Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 10. forduló

2018.10.14 - 15:00

Somogyjád, Szabadidő Sportegyesület Somogyjád (Szabadidő SE. Somogyjád)

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
KERTÉSZ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOCSMÁROS VIVIEN
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BERZENCE SE
90'
45'

Gólok

FÉSŰS ÁDÁM

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

12'

TÓTH RICHÁRD
DOBOS BENCE PÉTER

14'

2 - 1

 

SZEGI ÁDÁM

26'

3 - 1

 

DOBOS BENCE PÉTER

55'

4 - 1

 

NAGY KEVIN

56'

5 - 1

 

DOBOS BENCE PÉTER

67'

6 - 1

 

FÉSŰS ÁDÁM

79'

7 - 1

 

FÉSŰS ÁDÁM

81'

8 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 10 8 1 1 29 11 18 25 9
2 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 10 7 1 2 23 18 5 22 9.9
3 FC BARCS FC BARCS 10 6 1 3 31 15 16 19 8.7
4 JUTA SE JUTA SE 10 5 1 4 24 13 11 16 8.2
5 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 10 5 1 4 18 15 3 16 7.8
6 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 10 5 1 4 20 19 1 16 8.2
7 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 10 5 1 4 15 14 1 16 9.2
8 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 10 4 3 3 16 16 0 15 9
9 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 10 4 2 4 31 16 15 14 8.4
10 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 10 4 1 5 27 22 5 13 8.3
11 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 10 4 1 5 19 17 2 13 7.6
12 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 10 3 4 3 16 16 0 13 7.9
13 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 10 3 4 3 14 14 0 13 8.6
14 BERZENCE SE BERZENCE SE 10 3 0 7 11 34 -23 9 9
15 KARÁD SC KARÁD SC 10 1 1 8 16 40 -24 4 8.3
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 10 1 1 8 12 42 -30 4 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 6 5 1 0 6 0 6 16 4 4 0 0 7 3 4 12 10 9 1 0 13 3 10 28
2 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 5 3 2 0 5 1 4 11 5 2 2 1 3 2 1 8 10 5 4 1 8 3 5 19
3 CSÖKÖLY Ö.SE FC BARCS 6 4 1 1 12 6 6 13 4 1 1 2 3 4 -1 4 10 5 2 3 15 10 5 17
4 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 6 4 1 1 4 1 3 13 4 1 1 2 2 4 -2 4 10 5 2 3 6 5 1 17
5 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 5 2 2 1 8 5 3 8 5 2 3 0 5 2 3 9 10 4 5 1 13 7 6 17
6 CSÖKÖLY Ö.SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 6 3 0 3 10 6 4 9 4 2 1 1 6 5 1 7 10 5 1 4 16 11 5 16
7 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 4 2 2 0 5 1 4 8 6 2 2 2 6 4 2 8 10 4 4 2 11 5 6 16
8 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 5 2 2 1 7 4 3 8 5 2 0 3 4 4 0 6 10 4 2 4 11 8 3 14
9 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 4 1 3 0 4 3 1 6 6 2 2 2 4 6 -2 8 10 3 5 2 8 9 -1 14
10 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 5 2 2 1 4 3 1 8 5 1 1 3 3 5 -2 4 10 3 3 4 7 8 -1 12
11 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 0 3 1 3 5 -2 3 6 2 3 1 5 4 1 9 10 2 6 2 8 9 -1 12
12 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONSZABADI LE 4 0 2 2 1 3 -2 2 6 2 2 2 3 3 0 8 10 2 4 4 4 6 -2 10
13 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 5 3 0 2 5 3 2 9 5 0 0 5 1 12 -11 0 10 3 0 7 6 15 -9 9
14 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 5 2 1 2 5 3 2 7 5 0 2 3 3 7 -4 2 10 2 3 5 8 10 -2 9
15 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 5 1 0 4 2 7 -5 3 5 0 2 3 3 9 -6 2 10 1 2 7 5 16 -11 5
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 5 0 1 4 4 8 -4 1 5 0 1 4 1 11 -10 1 10 0 2 8 5 19 -14 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 6 5 0 1 17 5 12 15 4 3 1 0 12 6 6 10 10 8 1 1 29 11 18 25
2 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 4 4 0 0 12 3 9 12 6 3 1 2 11 15 -4 10 10 7 1 2 23 18 5 22
3 CSÖKÖLY Ö.SE FC BARCS 6 5 0 1 24 8 16 15 4 1 1 2 7 7 0 4 10 6 1 3 31 15 16 19
4 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 5 2 0 3 15 9 6 6 5 3 1 1 9 4 5 10 10 5 1 4 24 13 11 16
5 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 5 3 0 2 11 7 4 9 5 2 1 2 7 8 -1 7 10 5 1 4 18 15 3 16
6 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 5 3 1 1 12 6 6 10 5 2 0 3 8 13 -5 6 10 5 1 4 20 19 1 16
7 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONSZABADI LE 4 2 1 1 5 4 1 7 6 3 0 3 10 10 0 9 10 5 1 4 15 14 1 16
8 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 6 4 1 1 12 5 7 13 4 0 2 2 4 11 -7 2 10 4 3 3 16 16 0 15
9 CSÖKÖLY Ö.SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 6 3 2 1 19 6 13 11 4 1 0 3 12 10 2 3 10 4 2 4 31 16 15 14
10 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 5 2 1 2 14 12 2 7 5 2 0 3 13 10 3 6 10 4 1 5 27 22 5 13
11 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 4 2 1 1 10 3 7 7 6 2 0 4 9 14 -5 6 10 4 1 5 19 17 2 13
12 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 1 2 1 8 8 0 5 6 2 2 2 8 8 0 8 10 3 4 3 16 16 0 13
13 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 5 1 2 2 7 8 -1 5 5 2 2 1 7 6 1 8 10 3 4 3 14 14 0 13
14 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 5 3 0 2 9 7 2 9 5 0 0 5 2 27 -25 0 10 3 0 7 11 34 -23 9
15 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 5 1 1 3 8 15 -7 4 5 0 0 5 8 25 -17 0 10 1 1 8 16 40 -24 4
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 5 1 0 4 11 22 -11 3 5 0 1 4 1 20 -19 1 10 1 1 8 12 42 -30 4
 
BALATONBERÉNYI SE
--0 - 5-----6 - 2-0 - 0-6 - 12 - 4-
BALATONSZABADI LE
1 - 0---3 - 2-0 - 0-----1 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 3-2 - 02 - 0-4 - 2----0 - 2---
BÖHÖNYE KSE
-2 - 06 - 0------1 - 1---1 - 2-
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6----1 - 5--4 - 3--2 - 42 - 4--
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6--4 - 0-1 - 1------1 - 1--
FC BARCS
---2 - 1---0 - 25 - 0-7 - 1--5 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 0--3 - 0--2 - 1----2 - 41 - 2--
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 4------4 - 1--
KARÁD SC
-1 - 44 - 0------0 - 12 - 2---1 - 8
KISKORPÁDI SE
-3 - 2--0 - 00 - 1-3 - 41 - 1------
LENGYELTÓTI VSE
--5 - 1-4 - 0--1 - 00 - 3-1 - 1---1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1-----3 - 0-1 - 26 - 1-2 - 1-3 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
---4 - 1-----4 - 22 - 0--2 - 0-
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
-3 - 04 - 0--0 - 0----2 - 4---3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
--8 - 1-6 - 01 - 1-0 - 12 - 1---2 - 2--

Meccsek

SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD

2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 08. 19. 17:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 08. 26. 17:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 08. 26. 17:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 09. 02. 17:00
Karád Sport Club
2018. 09. 02. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 16. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
JUTA SE
2018. 10. 06. 15:00
Barcsi Sport Club
2018. 10. 06. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BERZENCE SE
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 28. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 28. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KISKORPÁDI SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 03. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 03. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 03. 09. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 17. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 17. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KARÁD SC
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 31. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 31. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
LENGYELTÓTI VSE
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 21. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 04. 21. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FC BARCS
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 12. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
BALATONSZABADI LE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BÖHÖNYE KSE

BERZENCE SE

2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONSZABADI LE
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 02. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BERZENCE SE
2018. 09. 09. 16:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 09. 16. 16:30
Karád Sport Club
2018. 09. 16. 16:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
BERZENCE SE
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 30. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BERZENCE SE
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BERZENCE SE
2018. 10. 21. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
FC BARCS
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
JUTA SE
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2018. 11. 11. 13:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KISKORPÁDI SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BERZENCE SE
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BERZENCE SE
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BERZENCE SE
2019. 03. 17. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 17. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 03. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BERZENCE SE
2019. 03. 31. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KARÁD SC
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BERZENCE SE
2019. 04. 14. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BERZENCE SE
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 04. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 05. 04. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BERZENCE SE
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BERZENCE SE
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 26. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BERZENCE SE
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom