Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

7. U15-ös PMF7vége, I. osztály, C-csoport 2. forduló

2019.01.06 - 10:10

Budaörs, Aramis SE Futsal Csarnok (Aramis Csarnok)

Pest

7. U15-ös PMF7vége, I. osztály, C-csoport

Játékvezető
SZŰCS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOMBAI SZILVESZTER, DRÓTÁR PÉTER
Bolha-FTSE
FC Dabas
30'
15'

Gólok

 

0 - 1

4'

BAGYINSZKI BENCE

 

0 - 2

16'

KISS BENJÁMIN

 

0 - 3

25'

BAGYINSZKI BENCE

 

0 - 4

26'

FARKAS BÁLINT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Aramis SE II. Aramis SE II. 4 4 0 0 18 2 16 12 4
2 Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal 4 3 0 1 22 9 13 9 5.5
3 Aramis SE I. Aramis SE I. 4 3 0 1 12 10 2 9 4.5
4 Asterix SC-Érd Asterix SC-Érd 4 2 0 2 24 13 11 6 4.8
5 FC Dabas  FC Dabas  4 2 0 2 18 11 7 6 5.5
6 Törökbálint LASE Törökbálint LASE 4 2 0 2 17 13 4 6 7
7 Budaörs Budaörs 4 2 0 2 11 15 -4 6 4.3
8 Bolha-FTSE Bolha-FTSE 4 0 0 4 5 16 -11 0 5.3
9 Üllő SE Üllő SE 4 0 0 4 2 40 -38 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE Aramis SE I. 2 1 1 0 2 0 2 4 2 2 0 0 6 3 3 6 4 3 1 0 8 3 5 10
2 Üllő SE Törökbálint LASE 2 1 1 0 4 2 2 4 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 1 0 7 3 4 10
3 Üllő SE Szigetszentmiklós Futsal 2 1 0 1 4 2 2 3 2 2 0 0 8 2 6 6 4 3 0 1 12 4 8 9
4 Üllő SE Aramis SE II. 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 2 0 3 0 3 8
5 Üllő SE FC Dabas 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 2 0 0 5 0 5 6 4 2 0 2 6 8 -2 6
6 Üllő SE Asterix SC-Érd 2 0 0 2 4 6 -2 0 2 1 1 0 5 0 5 4 4 1 1 2 9 6 3 4
7 Üllő SE Budaörs 2 0 0 2 1 3 -2 0 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 0 3 2 4 -2 3
8 Üllő SE Üllő SE 2 0 0 2 0 9 -9 0 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 0 1 3 1 14 -13 1
9 Üllő SE Bolha-FTSE 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 0 4 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE Aramis SE II. 2 2 0 0 12 1 11 6 2 2 0 0 6 1 5 6 4 4 0 0 18 2 16 12
2 Üllő SE Szigetszentmiklós Futsal 2 1 0 1 10 4 6 3 2 2 0 0 12 5 7 6 4 3 0 1 22 9 13 9
3 Üllő SE Aramis SE I. 2 1 0 1 4 4 0 3 2 2 0 0 8 6 2 6 4 3 0 1 12 10 2 9
4 Üllő SE Asterix SC-Érd 2 1 0 1 9 8 1 3 2 1 0 1 15 5 10 3 4 2 0 2 24 13 11 6
5 Üllő SE FC Dabas 2 0 0 2 4 11 -7 0 2 2 0 0 14 0 14 6 4 2 0 2 18 11 7 6
6 Üllő SE Törökbálint LASE 2 2 0 0 12 3 9 6 2 0 0 2 5 10 -5 0 4 2 0 2 17 13 4 6
7 Üllő SE Budaörs 2 1 0 1 8 6 2 3 2 1 0 1 3 9 -6 3 4 2 0 2 11 15 -4 6
8 Üllő SE Bolha-FTSE 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 0 0 2 4 10 -6 0 4 0 0 4 5 16 -11 0
9 Üllő SE Üllő SE 2 0 0 2 1 25 -24 0 2 0 0 2 1 15 -14 0 4 0 0 4 2 40 -38 0
 
Aramis SE I.
0 - 2-4 - 2-----
Aramis SE II.
-4 - 0-8 - 1----
Asterix SC-Érd
4 - 5-----5 - 3-
Bolha-FTSE
---1 - 20 - 4---
Budaörs
-----3 - 45 - 2-
FC Dabas
2 - 3----2 - 8--
Szigetszentmiklós Futsal
-1 - 4-----9 - 0
Törökbálint LASE
---6 - 2---6 - 1
Üllő SE
--1 - 15--0 - 10--

Meccsek

Bolha-FTSE

2018. 12. 09. 10:50
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
2018. 12. 09. 10:50
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
Bolha-FTSE
Budaörs
2018. 12. 09. 12:00
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
2018. 12. 09. 12:00
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
Törökbálint LASE
Bolha-FTSE
2019. 01. 06. 09:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 06. 09:00
Aramis SE Futsal Csarnok
Aramis SE I.
Bolha-FTSE
2019. 01. 06. 10:10
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 06. 10:10
Aramis SE Futsal Csarnok
Bolha-FTSE
FC Dabas
2019. 01. 20. 11:25
Törökbálinti Sportközpont
2019. 01. 20. 11:25
Törökbálinti Sportközpont
Asterix SC-Érd
INFO
Bolha-FTSE
2019. 01. 20. 12:45
Törökbálinti Sportközpont
2019. 01. 20. 12:45
Törökbálinti Sportközpont
Bolha-FTSE
INFO
Szigetszentmiklós Futsal

FC Dabas

2018. 12. 09. 08:00
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
2018. 12. 09. 08:00
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
FC Dabas
Szigetszentmiklós Futsal
2018. 12. 09. 08:45
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
2018. 12. 09. 08:45
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
Üllő SE
FC Dabas
2019. 01. 06. 10:10
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 06. 10:10
Aramis SE Futsal Csarnok
Bolha-FTSE
FC Dabas
2019. 01. 06. 11:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 06. 11:20
Aramis SE Futsal Csarnok
FC Dabas
Aramis SE I.
2019. 01. 20. 10:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 20. 10:45
Aramis SE Futsal Csarnok
FC Dabas
INFO
Aramis SE II.
2019. 01. 20. 11:55
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 20. 11:55
Aramis SE Futsal Csarnok
Törökbálint LASE
INFO
FC Dabas
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol