Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

8. U13-as PMF7vége, I. osztály, C-csoport 2. forduló

2019.01.13 - 14:50

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

Pest

8. U13-as PMF7vége, I. osztály, C-csoport

Játékvezető
PUSKELY GÁBOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LIEBHARDT ANDRÁS
UFC Gyömrő I.
Gödöllői SK I.
30'
15'

Gólok

HORVÁTH BOTOND

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

4'

PETHŐ ERIK
FÁSI NÁTÁN

10'

2 - 1

 

FÁSI NÁTÁN

15'

3 - 1

 

 

3 - 2

19'

PETHŐ ERIK
HORVÁTH BOTOND

22'

4 - 2

 

 

4 - 3

25'

SMUK JÁNOS
REHÁK ÁRMIN

30'

5 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ikarus BSE IV. Ikarus BSE IV. 4 4 0 0 36 3 33 12 6.8
2 Kakucs KSE Kakucs KSE 4 4 0 0 31 3 28 12 6.5
3 UFC Gyömrő I. UFC Gyömrő I. 4 3 0 1 39 9 30 9 5.5
4 Gödöllői SK I. Gödöllői SK I. 4 3 0 1 23 10 13 9 5.8
5 Gödöllői SK II. Gödöllői SK II. 4 2 0 2 31 10 21 6 5.5
6 FC Dabas FC Dabas 4 2 0 2 13 8 5 6 4.5
7 Ikarus BSE III. Ikarus BSE III. 4 0 0 4 7 25 -18 0 3.5
8 Felsőpakony KSE I. Felsőpakony KSE I. 4 0 0 4 5 33 -28 0 4.3
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 4 0 0 4 0 84 -84 0 2.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE IV. 2 2 0 0 10 0 10 6 2 2 0 0 6 0 6 6 4 4 0 0 16 0 16 12
2 UFC Gyömrő II. Kakucs KSE 2 2 0 0 8 0 8 6 2 2 0 0 8 1 7 6 4 4 0 0 16 1 15 12
3 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő I. 2 2 0 0 13 1 12 6 2 1 0 1 5 2 3 3 4 3 0 1 18 3 15 9
4 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK II. 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 1 1 0 14 2 12 4 4 2 1 1 17 6 11 7
5 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK I. 2 1 1 0 7 2 5 4 2 1 0 1 4 5 -1 3 4 2 1 1 11 7 4 7
6 UFC Gyömrő II. FC Dabas 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 1 0 3 2 7 -5 3
7 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE III. 2 0 0 2 1 9 -8 0 2 1 0 1 1 5 -4 3 4 1 0 3 2 14 -12 3
8 UFC Gyömrő II. Felsőpakony KSE I. 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 0 2 2 10 -8 0 4 0 0 4 4 14 -10 0
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 2 0 0 2 0 17 -17 0 2 0 0 2 0 17 -17 0 4 0 0 4 0 34 -34 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE IV. 2 2 0 0 26 1 25 6 2 2 0 0 10 2 8 6 4 4 0 0 36 3 33 12
2 UFC Gyömrő II. Kakucs KSE 2 2 0 0 13 1 12 6 2 2 0 0 18 2 16 6 4 4 0 0 31 3 28 12
3 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő I. 2 2 0 0 28 3 25 6 2 1 0 1 11 6 5 3 4 3 0 1 39 9 30 9
4 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK I. 2 2 0 0 10 3 7 6 2 1 0 1 13 7 6 3 4 3 0 1 23 10 13 9
5 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK II. 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 1 0 1 27 4 23 3 4 2 0 2 31 10 21 6
6 UFC Gyömrő II. FC Dabas 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 1 0 1 9 3 6 3 4 2 0 2 13 8 5 6
7 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE III. 2 0 0 2 6 17 -11 0 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 0 0 4 7 25 -18 0
8 UFC Gyömrő II. Felsőpakony KSE I. 2 0 0 2 2 18 -16 0 2 0 0 2 3 15 -12 0 4 0 0 4 5 33 -28 0
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 2 0 0 2 0 38 -38 0 2 0 0 2 0 46 -46 0 4 0 0 4 0 84 -84 0
 
Csakacsel Futsal II.
------------------
ESMTK I.
------------------
ESMTK II.
------------------
FC Dabas
------2 - 1--2 - 4--------
Felsőpakony KSE I.
---0 - 82 - 10-------------
Gödöllői SK I.
-----4 - 36 - 0-----------
Gödöllői SK II.
----4 - 3--0 - 3----------
Ikarus BSE III.
-------2 - 7--------4 - 10-
Ikarus BSE IV.
---3 - 1-------------23 - 0
Isaszegi SE
------------------
Kakucs KSE
----11 - 0-----------2 - 1-
KISE I.
------------------
KISE II.
------------------
Kőbányáért FNLA
------------------
Maglódi TC
------------------
Péceli SSE I.
------------------
Péceli SSE II.
------------------
UFC Gyömrő I.
-----5 - 3-----------23 - 0
UFC Gyömrő II.
------0 - 24---0 - 14-------

Meccsek

UFC Gyömrő I.

2018. 12. 08. 09:35
Bugyi Sportcsarnok
2018. 12. 08. 09:35
Bugyi Sportcsarnok
UFC Gyömrő I.
UFC Gyömrő II.
2018. 12. 08. 10:45
Bugyi Sportcsarnok
2018. 12. 08. 10:45
Bugyi Sportcsarnok
Kakucs KSE
UFC Gyömrő I.
2019. 01. 13. 14:50
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 13. 14:50
Csömöri Sportcsarnok
UFC Gyömrő I.
Gödöllői SK I.
2019. 01. 13. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 13. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
Ikarus BSE III.
UFC Gyömrő I.
2019. 01. 20. 10:15
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 10:15
Üllő Városi Sportcsarnok
UFC Gyömrő I.
Gödöllői SK II.
2019. 01. 20. 11:25
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 11:25
Üllő Városi Sportcsarnok
FC Dabas
UFC Gyömrő I.
2019. 02. 03.
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03.
Monor Városi Sportcsarnok
UFC Gyömrő I.
Felsőpakony KSE I.
2019. 02. 03. 13:00
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 13:00
Monor Városi Sportcsarnok
Ikarus BSE IV.
UFC Gyömrő I.

Gödöllői SK I.

2018. 12. 09. 09:00
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 09:00
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
Gödöllői SK I.
Gödöllői SK II.
2018. 12. 09. 10:10
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 10:10
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
Felsőpakony KSE I.
Gödöllői SK I.
2019. 01. 13. 13:40
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:40
Csömöri Sportcsarnok
Gödöllői SK I.
Ikarus BSE III.
2019. 01. 13. 14:50
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 13. 14:50
Csömöri Sportcsarnok
UFC Gyömrő I.
Gödöllői SK I.
2019. 01. 20. 09:05
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 09:05
Üllő Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK I.
Ikarus BSE IV.
2019. 01. 20. 09:40
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 09:40
Üllő Városi Sportcsarnok
Kakucs KSE
Gödöllői SK I.
2019. 02. 03. 08:45
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 08:45
Monor Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK I.
FC Dabas
2019. 02. 03. 09:30
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 09:30
Monor Városi Sportcsarnok
UFC Gyömrő II.
Gödöllői SK I.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol