Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

8. U13-as PMF7vége, I. osztály, C-csoport 1. forduló

2018.12.09 - 11:20

Dabas, Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)

Pest

8. U13-as PMF7vége, I. osztály, C-csoport

Játékvezető
MOHÁCSI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FERENCZI DÁVID
Gödöllői SK II.
Felsőpakony KSE I.
30'
15'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Kakucs KSE Kakucs KSE 2 2 0 0 16 1 15 6 6.5
2 Gödöllői SK I. Gödöllői SK I. 2 2 0 0 14 5 9 6 6.5
3 Ikarus BSE IV. Ikarus BSE IV. 2 2 0 0 10 3 7 6 6.5
4 UFC Gyömrő I. UFC Gyömrő I. 2 1 0 1 24 2 22 3 5
5 Gödöllői SK II. Gödöllői SK II. 2 1 0 1 7 7 0 3 5
6 FC Dabas FC Dabas 2 1 0 1 3 4 -1 3 5
7 Ikarus BSE III. Ikarus BSE III. 2 0 0 2 3 9 -6 0 4.5
8 Felsőpakony KSE I. Felsőpakony KSE I. 2 0 0 2 5 14 -9 0 3.5
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 2 0 0 2 0 37 -37 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE IV. 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 7 0 7 6
2 UFC Gyömrő II. Kakucs KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 6 0 6 6
3 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK I. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 5 4 1 4
4 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 4 1 4
5 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő I. 1 1 0 0 10 0 10 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 10 1 9 3
6 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE III. 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 4 -3 3
7 UFC Gyömrő II. Felsőpakony KSE I. 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 4 6 -2 0
8 UFC Gyömrő II. FC Dabas 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 0 0 2 0 15 -15 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. Kakucs KSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 14 0 14 3 2 2 0 0 16 1 15 6
2 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK I. 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 10 2 8 3 2 2 0 0 14 5 9 6
3 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE IV. 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 7 2 5 3 2 2 0 0 10 3 7 6
4 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő I. 1 1 0 0 23 0 23 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 24 2 22 3
5 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK II. 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 7 7 0 3
6 UFC Gyömrő II. FC Dabas 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
7 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE III. 1 0 0 1 2 7 -5 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 3 9 -6 0
8 UFC Gyömrő II. Felsőpakony KSE I. 1 0 0 1 2 10 -8 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 0 2 5 14 -9 0
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 1 0 0 1 0 14 -14 0 1 0 0 1 0 23 -23 0 2 0 0 2 0 37 -37 0
 
Csakacsel Futsal II.
------------------
ESMTK I.
------------------
ESMTK II.
------------------
FC Dabas
------2 - 1-----------
Felsőpakony KSE I.
----2 - 10-------------
Gödöllői SK I.
-----4 - 3------------
Gödöllői SK II.
----4 - 3-------------
Ikarus BSE III.
-------2 - 7----------
Ikarus BSE IV.
---3 - 1--------------
Isaszegi SE
------------------
Kakucs KSE
----------------2 - 1-
KISE I.
------------------
KISE II.
------------------
Kőbányáért FNLA
------------------
Maglódi TC
------------------
Péceli SSE I.
------------------
Péceli SSE II.
------------------
UFC Gyömrő I.
-----------------23 - 0
UFC Gyömrő II.
----------0 - 14-------

Meccsek

Gödöllői SK II.

2018. 12. 09. 09:00
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 09:00
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
Gödöllői SK I.
Gödöllői SK II.
2018. 12. 09. 11:20
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 11:20
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
Gödöllői SK II.
Felsőpakony KSE I.
2019. 01. 13. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 13. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
Gödöllői SK II.
Ikarus BSE IV.
2019. 01. 13. 15:25
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 13. 15:25
Csömöri Sportcsarnok
UFC Gyömrő II.
Gödöllői SK II.
2019. 01. 20. 10:15
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 10:15
Üllő Városi Sportcsarnok
UFC Gyömrő I.
Gödöllői SK II.
2019. 01. 20. 10:50
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 10:50
Üllő Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK II.
FC Dabas
2019. 02. 03. 10:05
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 10:05
Monor Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK II.
Ikarus BSE III.
2019. 02. 03. 11:15
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 11:15
Monor Városi Sportcsarnok
Kakucs KSE
Gödöllői SK II.

Felsőpakony KSE I.

2018. 12. 09. 10:10
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 10:10
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
Felsőpakony KSE I.
Gödöllői SK I.
2018. 12. 09. 11:20
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 11:20
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
Gödöllői SK II.
Felsőpakony KSE I.
2019. 01. 12. 11:40
Alsónémedi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 11:40
Alsónémedi Sportcsarnok
Felsőpakony KSE I.
FC Dabas
2019. 01. 12. 12:25
Alsónémedi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 12:25
Alsónémedi Sportcsarnok
Kakucs KSE
Felsőpakony KSE I.
2019. 01. 20.
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 20.
Kistarcsai Városi Sportközpont
UFC Gyömrő II.
Felsőpakony KSE I.
2019. 01. 20. 10:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 20. 10:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
Felsőpakony KSE I.
Ikarus BSE III.
2019. 02. 03.
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03.
Monor Városi Sportcsarnok
Felsőpakony KSE I.
Ikarus BSE IV.
2019. 02. 03.
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03.
Monor Városi Sportcsarnok
UFC Gyömrő I.
Felsőpakony KSE I.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom