Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 14. forduló

2018.11.11 - 13:30

Mezőcsokonya, Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
BÖRÖCZI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SCHLÉGL LÁSZLÓ, SIMON GERGŐ DÁVID
MEZŐCSOKONYA SE
BÖHÖNYE KSE
90'
45'

Gólok

MÁTÉS BALÁZS

19'

1 - 0

 

BALOGH RAJMUND

40'

2 - 0

 

BATHÓ IMRE

58'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 14 10 3 1 36 13 23 33 9.3
2 FC BARCS FC BARCS 14 8 2 4 43 23 20 26 8.9
3 JUTA SE JUTA SE 14 8 2 4 37 17 20 26 8.4
4 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 14 8 1 5 30 28 2 25 8.4
5 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 14 7 4 3 28 18 10 25 9.3
6 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 14 7 3 4 42 21 21 24 8.6
7 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 14 7 2 5 28 22 6 23 8.1
8 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 14 7 1 6 29 29 0 22 8.2
9 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 14 6 4 4 23 21 2 22 8.9
10 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 14 6 2 6 29 24 5 20 8.6
11 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 14 5 5 4 20 18 2 20 8.1
12 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 14 5 2 7 37 32 5 17 8.1
13 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 14 4 4 6 21 28 -7 16 8.2
14 BERZENCE SE BERZENCE SE 14 3 0 11 13 50 -37 9 8.4
15 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 14 1 2 11 18 56 -38 5 8.1
16 KARÁD SC KARÁD SC 14 1 1 12 17 51 -34 4 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 8 7 1 0 9 0 9 22 6 4 2 0 8 4 4 14 14 11 3 0 17 4 13 36
2 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 8 5 0 3 14 8 6 15 6 3 2 1 10 7 3 11 14 8 2 4 24 15 9 26
3 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 6 4 2 0 9 3 6 14 8 3 2 3 7 6 1 11 14 7 4 3 16 9 7 25
4 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 7 3 4 0 6 2 4 13 7 3 2 2 7 4 3 11 14 6 6 2 13 6 7 24
5 KARÁD SC JUTA SE 7 3 2 2 9 6 3 11 7 4 0 3 11 4 7 12 14 7 2 5 20 10 10 23
6 KARÁD SC FC BARCS 8 4 2 2 14 9 5 14 6 2 2 2 4 4 0 8 14 6 4 4 18 13 5 22
7 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 8 3 3 2 12 10 2 12 6 2 4 0 6 3 3 10 14 5 7 2 18 13 5 22
8 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 6 2 3 1 7 6 1 9 8 3 4 1 8 5 3 13 14 5 7 2 15 11 4 22
9 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 2 3 1 6 6 0 9 8 3 2 3 6 8 -2 11 14 5 5 4 12 14 -2 20
10 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 8 4 1 3 5 5 0 13 6 1 1 4 4 8 -4 4 14 5 2 7 9 13 -4 17
11 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 6 2 3 1 5 4 1 9 8 2 2 4 6 7 -1 8 14 4 5 5 11 11 0 17
12 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 6 3 1 2 6 3 3 10 8 1 3 4 7 11 -4 6 14 4 4 6 13 14 -1 16
13 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 6 0 4 2 2 4 -2 4 8 3 2 3 5 5 0 11 14 3 6 5 7 9 -2 15
14 KARÁD SC BERZENCE SE 8 3 0 5 5 12 -7 9 6 0 0 6 2 14 -12 0 14 3 0 11 7 26 -19 9
15 KARÁD SC KARÁD SC 7 1 2 4 2 7 -5 5 7 0 2 5 4 12 -8 2 14 1 4 9 6 19 -13 7
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 7 0 1 6 5 12 -7 1 7 0 2 5 2 14 -12 2 14 0 3 11 7 26 -19 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 8 7 0 1 22 5 17 21 6 3 3 0 14 8 6 12 14 10 3 1 36 13 23 33
2 KARÁD SC FC BARCS 8 6 1 1 32 15 17 19 6 2 1 3 11 8 3 7 14 8 2 4 43 23 20 26
3 KARÁD SC JUTA SE 7 3 1 3 20 11 9 10 7 5 1 1 17 6 11 16 14 8 2 4 37 17 20 26
4 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 5 0 1 16 7 9 15 8 3 1 4 14 21 -7 10 14 8 1 5 30 28 2 25
5 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 6 3 2 1 15 9 6 11 8 4 2 2 13 9 4 14 14 7 4 3 28 18 10 25
6 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 8 4 3 1 24 9 15 15 6 3 0 3 18 12 6 9 14 7 3 4 42 21 21 24
7 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 6 4 0 2 16 8 8 12 8 3 2 3 12 14 -2 11 14 7 2 5 28 22 6 23
8 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 6 4 1 1 16 6 10 13 8 3 0 5 13 23 -10 9 14 7 1 6 29 29 0 22
9 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 6 2 3 1 9 8 1 9 8 4 1 3 14 13 1 13 14 6 4 4 23 21 2 22
10 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 6 3 2 1 16 6 10 11 8 3 0 5 13 18 -5 9 14 6 2 6 29 24 5 20
11 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 7 2 3 2 9 9 0 9 7 3 2 2 11 9 2 11 14 5 5 4 20 18 2 20
12 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 8 3 1 4 20 18 2 10 6 2 1 3 17 14 3 7 14 5 2 7 37 32 5 17
13 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 8 4 1 3 14 11 3 13 6 0 3 3 7 17 -10 3 14 4 4 6 21 28 -7 16
14 KARÁD SC BERZENCE SE 8 3 0 5 10 20 -10 9 6 0 0 6 3 30 -27 0 14 3 0 11 13 50 -37 9
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 7 1 0 6 14 30 -16 3 7 0 2 5 4 26 -22 2 14 1 2 11 18 56 -38 5
16 KARÁD SC KARÁD SC 7 1 1 5 8 18 -10 4 7 0 0 7 9 33 -24 0 14 1 1 12 17 51 -34 4
 
BALATONBERÉNYI SE
-3 - 10 - 5----1 - 26 - 2-0 - 0-6 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 0--3 - 33 - 2-0 - 0----1 - 11 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 3-2 - 02 - 00 - 44 - 21 - 6-0 - 3-0 - 2---
BÖHÖNYE KSE
-2 - 06 - 0-----4 - 11 - 12 - 2--1 - 2-
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6--1 - 4-1 - 5--4 - 3--2 - 42 - 42 - 4-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6--4 - 03 - 01 - 14 - 1-----1 - 1--
FC BARCS
4 - 4--2 - 1---0 - 25 - 0-7 - 1-4 - 35 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 0--3 - 0--2 - 1----2 - 41 - 25 - 1-
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 4-2 - 2----4 - 13 - 0-
KARÁD SC
-1 - 44 - 0--0 - 1-0 - 2-0 - 12 - 2---1 - 8
KISKORPÁDI SE
-3 - 2--0 - 00 - 11 - 03 - 41 - 1--1 - 1---
LENGYELTÓTI VSE
-1 - 25 - 1-4 - 01 - 4-1 - 00 - 3-1 - 1---1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1--3 - 0--3 - 0-1 - 26 - 1-2 - 12 - 03 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
---4 - 1-----4 - 22 - 04 - 1-2 - 00 - 3
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
-3 - 04 - 0--0 - 0---4 - 02 - 4---3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-2 - 28 - 1-6 - 01 - 1-0 - 12 - 1-3 - 1-2 - 2--

Meccsek

MEZŐCSOKONYA SE

2018. 08. 11. 18:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 08. 11. 18:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 08. 18. 17:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 18. 17:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 08. 25. 17:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 08. 25. 17:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KARÁD SC
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 08. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 08. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
JUTA SE
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 29. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 29. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FC BARCS
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 21. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 17. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 11. 17. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 02. 24. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 02. 24. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 02. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 03. 02. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 03. 10. 14:30
Karád Sport Club
2019. 03. 10. 14:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 03. 24. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 13. 16:00
Barcsi Sport Club
2019. 04. 13. 16:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BERZENCE SE
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 04. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 05. 04. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KISKORPÁDI SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 06. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 06. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE

BÖHÖNYE KSE

2018. 08. 12. 18:00
Barcsi Sport Club
2018. 08. 12. 18:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BÖHÖNYE KSE
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 02. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
KISKORPÁDI SE
2018. 09. 09. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 29. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 29. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BÖHÖNYE KSE
2018. 10. 07. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 10. 14. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 10. 21. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
KARÁD SC
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 04. 13:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 02. 24. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 02. 24. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
FC BARCS
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 17. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 03. 17. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 03. 24. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BÖHÖNYE KSE
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 04. 14. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 04. 21. 16:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 04. 28. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 05. 05. 17:00
Karád Sport Club
2019. 05. 05. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BÖHÖNYE KSE
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BÖHÖNYE KSE
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BÖHÖNYE KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom