Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

8. U13-as PMF7vége, I. osztály, C-csoport 3. forduló

2019.01.20 - 11:25

Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

Pest

8. U13-as PMF7vége, I. osztály, C-csoport

Játékvezető
PETŐ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÁRTON LAJOS
FC Dabas
UFC Gyömrő I.
30'
15'

Gólok

 

0 - 1

2'

KÁMÁN GERGŐ

 

0 - 2

4'

HORVÁTH BOTOND

 

0 - 3

7'

HORVÁTH BOTOND

 

0 - 4

8'

HORVÁTH BOTOND

 

0 - 5

10'

HORVÁTH BOTOND
LAJA GÁBOR PÉTER

11'

1 - 5

 

LAJA GÁBOR PÉTER

12'

2 - 5

 

ISZTOLYKA BENCE ÁRON

14'

3 - 5

 

 

3 - 6

15'

PINTÉR BALÁZS LÁSZLÓ

 

3 - 7

18'

HORVÁTH BOTOND

 

3 - 8

20'

HORVÁTH BOTOND

 

3 - 9

23'

FÁSI NÁTÁN

 

3 - 10

24'

HORVÁTH BOTOND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ikarus BSE IV. Ikarus BSE IV. 6 6 0 0 47 11 36 18 5.8
2 UFC Gyömrő I. UFC Gyömrő I. 6 5 0 1 53 15 38 15 5.8
3 Gödöllői SK I. Gödöllői SK I. 6 4 0 2 38 17 21 12 4.5
4 Kakucs KSE Kakucs KSE 6 4 0 2 35 18 17 12 4.7
5 Gödöllői SK II. Gödöllői SK II. 6 3 0 3 37 16 21 9 4.7
6 FC Dabas FC Dabas 6 2 0 4 18 21 -3 6 4.5
7 Felsőpakony KSE I. Felsőpakony KSE I. 6 2 0 4 15 36 -21 6 5.8
8 Ikarus BSE III. Ikarus BSE III. 6 1 0 5 28 33 -5 3 4.7
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 6 0 0 6 1 105 -104 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE IV. 3 3 0 0 12 1 11 9 3 3 0 0 10 3 7 9 6 6 0 0 22 4 18 18
2 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő I. 3 3 0 0 16 1 15 9 3 2 0 1 12 5 7 6 6 5 0 1 28 6 22 15
3 UFC Gyömrő II. Kakucs KSE 3 2 0 1 9 4 5 6 3 2 0 1 9 3 6 6 6 4 0 2 18 7 11 12
4 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK II. 3 2 0 1 6 6 0 6 3 1 1 1 14 5 9 4 6 3 1 2 20 11 9 10
5 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK I. 3 1 1 1 10 6 4 4 3 2 0 1 8 6 2 6 6 3 1 2 18 12 6 10
6 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE III. 3 1 0 2 7 9 -2 3 3 1 0 2 2 7 -5 3 6 2 0 4 9 16 -7 6
7 UFC Gyömrő II. Felsőpakony KSE I. 3 1 0 2 4 5 -1 3 3 0 1 2 2 10 -8 1 6 1 1 4 6 15 -9 4
8 UFC Gyömrő II. FC Dabas 3 0 0 3 4 11 -7 0 3 1 0 2 3 6 -3 3 6 1 0 5 7 17 -10 3
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 3 0 1 2 0 17 -17 1 3 0 0 3 0 23 -23 0 6 0 1 5 0 40 -40 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE IV. 3 3 0 0 31 4 27 9 3 3 0 0 16 7 9 9 6 6 0 0 47 11 36 18
2 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő I. 3 3 0 0 32 6 26 9 3 2 0 1 21 9 12 6 6 5 0 1 53 15 38 15
3 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK I. 3 2 0 1 15 9 6 6 3 2 0 1 23 8 15 6 6 4 0 2 38 17 21 12
4 UFC Gyömrő II. Kakucs KSE 3 2 0 1 14 11 3 6 3 2 0 1 21 7 14 6 6 4 0 2 35 18 17 12
5 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK II. 3 2 0 1 7 8 -1 6 3 1 0 2 30 8 22 3 6 3 0 3 37 16 21 9
6 UFC Gyömrő II. FC Dabas 3 1 0 2 7 15 -8 3 3 1 0 2 11 6 5 3 6 2 0 4 18 21 -3 6
7 UFC Gyömrő II. Felsőpakony KSE I. 3 1 0 2 9 21 -12 3 3 1 0 2 6 15 -9 3 6 2 0 4 15 36 -21 6
8 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE III. 3 1 0 2 24 18 6 3 3 0 0 3 4 15 -11 0 6 1 0 5 28 33 -5 3
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 3 0 0 3 0 41 -41 0 3 0 0 3 1 64 -63 0 6 0 0 6 1 105 -104 0
 
Csakacsel Futsal II.
------------------
ESMTK I.
------------------
ESMTK II.
------------------
FC Dabas
------2 - 1--2 - 4------3 - 10-
Felsőpakony KSE I.
---0 - 82 - 10-7 - 3-----------
Gödöllői SK I.
-----4 - 36 - 05 - 6----------
Gödöllői SK II.
---3 - 24 - 3--0 - 3----------
Ikarus BSE III.
-------2 - 7--------4 - 1018 - 1
Ikarus BSE IV.
---3 - 1-----5 - 3-------23 - 0
Isaszegi SE
------------------
Kakucs KSE
----11 - 01 - 10----------2 - 1-
KISE I.
------------------
KISE II.
------------------
Kőbányáért FNLA
------------------
Maglódi TC
------------------
Péceli SSE I.
------------------
Péceli SSE II.
------------------
UFC Gyömrő I.
-----5 - 34 - 3----------23 - 0
UFC Gyömrő II.
----0 - 3-0 - 24---0 - 14-------

Meccsek

FC Dabas

2018. 12. 09. 10:45
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 10:45
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
FC Dabas
Ikarus BSE III.
2018. 12. 09. 11:55
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 11:55
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
Ikarus BSE IV.
FC Dabas
2019. 01. 12. 11:40
Alsónémedi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 11:40
Alsónémedi Sportcsarnok
Felsőpakony KSE I.
FC Dabas
2019. 01. 12. 13:10
Alsónémedi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:10
Alsónémedi Sportcsarnok
FC Dabas
Kakucs KSE
2019. 01. 20. 10:50
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 10:50
Üllő Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK II.
FC Dabas
2019. 01. 20. 11:25
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 11:25
Üllő Városi Sportcsarnok
FC Dabas
UFC Gyömrő I.
2019. 02. 03. 08:00
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 08:00
Monor Városi Sportcsarnok
FC Dabas
UFC Gyömrő II.
2019. 02. 03. 08:45
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 08:45
Monor Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK I.
FC Dabas

UFC Gyömrő I.

2018. 12. 08. 09:35
Bugyi Sportcsarnok
2018. 12. 08. 09:35
Bugyi Sportcsarnok
UFC Gyömrő I.
UFC Gyömrő II.
2018. 12. 08. 10:45
Bugyi Sportcsarnok
2018. 12. 08. 10:45
Bugyi Sportcsarnok
Kakucs KSE
UFC Gyömrő I.
2019. 01. 13. 14:50
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 13. 14:50
Csömöri Sportcsarnok
UFC Gyömrő I.
Gödöllői SK I.
2019. 01. 13. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 13. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
Ikarus BSE III.
UFC Gyömrő I.
2019. 01. 20. 10:15
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 10:15
Üllő Városi Sportcsarnok
UFC Gyömrő I.
Gödöllői SK II.
2019. 01. 20. 11:25
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 11:25
Üllő Városi Sportcsarnok
FC Dabas
UFC Gyömrő I.
2019. 02. 03.
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03.
Monor Városi Sportcsarnok
UFC Gyömrő I.
Felsőpakony KSE I.
2019. 02. 03. 13:00
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 13:00
Monor Városi Sportcsarnok
Ikarus BSE IV.
UFC Gyömrő I.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol