Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 11. forduló

2018.10.21 - 14:30

Balatonberény, Balatonberényi Községi Sportegyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
DEÁK TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY BÉLA
BALATONBERÉNYI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
90'
45'

Gólok

KARANCZ KRISTÓF

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

13'

MÁTRAI LÁSZLÓ

 

1 - 2

31'

FÉSŰS ÁDÁM
SIFTER ÁDÁM

34'

2 - 2

 

 

2 - 3

51'

FÉSŰS ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 11 8 2 1 30 12 18 26 10
2 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 11 8 1 2 27 19 8 25 10.1
3 FC BARCS FC BARCS 11 7 1 3 35 15 20 22 9.1
4 JUTA SE JUTA SE 11 6 1 4 27 13 14 19 7.4
5 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 11 5 2 4 34 18 16 17 9.5
6 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 11 5 2 4 18 17 1 17 10
7 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 11 5 1 5 23 18 5 16 8.8
8 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 11 5 1 5 19 19 0 16 7.6
9 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 11 5 1 5 20 22 -2 16 7
10 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 11 4 4 3 20 17 3 16 7.5
11 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 11 4 3 4 17 20 -3 15 8.5
12 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 11 3 5 3 15 15 0 14 8.1
13 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 11 4 1 6 29 25 4 13 8.2
14 BERZENCE SE BERZENCE SE 11 3 0 8 11 38 -27 9 8.3
15 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 11 1 2 8 15 45 -30 5 7.9
16 KARÁD SC KARÁD SC 11 1 1 9 17 44 -27 4 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 6 5 1 0 6 0 6 16 5 4 1 0 8 4 4 13 11 9 2 0 14 4 10 29
2 KARÁD SC FC BARCS 6 4 1 1 12 6 6 13 5 2 1 2 4 4 0 7 11 6 2 3 16 10 6 20
3 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 6 3 3 0 6 2 4 12 5 2 2 1 3 2 1 8 11 5 5 1 9 4 5 20
4 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 5 3 2 0 7 2 5 11 6 2 2 2 6 4 2 8 11 5 4 2 13 6 7 19
5 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 6 2 3 1 10 7 3 9 5 2 3 0 5 2 3 9 11 4 6 1 15 9 6 18
6 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 6 3 0 3 10 6 4 9 5 2 2 1 8 7 1 8 11 5 2 4 18 13 5 17
7 KARÁD SC JUTA SE 6 3 2 1 9 4 5 11 5 2 0 3 4 4 0 6 11 5 2 4 13 8 5 17
8 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 6 4 1 1 4 1 3 13 5 1 1 3 3 6 -3 4 11 5 2 4 7 7 0 17
9 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 5 2 3 0 6 4 2 9 6 2 2 2 4 6 -2 8 11 4 5 2 10 10 0 17
10 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 5 1 3 1 5 6 -1 6 6 2 3 1 5 4 1 9 11 3 6 2 10 10 0 15
11 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 5 2 2 1 4 3 1 8 6 1 1 4 4 7 -3 4 11 3 3 5 8 10 -2 12
12 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 5 0 3 2 2 4 -2 3 6 2 2 2 3 3 0 8 11 2 5 4 5 7 -2 11
13 KARÁD SC BERZENCE SE 6 3 0 3 5 4 1 9 5 0 0 5 1 12 -11 0 11 3 0 8 6 16 -10 9
14 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 5 2 1 2 5 3 2 7 6 0 2 4 3 9 -6 2 11 2 3 6 8 12 -4 9
15 KARÁD SC KARÁD SC 5 1 0 4 2 7 -5 3 6 0 2 4 4 11 -7 2 11 1 2 8 6 18 -12 5
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 5 0 1 4 4 8 -4 1 6 0 2 4 2 12 -10 2 11 0 3 8 6 20 -14 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 6 5 0 1 17 5 12 15 5 3 2 0 13 7 6 11 11 8 2 1 30 12 18 26
2 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 5 5 0 0 16 4 12 15 6 3 1 2 11 15 -4 10 11 8 1 2 27 19 8 25
3 KARÁD SC FC BARCS 6 5 0 1 24 8 16 15 5 2 1 2 11 7 4 7 11 7 1 3 35 15 20 22
4 KARÁD SC JUTA SE 6 3 0 3 18 9 9 9 5 3 1 1 9 4 5 10 11 6 1 4 27 13 14 19
5 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 6 3 2 1 19 6 13 11 5 2 0 3 15 12 3 6 11 5 2 4 34 18 16 17
6 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 5 2 2 1 8 7 1 8 6 3 0 3 10 10 0 9 11 5 2 4 18 17 1 17
7 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 5 3 1 1 14 4 10 10 6 2 0 4 9 14 -5 6 11 5 1 5 23 18 5 16
8 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 5 3 0 2 11 7 4 9 6 2 1 3 8 12 -4 7 11 5 1 5 19 19 0 16
9 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 5 3 1 1 12 6 6 10 6 2 0 4 8 16 -8 6 11 5 1 5 20 22 -2 16
10 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 5 2 2 1 12 9 3 8 6 2 2 2 8 8 0 8 11 4 4 3 20 17 3 16
11 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 6 4 1 1 12 5 7 13 5 0 2 3 5 15 -10 2 11 4 3 4 17 20 -3 15
12 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 6 1 3 2 8 9 -1 6 5 2 2 1 7 6 1 8 11 3 5 3 15 15 0 14
13 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 6 2 1 3 16 15 1 7 5 2 0 3 13 10 3 6 11 4 1 6 29 25 4 13
14 KARÁD SC BERZENCE SE 6 3 0 3 9 11 -2 9 5 0 0 5 2 27 -25 0 11 3 0 8 11 38 -27 9
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 5 1 0 4 11 22 -11 3 6 0 2 4 4 23 -19 2 11 1 2 8 15 45 -30 5
16 KARÁD SC KARÁD SC 5 1 1 3 8 15 -7 4 6 0 0 6 9 29 -20 0 11 1 1 9 17 44 -27 4
 
BALATONBERÉNYI SE
--0 - 5-----6 - 2-0 - 0-6 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 0--3 - 33 - 2-0 - 0-----1 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 3-2 - 02 - 00 - 44 - 2----0 - 2---
BÖHÖNYE KSE
-2 - 06 - 0-----4 - 11 - 1---1 - 2-
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6----1 - 5--4 - 3--2 - 42 - 4--
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6--4 - 0-1 - 14 - 1-----1 - 1--
FC BARCS
---2 - 1---0 - 25 - 0-7 - 1--5 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 0--3 - 0--2 - 1----2 - 41 - 2--
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 4------4 - 13 - 0-
KARÁD SC
-1 - 44 - 0------0 - 12 - 2---1 - 8
KISKORPÁDI SE
-3 - 2--0 - 00 - 1-3 - 41 - 1--1 - 1---
LENGYELTÓTI VSE
--5 - 1-4 - 0--1 - 00 - 3-1 - 1---1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1-----3 - 0-1 - 26 - 1-2 - 1-3 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
---4 - 1-----4 - 22 - 04 - 1-2 - 0-
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
-3 - 04 - 0--0 - 0----2 - 4---3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
--8 - 1-6 - 01 - 1-0 - 12 - 1---2 - 2--

Meccsek

BALATONBERÉNYI SE

2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 09. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 09. 09. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONBERÉNYI SE
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2018. 11. 18. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 03. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FC BARCS
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 06. 02. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KISKORPÁDI SE

SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD

2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 08. 19. 17:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 08. 26. 17:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 08. 26. 17:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 09. 02. 17:00
Karád Sport Club
2018. 09. 02. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 16. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
JUTA SE
2018. 10. 06. 15:00
Barcsi Sport Club
2018. 10. 06. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BERZENCE SE
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 28. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 28. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KISKORPÁDI SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 03. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 03. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 03. 09. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 17. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 17. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KARÁD SC
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 31. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 31. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
LENGYELTÓTI VSE
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 21. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 04. 21. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FC BARCS
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 12. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
BALATONSZABADI LE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BÖHÖNYE KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom