Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

13. Ifjúsági (U20-as) PMF7vége, D-csoport 7. forduló

2019.01.12 - 18:00

Budakalász, Budakalászi Sportcsarnok (MegAréna)

Pest

13. Ifjúsági (U20-as) PMF7vége, D-csoport

Játékvezető
MOHÁCSI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MUHARI GERGŐ, FENYVESI SZABOLCS
Dunakanyar Régió UFC
Dunakanyar SE-Szentendre
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

NOVÁK MILÁN PÉTER

 

0 - 2

4'

DARU DOMONKOS

 

0 - 3

11'

FARAGÓ DÁVID

 

0 - 4

11'

DALKÓ DOMINIK

 

0 - 5

13'

DARU DOMONKOS

 

0 - 6

14'

NOVÁK MILÁN PÉTER

 

0 - 7

19'

BÁTORI GERGŐ DÁVID

 

0 - 8

21'

SZABÓ MÁRTON
RÁCZ LEVENTE

28'

1 - 8

 

MEZEY ÁDÁM

29'

2 - 8

 

 

2 - 9

37'

FARAGÓ DÁVID

 

2 - 10

37'

DALKÓ DOMINIK

 

2 - 11

39'

VAS GERGŐ

 

2 - 12

40'

VAS GERGŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Pomáz-ICO SE I. Pomáz-ICO SE I. 7 7 0 0 90 26 64 21 5
2 Dunakanyar SE-Szentendre Dunakanyar SE-Szentendre 7 6 0 1 87 24 63 18 4.9
3 Leányfalu SE Leányfalu SE 7 4 0 3 33 35 -2 12 4.7
4 Dunakanyar Régió UFC Dunakanyar Régió UFC 7 3 1 3 26 42 -16 10 4.6
5 Pomáz-ICO SE II. Pomáz-ICO SE II. 7 3 0 4 41 62 -21 9 4.4
6 VS Dunakeszi VS Dunakeszi 7 2 1 4 29 59 -30 7 4.3
7 Püspökszilágy SE Püspökszilágy SE 7 1 0 6 32 58 -26 3 4.1
8 Mogyoród FC Mogyoród FC 7 1 0 6 26 58 -32 3 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC Pomáz-ICO SE I. 3 3 0 0 17 5 12 9 4 4 0 0 25 3 22 12 7 7 0 0 42 8 34 21
2 Mogyoród FC Dunakanyar SE-Szentendre 4 4 0 0 29 9 20 12 3 2 0 1 12 3 9 6 7 6 0 1 41 12 29 18
3 Mogyoród FC Leányfalu SE 4 3 0 1 9 5 4 9 3 1 0 2 3 7 -4 3 7 4 0 3 12 12 0 12
4 Mogyoród FC Dunakanyar Régió UFC 4 2 0 2 6 14 -8 6 3 2 0 1 9 8 1 6 7 4 0 3 15 22 -7 12
5 Mogyoród FC VS Dunakeszi 4 3 0 1 9 14 -5 9 3 0 0 3 1 14 -13 0 7 3 0 4 10 28 -18 9
6 Mogyoród FC Püspökszilágy SE 3 1 0 2 8 9 -1 3 4 1 0 3 12 15 -3 3 7 2 0 5 20 24 -4 6
7 Mogyoród FC Pomáz-ICO SE II. 3 1 0 2 6 6 0 3 4 0 0 4 7 24 -17 0 7 1 0 6 13 30 -17 3
8 Mogyoród FC Mogyoród FC 3 0 0 3 2 14 -12 0 4 1 0 3 7 12 -5 3 7 1 0 6 9 26 -17 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC Pomáz-ICO SE I. 3 3 0 0 41 15 26 9 4 4 0 0 49 11 38 12 7 7 0 0 90 26 64 21
2 Mogyoród FC Dunakanyar SE-Szentendre 4 4 0 0 61 17 44 12 3 2 0 1 26 7 19 6 7 6 0 1 87 24 63 18
3 Mogyoród FC Leányfalu SE 4 3 0 1 24 19 5 9 3 1 0 2 9 16 -7 3 7 4 0 3 33 35 -2 12
4 Mogyoród FC Dunakanyar Régió UFC 4 1 1 2 13 27 -14 4 3 2 0 1 13 15 -2 6 7 3 1 3 26 42 -16 10
5 Mogyoród FC Pomáz-ICO SE II. 3 2 0 1 17 11 6 6 4 1 0 3 24 51 -27 3 7 3 0 4 41 62 -21 9
6 Mogyoród FC VS Dunakeszi 4 2 0 2 19 28 -9 6 3 0 1 2 10 31 -21 1 7 2 1 4 29 59 -30 7
7 Mogyoród FC Püspökszilágy SE 3 0 0 3 12 20 -8 0 4 1 0 3 20 38 -18 3 7 1 0 6 32 58 -26 3
8 Mogyoród FC Mogyoród FC 3 0 0 3 8 32 -24 0 4 1 0 3 18 26 -8 3 7 1 0 6 26 58 -32 3
 
Dunakanyar Régió UFC
2 - 12-6 - 32 - 9--3 - 3
Dunakanyar SE-Szentendre
-8 - 3--13 - 318 - 722 - 4
Leányfalu SE
5 - 0-9 - 64 - 10--6 - 3
Mogyoród FC
-1 - 11-1 - 10-6 - 11-
Pomáz-ICO SE I.
-4 - 3--28 - 109 - 2-
Pomáz-ICO SE II.
3 - 4-7 - 37 - 4---
Püspökszilágy SE
7 - 9-1 - 3--4 - 8-
VS Dunakeszi
---4 - 54 - 206 - 35 - 0

Meccsek

Dunakanyar Régió UFC

2018. 12. 08. 18:30
Könyves Kálmán Általános Iskola (Kartal)
2018. 12. 08. 18:30
Könyves Kálmán Általános Iskola (Kartal)
Dunakanyar Régió UFC
VS Dunakeszi
2018. 12. 16. 16:30
Könyves Kálmán Általános Iskola (Kartal)
2018. 12. 16. 16:30
Könyves Kálmán Általános Iskola (Kartal)
Püspökszilágy SE
Dunakanyar Régió UFC
2018. 12. 22. 18:10
Hajós Alfréd Általános Iskola (Gödöllő)
2018. 12. 22. 18:10
Hajós Alfréd Általános Iskola (Gödöllő)
Dunakanyar Régió UFC
Mogyoród FC
2018. 12. 31.
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 12. 31.
Budakalászi Sportcsarnok
Pomáz-ICO SE II.
ELMARDT
Dunakanyar Régió UFC
2019. 01. 26. 15:00
Vácrátóti Sportcsarnok
2019. 01. 26. 15:00
Vácrátóti Sportcsarnok
Pomáz-ICO SE II.
Dunakanyar Régió UFC
2018. 12. 31.
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 12. 31.
Budakalászi Sportcsarnok
Dunakanyar Régió UFC
ELMARDT
Pomáz-ICO SE I.
2019. 02. 09. 13:00
Vácrátóti Sportcsarnok
2019. 02. 09. 13:00
Vácrátóti Sportcsarnok
Dunakanyar Régió UFC
Pomáz-ICO SE I.
2019. 01. 06. 18:00
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 01. 06. 18:00
Budakalászi Sportcsarnok
Leányfalu SE
Dunakanyar Régió UFC
2019. 01. 12. 18:00
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 18:00
Budakalászi Sportcsarnok
Dunakanyar Régió UFC
Dunakanyar SE-Szentendre
2019. 01. 19. 19:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 19. 19:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
VS Dunakeszi
Dunakanyar Régió UFC
2019. 01. 20. 18:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 20. 18:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Dunakanyar Régió UFC
Püspökszilágy SE
2019. 01. 27. 15:00
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2019. 01. 27. 15:00
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Mogyoród FC
Dunakanyar Régió UFC
2019. 02. 02. 11:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 02. 02. 11:30
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakanyar Régió UFC
Pomáz-ICO SE II.
2019. 02. 03. 17:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 02. 03. 17:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Pomáz-ICO SE I.
Dunakanyar Régió UFC
2019. 02. 10. 15:00
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 02. 10. 15:00
Budakalászi Sportcsarnok
Dunakanyar Régió UFC
Leányfalu SE
2019. 02. 17. 18:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 02. 17. 18:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakanyar SE-Szentendre
Dunakanyar Régió UFC

Dunakanyar SE-Szentendre

2018. 12. 08. 16:30
Könyves Kálmán Általános Iskola (Kartal)
2018. 12. 08. 16:30
Könyves Kálmán Általános Iskola (Kartal)
Dunakanyar SE-Szentendre
Püspökszilágy SE
2018. 12. 16. 14:30
Könyves Kálmán Általános Iskola (Kartal)
2018. 12. 16. 14:30
Könyves Kálmán Általános Iskola (Kartal)
Mogyoród FC
Dunakanyar SE-Szentendre
2018. 12. 22. 15:30
Dunabogdányi Sportcsarnok
2018. 12. 22. 15:30
Dunabogdányi Sportcsarnok
Dunakanyar SE-Szentendre
Pomáz-ICO SE II.
2018. 12. 29.
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 12. 29.
Budakalászi Sportcsarnok
Pomáz-ICO SE I.
ELMARDT
Dunakanyar SE-Szentendre
2019. 01. 11. 20:00
Dunabogdányi Sportcsarnok
2019. 01. 11. 20:00
Dunabogdányi Sportcsarnok
Pomáz-ICO SE I.
Dunakanyar SE-Szentendre
2018. 12. 30. 15:40
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 12. 30. 15:40
Budakalászi Sportcsarnok
Dunakanyar SE-Szentendre
Leányfalu SE
2019. 01. 06. 13:30
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 01. 06. 13:30
Budakalászi Sportcsarnok
Dunakanyar SE-Szentendre
VS Dunakeszi
2019. 01. 12. 18:00
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 18:00
Budakalászi Sportcsarnok
Dunakanyar Régió UFC
Dunakanyar SE-Szentendre
2019. 01. 19. 17:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 01. 19. 17:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Püspökszilágy SE
Dunakanyar SE-Szentendre
2019. 01. 20.
Móricz Zsigmond Gimnázium (Szentendre)
2019. 01. 20.
Móricz Zsigmond Gimnázium (Szentendre)
Dunakanyar SE-Szentendre
Mogyoród FC
2019. 01. 27.
Móricz Zsigmond Gimnázium (Szentendre)
2019. 01. 27.
Móricz Zsigmond Gimnázium (Szentendre)
Pomáz-ICO SE II.
Dunakanyar SE-Szentendre
2019. 02. 11. 19:00
Dunabogdányi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 19:00
Dunabogdányi Sportcsarnok
Dunakanyar SE-Szentendre
Pomáz-ICO SE I.
2019. 02. 03. 18:35
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 18:35
Budakalászi Sportcsarnok
Leányfalu SE
Dunakanyar SE-Szentendre
2019. 02. 10. 18:00
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 02. 10. 18:00
Budakalászi Sportcsarnok
VS Dunakeszi
Dunakanyar SE-Szentendre
2019. 02. 17. 18:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 02. 17. 18:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakanyar SE-Szentendre
Dunakanyar Régió UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol