Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 18. forduló

2019.03.10 - 14:30

Öreglak, Öreglaki MEDOSZ SE

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
GODINA JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH GÁBOR, MORVAI TIBOR
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
JUTA SE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 18 13 3 2 46 16 30 42 9.2
2 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 18 11 2 5 44 34 10 35 8.9
3 FC BARCS FC BARCS 18 10 4 4 48 24 24 34 8.7
4 JUTA SE JUTA SE 18 10 3 5 51 21 30 33 8.8
5 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 18 9 5 4 34 23 11 32 8.6
6 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 18 9 3 6 52 25 27 30 8.3
7 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 18 9 3 6 34 31 3 30 7.7
8 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 18 8 2 8 32 35 -3 26 8.2
9 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 18 7 5 6 28 28 0 26 9.2
10 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 18 6 7 5 29 27 2 25 7.8
11 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 18 7 3 8 35 33 2 24 8.7
12 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 18 6 5 7 30 33 -3 23 9
13 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 18 6 4 8 49 44 5 22 8.1
14 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 18 3 2 13 24 70 -46 11 8.6
15 BERZENCE SE BERZENCE SE 18 3 0 15 16 65 -49 9 8.1
16 KARÁD SC KARÁD SC 18 1 1 16 23 66 -43 4 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 9 8 1 0 11 0 11 25 9 6 3 0 11 4 7 21 18 14 4 0 22 4 18 46
2 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 9 5 1 3 14 8 6 16 9 5 3 1 14 7 7 18 18 10 4 4 28 15 13 34
3 KARÁD SC FC BARCS 9 4 3 2 14 9 5 15 9 4 3 2 6 4 2 15 18 8 6 4 20 13 7 30
4 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 9 4 3 2 13 10 3 15 9 3 6 0 12 8 4 15 18 7 9 2 25 18 7 30
5 KARÁD SC JUTA SE 9 3 4 2 11 8 3 13 9 5 1 3 14 4 10 16 18 8 5 5 25 12 13 29
6 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 9 4 3 2 10 6 4 15 9 4 2 3 8 6 2 14 18 8 5 5 18 12 6 29
7 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 9 3 5 1 8 5 3 14 9 4 3 2 9 5 4 15 18 7 8 3 17 10 7 29
8 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 9 3 4 2 9 9 0 13 9 4 2 3 7 8 -1 14 18 7 6 5 16 17 -1 27
9 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 9 3 4 2 10 8 2 13 9 3 5 1 8 5 3 14 18 6 9 3 18 13 5 27
10 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 9 5 1 3 7 6 1 16 9 2 1 6 6 10 -4 7 18 7 2 9 13 16 -3 23
11 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 9 4 2 3 7 4 3 14 9 1 4 4 7 11 -4 7 18 5 6 7 14 15 -1 21
12 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 9 3 4 2 8 9 -1 13 9 2 2 5 6 9 -3 8 18 5 6 7 14 18 -4 21
13 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 9 0 6 3 3 6 -3 6 9 3 2 4 5 6 -1 11 18 3 8 7 8 12 -4 17
14 KARÁD SC BERZENCE SE 9 3 0 6 5 13 -8 9 9 0 1 8 3 19 -16 1 18 3 1 14 8 32 -24 10
15 KARÁD SC KARÁD SC 9 1 2 6 2 10 -8 5 9 0 3 6 6 15 -9 3 18 1 5 12 8 25 -17 8
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 9 0 1 8 5 17 -12 1 9 1 3 5 6 16 -10 6 18 1 4 13 11 33 -22 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 9 8 0 1 26 5 21 24 9 5 3 1 20 11 9 18 18 13 3 2 46 16 30 42
2 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 9 7 1 1 27 11 16 22 9 4 1 4 17 23 -6 13 18 11 2 5 44 34 10 35
3 KARÁD SC FC BARCS 9 6 2 1 32 15 17 20 9 4 2 3 16 9 7 14 18 10 4 4 48 24 24 34
4 KARÁD SC JUTA SE 9 4 1 4 28 15 13 13 9 6 2 1 23 6 17 20 18 10 3 5 51 21 30 33
5 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 9 5 2 2 21 14 7 17 9 4 3 2 13 9 4 15 18 9 5 4 34 23 11 32
6 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 9 4 3 2 24 10 14 15 9 5 0 4 28 15 13 15 18 9 3 6 52 25 27 30
7 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 9 5 3 1 20 8 12 18 9 4 0 5 14 23 -9 12 18 9 3 6 34 31 3 30
8 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 9 5 0 4 20 17 3 15 9 3 2 4 12 18 -6 11 18 8 2 8 32 35 -3 26
9 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 9 3 4 2 14 11 3 13 9 4 1 4 14 17 -3 13 18 7 5 6 28 28 0 26
10 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 9 2 4 3 14 15 -1 10 9 4 3 2 15 12 3 15 18 6 7 5 29 27 2 25
11 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 9 3 3 3 19 14 5 12 9 4 0 5 16 19 -3 12 18 7 3 8 35 33 2 24
12 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 9 5 1 3 18 13 5 16 9 1 4 4 12 20 -8 7 18 6 5 7 30 33 -3 23
13 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 9 4 1 4 24 18 6 13 9 2 3 4 25 26 -1 9 18 6 4 8 49 44 5 22
14 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 9 1 0 8 14 40 -26 3 9 2 2 5 10 30 -20 8 18 3 2 13 24 70 -46 11
15 KARÁD SC BERZENCE SE 9 3 0 6 11 23 -12 9 9 0 0 9 5 42 -37 0 18 3 0 15 16 65 -49 9
16 KARÁD SC KARÁD SC 9 1 1 7 11 23 -12 4 9 0 0 9 12 43 -31 0 18 1 1 16 23 66 -43 4
 
BALATONBERÉNYI SE
4 - 03 - 10 - 5----1 - 26 - 2-0 - 0-6 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 04 - 1-3 - 33 - 20 - 10 - 0--1 - 1-1 - 11 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 31 - 32 - 02 - 00 - 44 - 21 - 6-0 - 3-0 - 2---
BÖHÖNYE KSE
2 - 22 - 06 - 0--0 - 3--4 - 11 - 12 - 2--1 - 21 - 3
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6--1 - 4-1 - 5-0 - 64 - 3-0 - 42 - 42 - 42 - 4-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6-4 - 04 - 03 - 01 - 14 - 1----0 - 41 - 1-2 - 1
FC BARCS
4 - 4--2 - 1-0 - 0-0 - 25 - 0-7 - 1-4 - 35 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 0--3 - 02 - 3-2 - 1---2 - 02 - 41 - 25 - 10 - 6
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 4-2 - 26 - 12 - 3--4 - 13 - 0-
KARÁD SC
-1 - 44 - 0-2 - 30 - 1-0 - 2-0 - 12 - 21 - 2--1 - 8
KISKORPÁDI SE
3 - 33 - 2--0 - 00 - 11 - 03 - 41 - 1--1 - 12 - 3--
LENGYELTÓTI VSE
-1 - 25 - 1-4 - 01 - 4-1 - 00 - 34 - 21 - 1---1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1--3 - 0--3 - 04 - 01 - 26 - 1-2 - 12 - 03 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
7 - 3-4 - 14 - 1----0 - 04 - 22 - 04 - 1-2 - 00 - 3
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
-3 - 04 - 0--0 - 01 - 1--4 - 02 - 41 - 12 - 0-3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-2 - 28 - 1-6 - 01 - 1-0 - 12 - 1-3 - 1-2 - 2-0 - 1

Meccsek

ÖREGLAKI MEDOSZ SE

2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 08. 19. 17:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 08. 19. 17:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
KISKORPÁDI SE
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 15. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 15. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 23. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 09. 23. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 09. 29. 16:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 10. 07. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 10. 07. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
KARÁD SC
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 10. 21. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 10. 21. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 11. 11. 13:30
Barcsi Sport Club
2018. 11. 11. 13:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BERZENCE SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 03. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
JUTA SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 24. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 03. 31. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 31. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 04. 07. 15:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 04. 14. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 04. 14. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 04. 21. 16:30
Karád Sport Club
2019. 04. 21. 16:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 05. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 05. 26. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 05. 26. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
FC BARCS
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE

JUTA SE

2018. 09. 21. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 09. 21. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
JUTA SE
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
JUTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
JUTA SE
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
JUTA SE
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 10. 14. 15:00
Barcsi Sport Club
2018. 10. 14. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
JUTA SE
2018. 10. 21. 14:30
Sportegyesület Juta
2018. 10. 21. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
JUTA SE
2018. 11. 04. 13:30
Sportegyesület Juta
2018. 11. 04. 13:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2018. 11. 18. 13:00
Sportegyesület Juta
2018. 11. 18. 13:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KARÁD SC
2019. 02. 24. 14:00
Sportegyesület Juta
2019. 02. 24. 14:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KISKORPÁDI SE
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
JUTA SE
2019. 03. 17. 14:30
Sportegyesület Juta
2019. 03. 17. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
JUTA SE
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
JUTA SE
2019. 04. 28. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 28. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FC BARCS
2019. 05. 05. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
JUTA SE
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BERZENCE SE
2019. 05. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
JUTA SE
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 06. 02. 17:00
Karád Sport Club
2019. 06. 02. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
JUTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom