Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 15. forduló

2018.11.17 - 13:00

Balatonszabadi, Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
AGÓCS ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IZSÁK JÁNOS JÓZSEF, NAGY BÉLA
BALATONSZABADI LE
FC BARCS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

49'

BANICZ BENJAMIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 15 11 3 1 40 13 27 36 9
2 JUTA SE JUTA SE 15 9 2 4 43 18 25 29 8.9
3 FC BARCS FC BARCS 15 9 2 4 44 23 21 29 8.9
4 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 15 9 1 5 34 29 5 28 8.8
5 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 15 8 3 4 45 22 23 27 8.7
6 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 15 7 4 4 28 22 6 25 8.7
7 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 15 7 2 6 30 25 5 23 8.6
8 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 15 7 2 6 30 30 0 23 8.5
9 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 15 6 4 5 23 22 1 22 8.5
10 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 15 5 6 4 23 21 2 21 8.4
11 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 15 6 2 7 30 27 3 20 8.3
12 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 15 5 3 7 40 35 5 18 8.3
13 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 15 4 5 6 22 29 -7 17 8.2
14 BERZENCE SE BERZENCE SE 15 3 0 12 14 54 -40 9 8.1
15 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 15 2 2 11 21 58 -37 8 8.1
16 KARÁD SC KARÁD SC 15 1 1 13 18 57 -39 4 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 8 7 1 0 9 0 9 22 7 5 2 0 10 4 6 17 15 12 3 0 19 4 15 39
2 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 8 5 0 3 14 8 6 15 7 4 2 1 11 7 4 14 15 9 2 4 25 15 10 29
3 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 7 4 2 1 9 4 5 14 8 3 2 3 7 6 1 11 15 7 4 4 16 10 6 25
4 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 8 3 5 0 8 4 4 14 7 3 2 2 7 4 3 11 15 6 7 2 15 8 7 25
5 KARÁD SC JUTA SE 8 3 3 2 10 7 3 12 7 4 0 3 11 4 7 12 15 7 3 5 21 11 10 24
6 KARÁD SC FC BARCS 8 4 2 2 14 9 5 14 7 2 3 2 4 4 0 9 15 6 5 4 18 13 5 23
7 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 7 3 3 1 7 6 1 12 8 3 2 3 6 8 -2 11 15 6 5 4 13 14 -1 23
8 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 8 3 3 2 12 10 2 12 7 2 5 0 8 5 3 11 15 5 8 2 20 15 5 23
9 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 7 2 3 2 7 8 -1 9 8 3 4 1 8 5 3 13 15 5 7 3 15 13 2 22
10 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 7 4 1 2 7 3 4 13 8 1 3 4 7 11 -4 6 15 5 4 6 14 14 0 19
11 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 7 2 4 1 7 6 1 10 8 2 2 4 6 7 -1 8 15 4 6 5 13 13 0 18
12 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 8 4 1 3 5 5 0 13 7 1 1 5 4 9 -5 4 15 5 2 8 9 14 -5 17
13 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 7 0 5 2 2 4 -2 5 8 3 2 3 5 5 0 11 15 3 7 5 7 9 -2 16
14 KARÁD SC BERZENCE SE 8 3 0 5 5 12 -7 9 7 0 0 7 2 15 -13 0 15 3 0 12 7 27 -20 9
15 KARÁD SC KARÁD SC 7 1 2 4 2 7 -5 5 8 0 3 5 5 13 -8 3 15 1 5 9 7 20 -13 8
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 7 0 1 6 5 12 -7 1 8 0 3 5 4 16 -12 3 15 0 4 11 9 28 -19 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 8 7 0 1 22 5 17 21 7 4 3 0 18 8 10 15 15 11 3 1 40 13 27 36
2 KARÁD SC JUTA SE 8 4 1 3 26 12 14 13 7 5 1 1 17 6 11 16 15 9 2 4 43 18 25 29
3 KARÁD SC FC BARCS 8 6 1 1 32 15 17 19 7 3 1 3 12 8 4 10 15 9 2 4 44 23 21 29
4 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 7 6 0 1 20 8 12 18 8 3 1 4 14 21 -7 10 15 9 1 5 34 29 5 28
5 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 8 4 3 1 24 9 15 15 7 4 0 3 21 13 8 12 15 8 3 4 45 22 23 27
6 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 7 3 2 2 15 13 2 11 8 4 2 2 13 9 4 14 15 7 4 4 28 22 6 25
7 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 7 4 0 3 18 11 7 12 8 3 2 3 12 14 -2 11 15 7 2 6 30 25 5 23
8 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 7 4 2 1 17 7 10 14 8 3 0 5 13 23 -10 9 15 7 2 6 30 30 0 23
9 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 7 2 3 2 9 9 0 9 8 4 1 3 14 13 1 13 15 6 4 5 23 22 1 22
10 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 8 2 4 2 12 12 0 10 7 3 2 2 11 9 2 11 15 5 6 4 23 21 2 21
11 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 7 3 2 2 17 9 8 11 8 3 0 5 13 18 -5 9 15 6 2 7 30 27 3 20
12 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 8 3 1 4 20 18 2 10 7 2 2 3 20 17 3 8 15 5 3 7 40 35 5 18
13 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 8 4 1 3 14 11 3 13 7 0 4 3 8 18 -10 4 15 4 5 6 22 29 -7 17
14 KARÁD SC BERZENCE SE 8 3 0 5 10 20 -10 9 7 0 0 7 4 34 -30 0 15 3 0 12 14 54 -40 9
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 7 1 0 6 14 30 -16 3 8 1 2 5 7 28 -21 5 15 2 2 11 21 58 -37 8
16 KARÁD SC KARÁD SC 7 1 1 5 8 18 -10 4 8 0 0 8 10 39 -29 0 15 1 1 13 18 57 -39 4
 
BALATONBERÉNYI SE
-3 - 10 - 5----1 - 26 - 2-0 - 0-6 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 0--3 - 33 - 20 - 10 - 0----1 - 11 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 3-2 - 02 - 00 - 44 - 21 - 6-0 - 3-0 - 2---
BÖHÖNYE KSE
-2 - 06 - 0-----4 - 11 - 12 - 2--1 - 21 - 3
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6--1 - 4-1 - 5--4 - 3--2 - 42 - 42 - 4-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6--4 - 03 - 01 - 14 - 1----0 - 41 - 1--
FC BARCS
4 - 4--2 - 1---0 - 25 - 0-7 - 1-4 - 35 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 0--3 - 02 - 3-2 - 1----2 - 41 - 25 - 1-
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 4-2 - 26 - 1---4 - 13 - 0-
KARÁD SC
-1 - 44 - 0--0 - 1-0 - 2-0 - 12 - 2---1 - 8
KISKORPÁDI SE
3 - 33 - 2--0 - 00 - 11 - 03 - 41 - 1--1 - 1---
LENGYELTÓTI VSE
-1 - 25 - 1-4 - 01 - 4-1 - 00 - 3-1 - 1---1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1--3 - 0--3 - 0-1 - 26 - 1-2 - 12 - 03 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--4 - 14 - 1-----4 - 22 - 04 - 1-2 - 00 - 3
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
-3 - 04 - 0--0 - 0---4 - 02 - 41 - 1--3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-2 - 28 - 1-6 - 01 - 1-0 - 12 - 1-3 - 1-2 - 2--

Meccsek

BALATONSZABADI LE

2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONSZABADI LE
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 08. 26. 17:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 30. 16:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2018. 10. 06. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 06. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 10. 14. 15:00
Karád Sport Club
2018. 10. 14. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONSZABADI LE
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 17. 13:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 17. 13:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
FC BARCS
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BERZENCE SE
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 09. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 09. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
KISKORPÁDI SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
JUTA SE
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BÖHÖNYE KSE
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONSZABADI LE
2019. 04. 13. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 04. 13. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 04. 20. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 20. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 04. 27. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 04. 27. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
KARÁD SC
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 11. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 05. 11. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
BALATONSZABADI LE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 06. 02. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 06. 02. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONSZABADI LE

FC BARCS

2018. 08. 12. 18:00
Barcsi Sport Club
2018. 08. 12. 18:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BÖHÖNYE KSE
2018. 08. 18. 17:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 08. 18. 17:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
FC BARCS
2018. 08. 25. 17:30
Barcsi Sport Club
2018. 08. 25. 17:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 09. 01. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
FC BARCS
2018. 09. 08. 16:30
Barcsi Sport Club
2018. 09. 08. 16:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
KARÁD SC
2018. 09. 16. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
FC BARCS
2018. 09. 22. 16:00
Barcsi Sport Club
2018. 09. 22. 16:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
LENGYELTÓTI VSE
2018. 09. 29. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 29. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FC BARCS
2018. 10. 06. 15:00
Barcsi Sport Club
2018. 10. 06. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 14. 15:00
Barcsi Sport Club
2018. 10. 14. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
JUTA SE
2018. 10. 21. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
FC BARCS
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONBERÉNYI SE
2018. 11. 04. 13:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
FC BARCS
2018. 11. 11. 13:30
Barcsi Sport Club
2018. 11. 11. 13:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 17. 13:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
FC BARCS
2019. 02. 24. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 02. 24. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
FC BARCS
2019. 03. 02. 14:30
Barcsi Sport Club
2019. 03. 02. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 03. 10. 14:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
FC BARCS
2019. 03. 16. 14:30
Barcsi Sport Club
2019. 03. 16. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 03. 24. 15:00
Karád Sport Club
2019. 03. 24. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
FC BARCS
2019. 03. 30. 15:00
Barcsi Sport Club
2019. 03. 30. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 07. 15:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
FC BARCS
2019. 04. 13. 16:00
Barcsi Sport Club
2019. 04. 13. 16:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 21. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 04. 21. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FC BARCS
2019. 04. 28. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 28. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FC BARCS
2019. 05. 04. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 05. 04. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BERZENCE SE
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FC BARCS
2019. 05. 18. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 05. 18. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
KISKORPÁDI SE
2019. 05. 26. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 05. 26. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
FC BARCS
2019. 06. 02. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 06. 02. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONSZABADI LE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom