Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 25. forduló

2019.04.27 - 17:00

Balatonszabadi, Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
KÁROLI MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZERELEM ISTVÁN, SIMON GERGŐ DÁVID
BALATONSZABADI LE
KARÁD SC
90'
45'

Gólok

JÓNÁS PÉTER

22'

1 - 0

 

FENYVESI MÁRK

35'

2 - 0

 

PAPP LÁSZLÓ

37'

3 - 0

 

 

3 - 1

53'

SZTOJKA MÁRK VILMOS
PAPP LÁSZLÓ

58'

4 - 1

 

JÓNÁS PÉTER

60'

5 - 1

 

PAPP LÁSZLÓ

71'

6 - 1

 

JÓNÁS PÉTER

83'

7 - 1

 

JÓNÁS PÉTER

86'

8 - 1

 

JÓNÁS PÉTER

89'

9 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 25 17 3 5 61 25 36 54 9.1
2 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 25 15 6 4 56 29 27 51 8.7
3 FC BARCS FC BARCS 25 15 4 6 62 33 29 49 8.5
4 JUTA SE JUTA SE 25 14 4 7 58 27 31 46 8.4
5 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 25 14 4 7 53 38 15 46 8.4
6 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 25 14 3 8 66 31 35 45 8.3
7 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 25 14 2 9 60 51 9 44 9
8 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 25 11 2 12 46 56 -10 35 8.6
9 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 25 10 5 10 44 40 4 35 8.8
10 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 25 10 5 10 41 43 -2 35 8.6
11 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 25 9 8 8 40 38 2 35 8.6
12 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 25 10 4 11 67 61 6 34 8.4
13 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 25 9 3 13 50 52 -2 30 7.9
14 BERZENCE SE BERZENCE SE 25 6 0 19 28 75 -47 18 8.3
15 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 25 3 2 20 30 103 -73 11 8.2
16 KARÁD SC KARÁD SC 25 1 1 23 31 91 -60 4 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 12 11 1 0 19 0 19 34 13 7 5 1 13 6 7 26 25 18 6 1 32 6 26 60
2 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 12 7 2 3 18 9 9 23 13 6 5 2 18 9 9 23 25 13 7 5 36 18 18 46
3 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 13 6 5 2 14 8 6 23 12 5 6 1 16 8 8 21 25 11 11 3 30 16 14 44
4 KARÁD SC FC BARCS 12 5 4 3 16 11 5 19 13 6 4 3 9 6 3 22 25 11 8 6 25 17 8 41
5 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 13 6 4 3 20 15 5 22 12 4 6 2 14 13 1 18 25 10 10 5 34 28 6 40
6 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 13 5 5 3 16 14 2 20 12 5 3 4 9 11 -2 18 25 10 8 7 25 25 0 38
7 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 13 4 8 1 12 6 6 20 12 5 3 4 11 8 3 18 25 9 11 5 23 14 9 38
8 KARÁD SC JUTA SE 13 3 7 3 13 11 2 16 12 6 3 3 15 4 11 21 25 9 10 6 28 15 13 37
9 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 12 6 3 3 15 6 9 21 13 3 5 5 11 12 -1 14 25 9 8 8 26 18 8 35
10 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 13 4 6 3 13 10 3 18 12 4 3 5 10 13 -3 15 25 8 9 8 23 23 0 33
11 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 12 6 1 5 8 9 -1 19 13 2 3 8 7 14 -7 9 25 8 4 13 15 23 -8 28
12 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 13 2 7 4 8 8 0 13 12 4 2 6 6 9 -3 14 25 6 9 10 14 17 -3 27
13 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 12 4 5 3 11 12 -1 17 13 2 4 7 9 16 -7 10 25 6 9 10 20 28 -8 27
14 KARÁD SC BERZENCE SE 13 5 1 7 9 16 -7 16 12 0 3 9 5 22 -17 3 25 5 4 16 14 38 -24 19
15 KARÁD SC KARÁD SC 12 2 3 7 5 13 -8 9 13 0 5 8 8 22 -14 5 25 2 8 15 13 35 -22 14
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 12 0 2 10 5 22 -17 2 13 1 4 8 9 29 -20 7 25 1 6 18 14 51 -37 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 12 11 0 1 37 7 30 33 13 6 3 4 24 18 6 21 25 17 3 5 61 25 36 54
2 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 13 8 3 2 29 15 14 27 12 7 3 2 27 14 13 24 25 15 6 4 56 29 27 51
3 KARÁD SC FC BARCS 12 9 2 1 40 17 23 29 13 6 2 5 22 16 6 20 25 15 4 6 62 33 29 49
4 KARÁD SC JUTA SE 13 6 1 6 32 21 11 19 12 8 3 1 26 6 20 27 25 14 4 7 58 27 31 46
5 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 12 8 3 1 34 11 23 27 13 6 1 6 19 27 -8 19 25 14 4 7 53 38 15 46
6 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 12 7 3 2 32 12 20 24 13 7 0 6 34 19 15 21 25 14 3 8 66 31 35 45
7 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 13 9 1 3 40 20 20 28 12 5 1 6 20 31 -11 16 25 14 2 9 60 51 9 44
8 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 12 7 0 5 28 22 6 21 13 4 2 7 18 34 -16 14 25 11 2 12 46 56 -10 35
9 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 13 5 4 4 27 18 9 19 12 5 1 6 17 22 -5 16 25 10 5 10 44 40 4 35
10 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 12 7 1 4 24 17 7 22 13 3 4 6 17 26 -9 13 25 10 5 10 41 43 -2 35
11 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 13 4 5 4 20 18 2 17 12 5 3 4 20 20 0 18 25 9 8 8 40 38 2 35
12 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 13 6 1 6 37 27 10 19 12 4 3 5 30 34 -4 15 25 10 4 11 67 61 6 34
13 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 13 5 3 5 29 23 6 18 12 4 0 8 21 29 -8 12 25 9 3 13 50 52 -2 30
14 KARÁD SC BERZENCE SE 13 5 0 8 19 28 -9 15 12 1 0 11 9 47 -38 3 25 6 0 19 28 75 -47 18
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 12 1 0 11 14 50 -36 3 13 2 2 9 16 53 -37 8 25 3 2 20 30 103 -73 11
16 KARÁD SC KARÁD SC 12 1 1 10 15 30 -15 4 13 0 0 13 16 61 -45 0 25 1 1 23 31 91 -60 4
 
BALATONBERÉNYI SE
4 - 03 - 10 - 58 - 21 - 5-4 - 01 - 26 - 2-0 - 00 - 26 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 04 - 13 - 13 - 33 - 20 - 10 - 00 - 29 - 11 - 1-1 - 11 - 21 - 3-
BERZENCE SE
-1 - 31 - 32 - 02 - 00 - 44 - 21 - 63 - 10 - 34 - 10 - 2-1 - 20 - 1
BÖHÖNYE KSE
2 - 22 - 06 - 0-1 - 40 - 36 - 30 - 14 - 11 - 12 - 2-3 - 11 - 21 - 3
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6-0 - 21 - 4-1 - 5-0 - 64 - 30 - 40 - 42 - 42 - 42 - 40 - 4
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 62 - 04 - 04 - 03 - 01 - 14 - 10 - 0-4 - 1-0 - 41 - 12 - 02 - 1
FC BARCS
4 - 4--2 - 12 - 10 - 04 - 00 - 25 - 0-7 - 12 - 14 - 35 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 01 - 33 - 23 - 02 - 3-2 - 1--4 - 02 - 02 - 41 - 25 - 10 - 6
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 40 - 22 - 26 - 12 - 30 - 22 - 14 - 13 - 02 - 1
KARÁD SC
1 - 21 - 44 - 0-2 - 30 - 12 - 30 - 2-0 - 12 - 21 - 21 - 2-1 - 8
KISKORPÁDI SE
3 - 33 - 2-3 - 10 - 00 - 11 - 03 - 41 - 13 - 10 - 11 - 12 - 30 - 0-
LENGYELTÓTI VSE
1 - 31 - 25 - 1-4 - 01 - 42 - 11 - 00 - 34 - 21 - 13 - 0--1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1-2 - 03 - 07 - 2-3 - 04 - 01 - 26 - 1-2 - 12 - 03 - 02 - 0
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
7 - 32 - 04 - 14 - 16 - 13 - 5-2 - 30 - 04 - 22 - 04 - 1-2 - 00 - 3
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
6 - 03 - 04 - 04 - 3-0 - 01 - 1--4 - 02 - 41 - 12 - 04 - 03 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-2 - 28 - 1-6 - 01 - 13 - 00 - 12 - 13 - 13 - 12 - 12 - 2-0 - 1

Meccsek

BALATONSZABADI LE

2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONSZABADI LE
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 08. 26. 17:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 30. 16:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2018. 10. 06. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 06. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 10. 14. 15:00
Karád Sport Club
2018. 10. 14. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONSZABADI LE
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 17. 13:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 17. 13:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
FC BARCS
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BERZENCE SE
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 09. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 09. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
KISKORPÁDI SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
JUTA SE
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BÖHÖNYE KSE
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONSZABADI LE
2019. 04. 13. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 04. 13. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 04. 20. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 20. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 04. 27. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 04. 27. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
KARÁD SC
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 11. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 05. 11. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
BALATONSZABADI LE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 06. 02. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 06. 02. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONSZABADI LE

KARÁD SC

2018. 11. 01. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 11. 01. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KARÁD SC
2018. 08. 19. 17:30
Karád Sport Club
2018. 08. 19. 17:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
LENGYELTÓTI VSE
2018. 08. 25. 17:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 08. 25. 17:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KARÁD SC
2018. 09. 02. 17:00
Karád Sport Club
2018. 09. 02. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 09. 08. 16:30
Barcsi Sport Club
2018. 09. 08. 16:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
KARÁD SC
2018. 09. 16. 16:30
Karád Sport Club
2018. 09. 16. 16:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
BERZENCE SE
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2018. 09. 30. 16:00
Karád Sport Club
2018. 09. 30. 16:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
KISKORPÁDI SE
2018. 10. 07. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 10. 07. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
KARÁD SC
2018. 10. 14. 15:00
Karád Sport Club
2018. 10. 14. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONSZABADI LE
2018. 10. 21. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
KARÁD SC
2018. 10. 28. 14:30
Karád Sport Club
2018. 10. 28. 14:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 11. 04. 13:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
KARÁD SC
2018. 11. 11. 13:30
Karád Sport Club
2018. 11. 11. 13:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 11. 18. 13:00
Sportegyesület Juta
2018. 11. 18. 13:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KARÁD SC
2019. 02. 24. 14:00
Karád Sport Club
2019. 02. 24. 14:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 03. 03. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
KARÁD SC
2019. 03. 10. 14:30
Karád Sport Club
2019. 03. 10. 14:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 17. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 17. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KARÁD SC
2019. 03. 24. 15:00
Karád Sport Club
2019. 03. 24. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
FC BARCS
2019. 03. 31. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KARÁD SC
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 14. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
KARÁD SC
2019. 04. 21. 16:30
Karád Sport Club
2019. 04. 21. 16:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 04. 27. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 04. 27. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
KARÁD SC
2019. 05. 05. 17:00
Karád Sport Club
2019. 05. 05. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BÖHÖNYE KSE
2019. 05. 11. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 05. 11. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
KARÁD SC
2019. 05. 19. 17:00
Karád Sport Club
2019. 05. 19. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 05. 25. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
KARÁD SC
2019. 06. 02. 17:00
Karád Sport Club
2019. 06. 02. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
JUTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom