Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 1. forduló

2018.08.12 - 18:00

Balatonberény, Balatonberényi Községi Sportegyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
POSZA ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOMOGYI RÓMEÓ, BALLÉR LÁSZLÓ BENCE
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
90'
45'

Gólok

BELLÁN TAMÁS

7'

1 - 0

 

GAZDA GÁBOR

12'

2 - 0

 

KŐVÁRI RICHÁRD

38'

3 - 0

 

KISS PÉTER

62'

4 - 0

 

 

4 - 1

68'

VIRÁGH LÁSZLÓ
BAKOS ZOLTÁN

83'

5 - 1

 

BAKOS ZOLTÁN

84'

6 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 1 1 0 0 6 1 5 3 16
2 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 1 1 0 0 3 0 3 3 15
3 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 1 1 0 0 3 1 2 3 14
4 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 1 0 0 4 3 1 3 11
5 FC BARCS FC BARCS 1 1 0 0 2 1 1 3 12
6 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 13
7 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 0 1 0 1 1 0 1 10
8 JUTA SE JUTA SE 1 0 1 0 1 1 0 1 9
9 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 8
10 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 1 0 1 1 0 1 7
11 KARÁD SC KARÁD SC 1 0 0 1 3 4 -1 0 4
12 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
13 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
14 BERZENCE SE BERZENCE SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 3
15 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
16 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 0 0 1 1 6 -5 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÖREGLAKI MEDOSZ SE BALATONBERÉNYI SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 ÖREGLAKI MEDOSZ SE MEZŐCSOKONYA SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 ÖREGLAKI MEDOSZ SE FC BARCS 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 ÖREGLAKI MEDOSZ SE BALATONSZABADI LE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 ÖREGLAKI MEDOSZ SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 ÖREGLAKI MEDOSZ SE KISKORPÁDI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 ÖREGLAKI MEDOSZ SE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
8 ÖREGLAKI MEDOSZ SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 ÖREGLAKI MEDOSZ SE KARÁD SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 ÖREGLAKI MEDOSZ SE BÖHÖNYE KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 ÖREGLAKI MEDOSZ SE BERZENCE SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 ÖREGLAKI MEDOSZ SE FONYÓDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 ÖREGLAKI MEDOSZ SE JUTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 ÖREGLAKI MEDOSZ SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 ÖREGLAKI MEDOSZ SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÖREGLAKI MEDOSZ SE BALATONBERÉNYI SE 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
2 ÖREGLAKI MEDOSZ SE MEZŐCSOKONYA SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 ÖREGLAKI MEDOSZ SE BALATONSZABADI LE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
4 ÖREGLAKI MEDOSZ SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 1 0 0 4 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3
5 ÖREGLAKI MEDOSZ SE FC BARCS 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 ÖREGLAKI MEDOSZ SE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 ÖREGLAKI MEDOSZ SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 ÖREGLAKI MEDOSZ SE JUTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 ÖREGLAKI MEDOSZ SE KISKORPÁDI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 ÖREGLAKI MEDOSZ SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 ÖREGLAKI MEDOSZ SE KARÁD SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
12 ÖREGLAKI MEDOSZ SE BÖHÖNYE KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 ÖREGLAKI MEDOSZ SE FONYÓDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 ÖREGLAKI MEDOSZ SE BERZENCE SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
15 ÖREGLAKI MEDOSZ SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
 
BALATONBERÉNYI SE
------------6 - 1--
BALATONSZABADI LE
---------------
BERZENCE SE
-1 - 3-------------
BÖHÖNYE KSE
---------------
CSÖKÖLY Ö.SE
--------4 - 3------
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
---------------
FC BARCS
---2 - 1-----------
FONYÓDI PETŐFI SE
---------------
JUTA SE
---------------
KARÁD SC
---------------
KISKORPÁDI SE
--------1 - 1------
LENGYELTÓTI VSE
-------1 - 0-------
MEZŐCSOKONYA SE
-------------3 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
---------------
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
---------------
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-----1 - 1---------

Meccsek

BALATONBERÉNYI SE

2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 09. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 09. 09. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONBERÉNYI SE
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2018. 11. 18. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 03. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FC BARCS
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 06. 02. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KISKORPÁDI SE

ÖREGLAKI MEDOSZ SE

2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 08. 19. 17:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 08. 19. 17:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
KISKORPÁDI SE
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 15. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 15. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 23. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 09. 23. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 09. 29. 16:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 10. 07. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 10. 07. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
KARÁD SC
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 10. 21. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 10. 21. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 11. 11. 13:30
Barcsi Sport Club
2018. 11. 11. 13:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BERZENCE SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 03. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
JUTA SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 24. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 03. 31. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 31. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 04. 07. 15:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 04. 14. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 04. 14. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 04. 21. 16:30
Karád Sport Club
2019. 04. 21. 16:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 05. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 05. 26. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 05. 26. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
FC BARCS
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom