Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

7. U15-ös PMF7vége, I. osztály, C-csoport 3. forduló

2019.01.20 - 12:45

Törökbálint, Törökbálinti Sportközpont

Pest

7. U15-ös PMF7vége, I. osztály, C-csoport

Játékvezető
KULCSÁR DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERENDI TAMÁS CSABA
Bolha-FTSE
Szigetszentmiklós Futsal
30'
15'

Gólok

SOMOGYI ÁDÁM ISTVÁN

10'

1 - 0

 

KOPERDA GERGŐ

11'

2 - 0

 

HOPPÁL DÁNIEL

14'

3 - 0

 

PRÓKAI ATTILA

17'

4 - 0

 

HOPPÁL DÁNIEL

18'

5 - 0

 

SOMOGYI ÁDÁM ISTVÁN

19'

6 - 0

 

 

6 - 1

20'

MAYER LEVENTE

 

6 - 2

22'

CSONTOS ZSOLT
KOPERDA GERGŐ

24'

7 - 2

 

 

7 - 3

26'

MAYER LEVENTE
PÁTROVICS DÁNIEL

27'

8 - 3

 

HOPPÁL DÁNIEL

28'

9 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Aramis SE II. Aramis SE II. 6 6 0 0 28 4 24 18 4.5
2 Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal 6 4 0 2 30 21 9 12 5.5
3 Budaörs Budaörs 6 4 0 2 23 19 4 12 5
4 Aramis SE I. Aramis SE I. 6 4 0 2 17 14 3 12 5.5
5 Asterix SC-Érd Asterix SC-Érd 6 3 0 3 30 19 11 9 5
6 Törökbálint LASE Törökbálint LASE 6 3 0 3 21 22 -1 9 5.5
7 FC Dabas  FC Dabas  6 2 0 4 22 18 4 6 5
8 Bolha-FTSE Bolha-FTSE 6 1 0 5 15 22 -7 3 4.5
9 Üllő SE Üllő SE 6 0 0 6 7 54 -47 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE Aramis SE I. 3 2 1 0 3 0 3 7 3 3 0 0 8 4 4 9 6 5 1 0 11 4 7 16
2 Üllő SE Aramis SE II. 3 2 1 0 4 0 4 7 3 2 1 0 5 1 4 7 6 4 2 0 9 1 8 14
3 Üllő SE Törökbálint LASE 3 2 1 0 7 3 4 7 3 2 0 1 3 4 -1 6 6 4 1 1 10 7 3 13
4 Üllő SE Szigetszentmiklós Futsal 3 2 0 1 9 4 5 6 3 2 0 1 8 5 3 6 6 4 0 2 17 9 8 12
5 Üllő SE Budaörs 3 1 0 2 9 4 5 3 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 2 0 4 10 6 4 6
6 Üllő SE Bolha-FTSE 3 1 0 2 3 2 1 3 3 1 0 2 2 5 -3 3 6 2 0 4 5 7 -2 6
7 Üllő SE FC Dabas 3 0 0 3 2 11 -9 0 3 2 0 1 6 3 3 6 6 2 0 4 8 14 -6 6
8 Üllő SE Asterix SC-Érd 3 0 0 3 4 7 -3 0 3 1 1 1 7 5 2 4 6 1 1 4 11 12 -1 4
9 Üllő SE Üllő SE 3 0 0 3 1 11 -10 0 3 0 1 2 2 13 -11 1 6 0 1 5 3 24 -21 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE Aramis SE II. 3 3 0 0 19 1 18 9 3 3 0 0 9 3 6 9 6 6 0 0 28 4 24 18
2 Üllő SE Szigetszentmiklós Futsal 3 2 0 1 15 7 8 6 3 2 0 1 15 14 1 6 6 4 0 2 30 21 9 12
3 Üllő SE Budaörs 3 2 0 1 18 9 9 6 3 2 0 1 5 10 -5 6 6 4 0 2 23 19 4 12
4 Üllő SE Aramis SE I. 3 1 0 2 5 6 -1 3 3 3 0 0 12 8 4 9 6 4 0 2 17 14 3 12
5 Üllő SE Asterix SC-Érd 3 2 0 1 12 9 3 6 3 1 0 2 18 10 8 3 6 3 0 3 30 19 11 9
6 Üllő SE Törökbálint LASE 3 3 0 0 16 5 11 9 3 0 0 3 5 17 -12 0 6 3 0 3 21 22 -1 9
7 Üllő SE FC Dabas 3 0 0 3 6 14 -8 0 3 2 0 1 16 4 12 6 6 2 0 4 22 18 4 6
8 Üllő SE Bolha-FTSE 3 1 0 2 10 9 1 3 3 0 0 3 5 13 -8 0 6 1 0 5 15 22 -7 3
9 Üllő SE Üllő SE 3 0 0 3 3 29 -26 0 3 0 0 3 4 25 -21 0 6 0 0 6 7 54 -47 0
 
Aramis SE I.
0 - 2-4 - 21 - 2----
Aramis SE II.
-4 - 0-8 - 1--7 - 0-
Asterix SC-Érd
4 - 5-3 - 1---5 - 3-
Bolha-FTSE
---1 - 20 - 49 - 3--
Budaörs
-----3 - 45 - 210 - 3
FC Dabas
2 - 32 - 3---2 - 8--
Szigetszentmiklós Futsal
-1 - 45 - 3----9 - 0
Törökbálint LASE
---6 - 2-4 - 2-6 - 1
Üllő SE
2 - 4-1 - 15--0 - 10--

Meccsek

Bolha-FTSE

2018. 12. 09. 10:50
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
2018. 12. 09. 10:50
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
Bolha-FTSE
Budaörs
2018. 12. 09. 12:00
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
2018. 12. 09. 12:00
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
Törökbálint LASE
Bolha-FTSE
2019. 01. 06. 09:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 06. 09:00
Aramis SE Futsal Csarnok
Aramis SE I.
Bolha-FTSE
2019. 01. 06. 10:10
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 06. 10:10
Aramis SE Futsal Csarnok
Bolha-FTSE
FC Dabas
2019. 01. 20. 11:25
Törökbálinti Sportközpont
2019. 01. 20. 11:25
Törökbálinti Sportközpont
Asterix SC-Érd
Bolha-FTSE
2019. 01. 20. 12:45
Törökbálinti Sportközpont
2019. 01. 20. 12:45
Törökbálinti Sportközpont
Bolha-FTSE
Szigetszentmiklós Futsal
2019. 01. 26. 09:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 26. 09:20
Aramis SE Futsal Csarnok
Aramis SE II.
Bolha-FTSE
2019. 01. 26. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 26. 11:40
Aramis SE Futsal Csarnok
Bolha-FTSE
Üllő SE

Szigetszentmiklós Futsal

2018. 12. 09. 08:00
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
2018. 12. 09. 08:00
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
FC Dabas
Szigetszentmiklós Futsal
2018. 12. 09. 09:30
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
2018. 12. 09. 09:30
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
Szigetszentmiklós Futsal
Üllő SE
2019. 01. 06. 10:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 06. 10:45
Aramis SE Futsal Csarnok
Budaörs
Szigetszentmiklós Futsal
2019. 01. 06. 11:55
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 06. 11:55
Aramis SE Futsal Csarnok
Szigetszentmiklós Futsal
Aramis SE II.
2019. 01. 20. 12:10
Törökbálinti Sportközpont
2019. 01. 20. 12:10
Törökbálinti Sportközpont
Szigetszentmiklós Futsal
Asterix SC-Érd
2019. 01. 20. 12:45
Törökbálinti Sportközpont
2019. 01. 20. 12:45
Törökbálinti Sportközpont
Bolha-FTSE
Szigetszentmiklós Futsal
2019. 01. 26. 09:55
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 26. 09:55
Aramis SE Futsal Csarnok
Szigetszentmiklós Futsal
Aramis SE I.
2019. 01. 26. 11:05
Aramis SE Futsal Csarnok
2019. 01. 26. 11:05
Aramis SE Futsal Csarnok
Törökbálint LASE
Szigetszentmiklós Futsal
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol