÁVID

 

0 - 9

49'

RAFAEL ZOLTÁN

 

0 - 10

52'

RADA ÁDÁM

 

0 - 11

53'

RADA ÁDÁM

 

0 - 12

79'

IVÁNFY BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 5 5 0 0 59 3 56 15 5.4
2 Nagykáta SE Nagykáta SE 5 4 1 0 51 1 50 13 5.8
3 Ferihegy-Vecsés Ferihegy-Vecsés 5 3 0 2 39 8 31 9 4
4 Üllő SE Üllő SE 5 3 0 2 14 16 -2 9 5
5 Jászkarajenői SC Jászkarajenői SC 5 2 1 2 20 15 5 7 3.8
6 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 5 1 1 3 9 29 -20 4 5.2
7 Albertirsa SE Albertirsa SE 5 0 1 4 9 49 -40 1 3.6
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 5 0 0 5 2 82 -80 0 3.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás Nagykáta SE 3 1 2 0 17 0 17 5 2 2 0 0 12 0 12 6 5 3 2 0 29 0 29 11
2 SK Tóalmás Sülysápi Gyerekfoci 3 2 1 0 9 0 9 7 2 1 1 0 7 0 7 4 5 3 2 0 16 0 16 11
3 SK Tóalmás Ferihegy-Vecsés 3 3 0 0 14 1 13 9 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 3 1 1 14 3 11 10
4 SK Tóalmás Jászkarajenői SC 1 1 0 0 6 0 6 3 4 1 2 1 5 3 2 5 5 2 2 1 11 3 8 8
5 SK Tóalmás Üllő SE 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 1 1 3 3 0 4 5 2 2 1 5 3 2 8
6 SK Tóalmás Újlengyel DSE 3 1 0 2 3 11 -8 3 2 1 0 1 3 6 -3 3 5 2 0 3 6 17 -11 6
7 SK Tóalmás SK Tóalmás 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 0 3 0 32 -32 0 5 0 1 4 0 35 -35 1
8 SK Tóalmás Albertirsa SE 3 0 0 3 0 17 -17 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 0 0 5 2 22 -20 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás Sülysápi Gyerekfoci 3 3 0 0 35 0 35 9 2 2 0 0 24 3 21 6 5 5 0 0 59 3 56 15
2 SK Tóalmás Nagykáta SE 3 2 1 0 30 1 29 7 2 2 0 0 21 0 21 6 5 4 1 0 51 1 50 13
3 SK Tóalmás Ferihegy-Vecsés 3 3 0 0 39 1 38 9 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 3 0 2 39 8 31 9
4 SK Tóalmás Üllő SE 2 1 0 1 7 6 1 3 3 2 0 1 7 10 -3 6 5 3 0 2 14 16 -2 9
5 SK Tóalmás Jászkarajenői SC 1 1 0 0 9 0 9 3 4 1 1 2 11 15 -4 4 5 2 1 2 20 15 5 7
6 SK Tóalmás Újlengyel DSE 3 0 1 2 4 18 -14 1 2 1 0 1 5 11 -6 3 5 1 1 3 9 29 -20 4
7 SK Tóalmás Albertirsa SE 3 0 0 3 3 40 -37 0 2 0 1 1 6 9 -3 1 5 0 1 4 9 49 -40 1
8 SK Tóalmás SK Tóalmás 2 0 0 2 2 8 -6 0 3 0 0 3 0 74 -74 0 5 0 0 5 2 82 -80 0
 
Albertirsa SE
-1 - 100 - 9-2 - 21--
Ferihegy-Vecsés
-10 - 0-20 - 0--9 - 1
Jászkarajenői SC
-----9 - 0-
Nagykáta SE
-1 - 01 - 128 - 0---
SK Tóalmás
-----2 - 50 - 3
Sülysápi Gyerekfoci
-6 - 03 - 0-26 - 0--
Újlengyel DSE
3 - 3--0 - 12--1 - 3
Üllő SE
6 - 3----1 - 3-

Meccsek

Újlengyel DSE

2018. 10. 17. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 10. 17. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Üllő SE
2018. 11. 09. 15:00
Tóalmási Sporttelep
2018. 11. 09. 15:00
Tóalmási Sporttelep
SK Tóalmás
Újlengyel DSE
2018. 10. 22. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 10. 22. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Albertirsa SE
2018. 10. 30. 11:00
Jászkarajenő FC Sportpálya
2018. 10. 30. 11:00
Jászkarajenő FC Sportpálya
Jászkarajenői SC
Újlengyel DSE
2018. 11. 02. 15:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 11. 02. 15:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Nagykáta SE
2018. 10. 25. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 10. 25. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Ferihegy-Vecsés
2019. 04. 10. 17:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 04. 10. 17:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
04. 10. 17:00
Újlengyel DSE
2019. 03. 10. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2019. 03. 17. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
2019. 03. 17. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
SK Tóalmás
2019. 03. 31. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 03. 31. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
03. 31. 10:00
Újlengyel DSE
2019. 04. 14. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
04. 14. 10:00
Jászkarajenői SC
2019. 05. 05. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 05. 05. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
05. 05. 10:00
Újlengyel DSE
2019. 05. 19. 10:00
Vecsési Városi Sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Vecsési Városi Sporttelep
Ferihegy-Vecsés
05. 19. 10:00
Újlengyel DSE
2019. 06. 01. 12:30
Újlengyeli Sporttelep
2019. 06. 01. 12:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
06. 01. 12:30
Sülysápi Gyerekfoci

Nagykáta SE

2018. 09. 14. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 14. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
SK Tóalmás
2018. 09. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 30. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 11. 07. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 07. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Jászkarajenői SC
2018. 10. 12. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 12. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Ferihegy-Vecsés
2018. 11. 02. 15:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 11. 02. 15:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Nagykáta SE
2018. 11. 16. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 16. 17:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 11. 24. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Nagykáta SE
2019. 03. 10. 10:00
Tóalmási Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Tóalmási Sporttelep
SK Tóalmás
Nagykáta SE
2019. 03. 17. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 17. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 03. 31. 10:00
Jászkarajenő FC Sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Jászkarajenő FC Sportpálya
Jászkarajenői SC
03. 31. 10:00
Nagykáta SE
2019. 04. 14. 10:00
Vecsési Városi Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Vecsési Városi Sporttelep
Ferihegy-Vecsés
04. 14. 10:00
Nagykáta SE
2019. 05. 05. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 05. 05. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
05. 05. 10:00
Újlengyel DSE
2019. 05. 19. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 05. 19. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
05. 19. 10:00
Nagykáta SE
2019. 06. 02. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 06. 02. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
06. 02. 10:00
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol