Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 13. forduló

2018.11.03 - 13:30

Balatonszemes, DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES (Balatonszemesi Községi Sportpálya)

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
HORVÁTH ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ ISTVÁN ANDRÁS, NAGY BÉLA
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
CSÖKÖLY Ö.SE
90'
45'

Gólok

SZNOPEK BÁLINT

21'

1 - 0

 

HORVÁTH BENCE

42'

2 - 0

 

HORVÁTH BENCE

56'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 13 9 3 1 33 13 20 30 9.3
2 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 13 8 1 4 27 24 3 25 8.9
3 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 13 7 2 4 40 19 21 23 9.1
4 FC BARCS FC BARCS 13 7 2 4 39 20 19 23 9.5
5 JUTA SE JUTA SE 13 7 2 4 35 16 19 23 8
6 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 13 6 4 3 24 17 7 22 8.9
7 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 13 6 3 4 21 19 2 21 9.4
8 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 13 6 2 5 29 21 8 20 9.5
9 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 13 6 2 5 26 22 4 20 7.4
10 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 13 6 1 6 25 27 -2 19 7.5
11 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 13 5 2 6 36 30 6 17 8.3
12 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 13 4 5 4 17 18 -1 17 7.6
13 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 13 4 4 5 20 24 -4 16 8.2
14 BERZENCE SE BERZENCE SE 13 3 0 10 13 47 -34 9 8.3
15 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 13 1 2 10 16 52 -36 5 7.8
16 KARÁD SC KARÁD SC 13 1 1 11 17 49 -32 4 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 7 6 1 0 7 0 7 19 6 4 2 0 8 4 4 14 13 10 3 0 15 4 11 33
2 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 6 4 2 0 9 3 6 14 7 3 2 2 7 4 3 11 13 7 4 2 16 7 9 25
3 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 7 4 0 3 12 7 5 12 6 3 2 1 10 7 3 11 13 7 2 4 22 14 8 23
4 KARÁD SC FC BARCS 7 4 2 1 13 7 6 14 6 2 2 2 4 4 0 8 13 6 4 3 17 11 6 22
5 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 7 3 3 1 12 8 4 12 6 2 4 0 6 3 3 10 13 5 7 1 18 11 7 22
6 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 7 3 4 0 6 2 4 13 6 2 2 2 4 4 0 8 13 5 6 2 10 6 4 21
7 KARÁD SC JUTA SE 7 3 2 2 9 6 3 11 6 3 0 3 9 4 5 9 13 6 2 5 18 10 8 20
8 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 6 2 3 1 7 6 1 9 7 2 4 1 5 4 1 10 13 4 7 2 12 10 2 19
9 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 7 4 1 2 4 2 2 13 6 1 1 4 4 8 -4 4 13 5 2 6 8 10 -2 17
10 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 2 3 1 6 6 0 9 7 2 2 3 4 7 -3 8 13 4 5 4 10 13 -3 17
11 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 6 2 3 1 5 4 1 9 7 2 1 4 6 7 -1 7 13 4 4 5 11 11 0 16
12 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 6 0 4 2 2 4 -2 4 7 3 2 2 4 3 1 11 13 3 6 4 6 7 -1 15
13 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 6 3 1 2 6 3 3 10 7 0 3 4 4 10 -6 3 13 3 4 6 10 13 -3 13
14 KARÁD SC BERZENCE SE 7 3 0 4 5 9 -4 9 6 0 0 6 2 14 -12 0 13 3 0 10 7 23 -16 9
15 KARÁD SC KARÁD SC 6 1 1 4 2 7 -5 4 7 0 2 5 4 12 -8 2 13 1 3 9 6 19 -13 6
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 6 0 1 5 4 9 -5 1 7 0 2 5 2 14 -12 2 13 0 3 10 6 23 -17 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 7 6 0 1 19 5 14 18 6 3 3 0 14 8 6 12 13 9 3 1 33 13 20 30
2 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 5 0 1 16 7 9 15 7 3 1 3 11 17 -6 10 13 8 1 4 27 24 3 25
3 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 7 4 2 1 22 7 15 14 6 3 0 3 18 12 6 9 13 7 2 4 40 19 21 23
4 KARÁD SC FC BARCS 7 5 1 1 28 12 16 16 6 2 1 3 11 8 3 7 13 7 2 4 39 20 19 23
5 KARÁD SC JUTA SE 7 3 1 3 20 11 9 10 6 4 1 1 15 5 10 13 13 7 2 4 35 16 19 23
6 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 6 3 2 1 15 9 6 11 7 3 2 2 9 8 1 11 13 6 4 3 24 17 7 22
7 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 6 2 3 1 9 8 1 9 7 4 0 3 12 11 1 12 13 6 3 4 21 19 2 21
8 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 6 3 2 1 16 6 10 11 7 3 0 4 13 15 -2 9 13 6 2 5 29 21 8 20
9 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 6 4 0 2 16 8 8 12 7 2 2 3 10 14 -4 8 13 6 2 5 26 22 4 20
10 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 6 4 1 1 16 6 10 13 7 2 0 5 9 21 -12 6 13 6 1 6 25 27 -2 19
11 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 7 3 1 3 19 16 3 10 6 2 1 3 17 14 3 7 13 5 2 6 36 30 6 17
12 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 7 2 3 2 9 9 0 9 6 2 2 2 8 9 -1 8 13 4 5 4 17 18 -1 17
13 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 7 4 1 2 13 7 6 13 6 0 3 3 7 17 -10 3 13 4 4 5 20 24 -4 16
14 KARÁD SC BERZENCE SE 7 3 0 4 10 17 -7 9 6 0 0 6 3 30 -27 0 13 3 0 10 13 47 -34 9
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 6 1 0 5 12 26 -14 3 7 0 2 5 4 26 -22 2 13 1 2 10 16 52 -36 5
16 KARÁD SC KARÁD SC 6 1 1 4 8 16 -8 4 7 0 0 7 9 33 -24 0 13 1 1 11 17 49 -32 4
 
BALATONBERÉNYI SE
-3 - 10 - 5-----6 - 2-0 - 0-6 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 0--3 - 33 - 2-0 - 0----1 - 11 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 3-2 - 02 - 00 - 44 - 21 - 6---0 - 2---
BÖHÖNYE KSE
-2 - 06 - 0-----4 - 11 - 12 - 2--1 - 2-
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6--1 - 4-1 - 5--4 - 3--2 - 42 - 4--
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6--4 - 03 - 01 - 14 - 1-----1 - 1--
FC BARCS
4 - 4--2 - 1---0 - 25 - 0-7 - 1--5 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 0--3 - 0--2 - 1----2 - 41 - 25 - 1-
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 4-2 - 2----4 - 13 - 0-
KARÁD SC
-1 - 44 - 0--0 - 1---0 - 12 - 2---1 - 8
KISKORPÁDI SE
-3 - 2--0 - 00 - 11 - 03 - 41 - 1--1 - 1---
LENGYELTÓTI VSE
-1 - 25 - 1-4 - 0--1 - 00 - 3-1 - 1---1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1-----3 - 0-1 - 26 - 1-2 - 12 - 03 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
---4 - 1-----4 - 22 - 04 - 1-2 - 00 - 3
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
-3 - 04 - 0--0 - 0---4 - 02 - 4---3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
--8 - 1-6 - 01 - 1-0 - 12 - 1-3 - 1-2 - 2--

Meccsek

DÉL-BALATON FC BALATONSZE

2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 08. 18. 17:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 08. 18. 17:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
FC BARCS
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 09. 16:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 09. 09. 16:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 15. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 15. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 29. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 29. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BÖHÖNYE KSE
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 10. 14. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 10. 20. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 10. 20. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 10. 28. 14:30
Karád Sport Club
2018. 10. 28. 14:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 11. 03. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 11. 03. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 11. 11. 13:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 11. 17. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 11. 17. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 02. 14:30
Barcsi Sport Club
2019. 03. 02. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BERZENCE SE
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 03. 23. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 03. 23. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
KISKORPÁDI SE
2019. 03. 31. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 31. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONSZABADI LE
2019. 04. 14. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
JUTA SE
2019. 04. 27. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 27. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 05. 04. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 05. 11. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 05. 11. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
KARÁD SC
2019. 05. 19. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 05. 25. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 05. 25. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 06. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 06. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE

CSÖKÖLY Ö.SE

2018. 11. 01. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 11. 01. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KARÁD SC
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 08. 26. 17:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 16. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
FC BARCS
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 07. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 03. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 11. 03. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 11. 11. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 11. 17. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 02. 24. 14:00
Karád Sport Club
2019. 02. 24. 14:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 03. 10. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 30. 15:00
Barcsi Sport Club
2019. 03. 30. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BERZENCE SE
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 21. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KISKORPÁDI SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 19. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 05. 26. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 06. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
FONYÓDI PETŐFI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom