Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

8. U13-as PMF7vége, I. osztály, C-csoport 2. forduló

2019.01.12 - 12:25

Alsónémedi, Alsónémedi Sportcsarnok

Pest

8. U13-as PMF7vége, I. osztály, C-csoport

Játékvezető
JÓZAN CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS TIBOR ZOLTÁN
Kakucs KSE
Felsőpakony KSE I.
30'
15'

Gólok

MITÁK MILÁN JÓZSEF

2'

1 - 0

 

MITÁK MILÁN JÓZSEF

4'

2 - 0

 

DINNYÉS LÁSZLÓ

8'

3 - 0

 

MITÁK MILÁN JÓZSEF

9'

4 - 0

 

SÁNTHA LÁSZLÓ

13'

5 - 0

 

NAGY IMRE

14'

6 - 0

 

NAGY IMRE

15'

7 - 0

 

NAGY IMRE

19'

8 - 0

 

ROSTA LÁSZLÓ DÁNIEL

27'

9 - 0

 

MITÁK MILÁN JÓZSEF

28'

10 - 0

 

HAJAS LEVENTE

30'

11 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ikarus BSE IV. Ikarus BSE IV. 4 4 0 0 36 3 33 12 6.8
2 Kakucs KSE Kakucs KSE 4 4 0 0 31 3 28 12 6.5
3 UFC Gyömrő I. UFC Gyömrő I. 4 3 0 1 39 9 30 9 5.5
4 Gödöllői SK I. Gödöllői SK I. 4 3 0 1 23 10 13 9 5.8
5 Gödöllői SK II. Gödöllői SK II. 4 2 0 2 31 10 21 6 5.5
6 FC Dabas FC Dabas 4 2 0 2 13 8 5 6 4.5
7 Ikarus BSE III. Ikarus BSE III. 4 0 0 4 7 25 -18 0 3.5
8 Felsőpakony KSE I. Felsőpakony KSE I. 4 0 0 4 5 33 -28 0 4.3
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 4 0 0 4 0 84 -84 0 2.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE IV. 2 2 0 0 10 0 10 6 2 2 0 0 6 0 6 6 4 4 0 0 16 0 16 12
2 UFC Gyömrő II. Kakucs KSE 2 2 0 0 8 0 8 6 2 2 0 0 8 1 7 6 4 4 0 0 16 1 15 12
3 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő I. 2 2 0 0 13 1 12 6 2 1 0 1 5 2 3 3 4 3 0 1 18 3 15 9
4 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK II. 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 1 1 0 14 2 12 4 4 2 1 1 17 6 11 7
5 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK I. 2 1 1 0 7 2 5 4 2 1 0 1 4 5 -1 3 4 2 1 1 11 7 4 7
6 UFC Gyömrő II. FC Dabas 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 1 0 3 2 7 -5 3
7 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE III. 2 0 0 2 1 9 -8 0 2 1 0 1 1 5 -4 3 4 1 0 3 2 14 -12 3
8 UFC Gyömrő II. Felsőpakony KSE I. 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 0 2 2 10 -8 0 4 0 0 4 4 14 -10 0
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 2 0 0 2 0 17 -17 0 2 0 0 2 0 17 -17 0 4 0 0 4 0 34 -34 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE IV. 2 2 0 0 26 1 25 6 2 2 0 0 10 2 8 6 4 4 0 0 36 3 33 12
2 UFC Gyömrő II. Kakucs KSE 2 2 0 0 13 1 12 6 2 2 0 0 18 2 16 6 4 4 0 0 31 3 28 12
3 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő I. 2 2 0 0 28 3 25 6 2 1 0 1 11 6 5 3 4 3 0 1 39 9 30 9
4 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK I. 2 2 0 0 10 3 7 6 2 1 0 1 13 7 6 3 4 3 0 1 23 10 13 9
5 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK II. 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 1 0 1 27 4 23 3 4 2 0 2 31 10 21 6
6 UFC Gyömrő II. FC Dabas 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 1 0 1 9 3 6 3 4 2 0 2 13 8 5 6
7 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE III. 2 0 0 2 6 17 -11 0 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 0 0 4 7 25 -18 0
8 UFC Gyömrő II. Felsőpakony KSE I. 2 0 0 2 2 18 -16 0 2 0 0 2 3 15 -12 0 4 0 0 4 5 33 -28 0
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 2 0 0 2 0 38 -38 0 2 0 0 2 0 46 -46 0 4 0 0 4 0 84 -84 0
 
Csakacsel Futsal II.
------------------
ESMTK I.
------------------
ESMTK II.
------------------
FC Dabas
------2 - 1--2 - 4--------
Felsőpakony KSE I.
---0 - 82 - 10-------------
Gödöllői SK I.
-----4 - 36 - 0-----------
Gödöllői SK II.
----4 - 3--0 - 3----------
Ikarus BSE III.
-------2 - 7--------4 - 10-
Ikarus BSE IV.
---3 - 1-------------23 - 0
Isaszegi SE
------------------
Kakucs KSE
----11 - 0-----------2 - 1-
KISE I.
------------------
KISE II.
------------------
Kőbányáért FNLA
------------------
Maglódi TC
------------------
Péceli SSE I.
------------------
Péceli SSE II.
------------------
UFC Gyömrő I.
-----5 - 3-----------23 - 0
UFC Gyömrő II.
------0 - 24---0 - 14-------

Meccsek

Kakucs KSE

2018. 12. 08. 10:45
Bugyi Sportcsarnok
2018. 12. 08. 10:45
Bugyi Sportcsarnok
Kakucs KSE
UFC Gyömrő I.
2018. 12. 08. 11:55
Bugyi Sportcsarnok
2018. 12. 08. 11:55
Bugyi Sportcsarnok
UFC Gyömrő II.
Kakucs KSE
2019. 01. 12. 12:25
Alsónémedi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 12:25
Alsónémedi Sportcsarnok
Kakucs KSE
Felsőpakony KSE I.
2019. 01. 12. 13:10
Alsónémedi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:10
Alsónémedi Sportcsarnok
FC Dabas
Kakucs KSE
2019. 01. 20. 08:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 08:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Ikarus BSE IV.
Kakucs KSE
2019. 01. 20. 09:40
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 09:40
Üllő Városi Sportcsarnok
Kakucs KSE
Gödöllői SK I.
2019. 02. 03. 11:15
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 11:15
Monor Városi Sportcsarnok
Kakucs KSE
Gödöllői SK II.
2019. 02. 03. 12:25
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 12:25
Monor Városi Sportcsarnok
Ikarus BSE III.
Kakucs KSE

Felsőpakony KSE I.

2018. 12. 09. 10:10
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 10:10
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
Felsőpakony KSE I.
Gödöllői SK I.
2018. 12. 09. 11:20
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 11:20
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
Gödöllői SK II.
Felsőpakony KSE I.
2019. 01. 12. 11:40
Alsónémedi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 11:40
Alsónémedi Sportcsarnok
Felsőpakony KSE I.
FC Dabas
2019. 01. 12. 12:25
Alsónémedi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 12:25
Alsónémedi Sportcsarnok
Kakucs KSE
Felsőpakony KSE I.
2019. 01. 20.
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 20.
Kistarcsai Városi Sportközpont
UFC Gyömrő II.
Felsőpakony KSE I.
2019. 01. 20. 10:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 01. 20. 10:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
Felsőpakony KSE I.
Ikarus BSE III.
2019. 02. 03.
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03.
Monor Városi Sportcsarnok
Felsőpakony KSE I.
Ikarus BSE IV.
2019. 02. 03.
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03.
Monor Városi Sportcsarnok
UFC Gyömrő I.
Felsőpakony KSE I.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol