Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 12. forduló

2018.10.28 - 14:30

Berzence, Berzence Sportegyesület Sportpálya (BSE Sporttelep)

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
PETI JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOHAI JÓZSEF, ZSOLDOS JÓZSEF
BERZENCE SE
JUTA SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

17'

VADAS ZALÁN

 

0 - 2

26'

TÓTH NORBERT

 

0 - 3

32'

VADAS ZALÁN

 

0 - 4

35'

TÓTH NORBERT

 

0 - 5

40'

VADAS ZALÁN

 

0 - 6

48'

VADAS ZALÁN
TÓTH RICHÁRD

75'

1 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 12 9 2 1 32 12 20 29 9.4
2 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 12 8 1 3 27 21 6 25 9.3
3 FC BARCS FC BARCS 12 7 2 3 39 19 20 23 9.3
4 JUTA SE JUTA SE 12 7 1 4 33 14 19 22 8
5 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 12 6 2 4 37 19 18 20 9.7
6 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 12 6 2 4 20 18 2 20 10.1
7 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 12 6 1 5 27 19 8 19 9.3
8 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 12 6 1 5 24 20 4 19 7.8
9 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 12 5 4 3 21 17 4 19 8.3
10 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 12 5 1 6 21 27 -6 16 7
11 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 12 4 3 5 18 22 -4 15 8.3
12 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 12 4 2 6 33 29 4 14 7.8
13 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 12 3 5 4 16 18 -2 14 7.8
14 BERZENCE SE BERZENCE SE 12 3 0 9 12 44 -32 9 7.9
15 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 12 1 2 9 16 49 -33 5 7.8
16 KARÁD SC KARÁD SC 12 1 1 10 17 45 -28 4 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 7 6 1 0 7 0 7 19 5 4 1 0 8 4 4 13 12 10 2 0 15 4 11 32
2 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 5 3 2 0 7 2 5 11 7 3 2 2 7 4 3 11 12 6 4 2 14 6 8 22
3 KARÁD SC FC BARCS 7 4 2 1 13 7 6 14 5 2 1 2 4 4 0 7 12 6 3 3 17 11 6 21
4 KARÁD SC JUTA SE 6 3 2 1 9 4 5 11 6 3 0 3 9 4 5 9 12 6 2 4 18 8 10 20
5 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 7 4 0 3 12 7 5 12 5 2 2 1 8 7 1 8 12 6 2 4 20 14 6 20
6 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 6 3 3 0 6 2 4 12 6 2 2 2 4 4 0 8 12 5 5 2 10 6 4 20
7 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 6 2 3 1 10 7 3 9 6 2 4 0 6 3 3 10 12 4 7 1 16 10 6 19
8 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 7 4 1 2 4 2 2 13 5 1 1 3 3 6 -3 4 12 5 2 5 7 8 -1 17
9 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 5 2 3 0 6 4 2 9 7 2 2 3 4 7 -3 8 12 4 5 3 10 11 -1 17
10 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 5 1 3 1 5 6 -1 6 7 2 4 1 5 4 1 10 12 3 7 2 10 10 0 16
11 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 5 0 3 2 2 4 -2 3 7 3 2 2 4 3 1 11 12 3 5 4 6 7 -1 14
12 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 6 2 3 1 5 4 1 9 6 1 1 4 4 7 -3 4 12 3 4 5 9 11 -2 13
13 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 5 2 1 2 5 3 2 7 7 0 3 4 4 10 -6 3 12 2 4 6 9 13 -4 10
14 KARÁD SC BERZENCE SE 7 3 0 4 5 9 -4 9 5 0 0 5 1 12 -11 0 12 3 0 9 6 21 -15 9
15 KARÁD SC KARÁD SC 6 1 1 4 2 7 -5 4 6 0 2 4 4 11 -7 2 12 1 3 8 6 18 -12 6
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 6 0 1 5 4 9 -5 1 6 0 2 4 2 12 -10 2 12 0 3 9 6 21 -15 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 7 6 0 1 19 5 14 18 5 3 2 0 13 7 6 11 12 9 2 1 32 12 20 29
2 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 5 5 0 0 16 4 12 15 7 3 1 3 11 17 -6 10 12 8 1 3 27 21 6 25
3 KARÁD SC FC BARCS 7 5 1 1 28 12 16 16 5 2 1 2 11 7 4 7 12 7 2 3 39 19 20 23
4 KARÁD SC JUTA SE 6 3 0 3 18 9 9 9 6 4 1 1 15 5 10 13 12 7 1 4 33 14 19 22
5 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 7 4 2 1 22 7 15 14 5 2 0 3 15 12 3 6 12 6 2 4 37 19 18 20
6 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 5 2 2 1 8 7 1 8 7 4 0 3 12 11 1 12 12 6 2 4 20 18 2 20
7 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 5 3 1 1 14 4 10 10 7 3 0 4 13 15 -2 9 12 6 1 5 27 19 8 19
8 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 6 4 0 2 16 8 8 12 6 2 1 3 8 12 -4 7 12 6 1 5 24 20 4 19
9 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 5 2 2 1 12 9 3 8 7 3 2 2 9 8 1 11 12 5 4 3 21 17 4 19
10 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 5 3 1 1 12 6 6 10 7 2 0 5 9 21 -12 6 12 5 1 6 21 27 -6 16
11 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 7 4 1 2 13 7 6 13 5 0 2 3 5 15 -10 2 12 4 3 5 18 22 -4 15
12 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 6 2 1 3 16 15 1 7 6 2 1 3 17 14 3 7 12 4 2 6 33 29 4 14
13 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 6 1 3 2 8 9 -1 6 6 2 2 2 8 9 -1 8 12 3 5 4 16 18 -2 14
14 KARÁD SC BERZENCE SE 7 3 0 4 10 17 -7 9 5 0 0 5 2 27 -25 0 12 3 0 9 12 44 -32 9
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 6 1 0 5 12 26 -14 3 6 0 2 4 4 23 -19 2 12 1 2 9 16 49 -33 5
16 KARÁD SC KARÁD SC 6 1 1 4 8 16 -8 4 6 0 0 6 9 29 -20 0 12 1 1 10 17 45 -28 4
 
BALATONBERÉNYI SE
--0 - 5-----6 - 2-0 - 0-6 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 0--3 - 33 - 2-0 - 0-----1 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 3-2 - 02 - 00 - 44 - 21 - 6---0 - 2---
BÖHÖNYE KSE
-2 - 06 - 0-----4 - 11 - 1---1 - 2-
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6--1 - 4-1 - 5--4 - 3--2 - 42 - 4--
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6--4 - 0-1 - 14 - 1-----1 - 1--
FC BARCS
4 - 4--2 - 1---0 - 25 - 0-7 - 1--5 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 0--3 - 0--2 - 1----2 - 41 - 25 - 1-
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 4------4 - 13 - 0-
KARÁD SC
-1 - 44 - 0--0 - 1---0 - 12 - 2---1 - 8
KISKORPÁDI SE
-3 - 2--0 - 00 - 1-3 - 41 - 1--1 - 1---
LENGYELTÓTI VSE
-1 - 25 - 1-4 - 0--1 - 00 - 3-1 - 1---1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1-----3 - 0-1 - 26 - 1-2 - 12 - 03 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
---4 - 1-----4 - 22 - 04 - 1-2 - 0-
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
-3 - 04 - 0--0 - 0----2 - 4---3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
--8 - 1-6 - 01 - 1-0 - 12 - 1-3 - 1-2 - 2--

Meccsek

BERZENCE SE

2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONSZABADI LE
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 02. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BERZENCE SE
2018. 09. 09. 16:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 09. 16. 16:30
Karád Sport Club
2018. 09. 16. 16:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
BERZENCE SE
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 30. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BERZENCE SE
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BERZENCE SE
2018. 10. 21. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
FC BARCS
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
JUTA SE
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2018. 11. 11. 13:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KISKORPÁDI SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BERZENCE SE
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BERZENCE SE
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BERZENCE SE
2019. 03. 17. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 17. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 03. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BERZENCE SE
2019. 03. 31. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KARÁD SC
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BERZENCE SE
2019. 04. 14. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BERZENCE SE
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 04. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 05. 04. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BERZENCE SE
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BERZENCE SE
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 26. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BERZENCE SE
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE

JUTA SE

2018. 09. 21. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 09. 21. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
JUTA SE
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
JUTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
JUTA SE
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
JUTA SE
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 10. 14. 15:00
Barcsi Sport Club
2018. 10. 14. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
JUTA SE
2018. 10. 21. 14:30
Sportegyesület Juta
2018. 10. 21. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
JUTA SE
2018. 11. 04. 13:30
Sportegyesület Juta
2018. 11. 04. 13:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2018. 11. 18. 13:00
Sportegyesület Juta
2018. 11. 18. 13:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KARÁD SC
2019. 02. 24. 14:00
Sportegyesület Juta
2019. 02. 24. 14:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KISKORPÁDI SE
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
JUTA SE
2019. 03. 17. 14:30
Sportegyesület Juta
2019. 03. 17. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
JUTA SE
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
JUTA SE
2019. 04. 28. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 28. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FC BARCS
2019. 05. 05. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
JUTA SE
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BERZENCE SE
2019. 05. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
JUTA SE
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 06. 02. 17:00
Karád Sport Club
2019. 06. 02. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
JUTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom