Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 4. forduló

2018.09.02 - 17:00

Lengyeltóti, Lengyeltóti Városi Sportegyesület (Lengyeltóti labdarúgó pálya)

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
DANCS DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSIBORÁS ATTILA, KOCSMÁROS VIVIEN
LENGYELTÓTI VSE
JUTA SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

42'

VADAS ZALÁN

 

0 - 2

85'

BARBARICS ANDRÁS

 

0 - 3

90'

TÓTH NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 4 4 0 0 17 5 12 12 11.8
2 JUTA SE JUTA SE 4 3 1 0 16 3 13 10 10
3 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 4 2 1 1 13 3 10 7 8.5
4 FC BARCS FC BARCS 4 2 1 1 9 6 3 7 8.8
5 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 4 2 1 1 7 5 2 7 10.3
6 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 4 2 0 2 12 9 3 6 8.8
7 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 4 2 0 2 7 6 1 6 10
8 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 2 0 2 9 10 -1 6 7.5
9 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 4 2 0 2 5 6 -1 6 5.5
10 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 4 2 0 2 6 11 -5 6 6.5
11 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 4 1 2 1 5 6 -1 5 5.5
12 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 4 1 1 2 11 6 5 4 12
13 BERZENCE SE BERZENCE SE 4 1 0 3 3 13 -10 3 8.3
14 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 4 1 0 3 7 19 -12 3 6
15 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 0 2 2 4 10 -6 2 8.8
16 KARÁD SC KARÁD SC 4 0 1 3 7 20 -13 1 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 2 0 0 4 2 2 6 4 4 0 0 7 2 5 12
2 KARÁD SC JUTA SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 1 1 0 3 4 3 0 1 6 2 4 9
3 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 3 2 0 1 2 1 1 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 3 1 2 9
4 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 2 0 1 1 0 2 4 2 2 0 4 1 3 8
5 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 2 1 1 0 4 1 3 4 2 1 0 1 4 2 2 3 4 2 1 1 8 3 5 7
6 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 6 4 2 7
7 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 2 0 0 5 1 4 6 4 2 0 2 5 3 2 6
8 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 3 3 0 6
9 KARÁD SC FC BARCS 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 4 4 0 5
10 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 1 0 1 4 2 2 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 1 1 2 5 5 0 4
11 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 1 2 3 5 -2 4
12 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 1 1 2 1 3 -2 4
13 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 0 2 1 4 -3 3 4 1 1 2 1 4 -3 4
14 KARÁD SC BERZENCE SE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 1 0 3 1 7 -6 3
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 1 3 3 8 -5 1
16 KARÁD SC KARÁD SC 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 1 6 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 2 2 0 0 9 1 8 6 2 2 0 0 8 4 4 6 4 4 0 0 17 5 12 12
2 KARÁD SC JUTA SE 2 2 0 0 12 2 10 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 16 3 13 10
3 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 2 1 1 0 7 1 6 4 2 1 0 1 6 2 4 3 4 2 1 1 13 3 10 7
4 KARÁD SC FC BARCS 2 2 0 0 7 3 4 6 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 2 1 1 9 6 3 7
5 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 3 2 0 1 5 3 2 6 1 0 1 0 2 2 0 1 4 2 1 1 7 5 2 7
6 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 2 1 0 1 6 6 0 3 2 1 0 1 6 3 3 3 4 2 0 2 12 9 3 6
7 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 7 6 1 6
8 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 2 0 0 7 2 5 6 2 0 0 2 2 8 -6 0 4 2 0 2 9 10 -1 6
9 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 5 6 -1 6
10 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 4 11 -7 3 4 2 0 2 6 11 -5 6
11 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 1 2 1 5 6 -1 5
12 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 10 4 6 3 4 1 1 2 11 6 5 4
13 KARÁD SC BERZENCE SE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 0 10 -10 0 4 1 0 3 3 13 -10 3
14 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 2 0 0 2 1 12 -11 0 4 1 0 3 7 19 -12 3
15 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 0 1 1 3 7 -4 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 4 10 -6 2
16 KARÁD SC KARÁD SC 2 0 1 1 3 10 -7 1 2 0 0 2 4 10 -6 0 4 0 1 3 7 20 -13 1
 
BALATONBERÉNYI SE
--0 - 5---------6 - 1--
BALATONSZABADI LE
1 - 0-----------1 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 3--2 - 0----------
BÖHÖNYE KSE
--6 - 0------1 - 1-----
CSÖKÖLY Ö.SE
--------4 - 3--2 - 4---
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6----1 - 1---------
FC BARCS
---2 - 1---------5 - 2-
FONYÓDI PETŐFI SE
------2 - 1----2 - 4---
JUTA SE
----8 - 1-------4 - 1--
KARÁD SC
----------2 - 2---1 - 8
KISKORPÁDI SE
-3 - 2------1 - 1------
LENGYELTÓTI VSE
----4 - 0--1 - 00 - 3------
MEZŐCSOKONYA SE
---------6 - 1---3 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
----------2 - 0----
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
--4 - 0-----------3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-----1 - 1-0 - 1-------

Meccsek

LENGYELTÓTI VSE

2018. 11. 25. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 11. 25. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 08. 19. 17:30
Karád Sport Club
2018. 08. 19. 17:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
LENGYELTÓTI VSE
2018. 08. 26. 17:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
JUTA SE
2018. 09. 08. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 08. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 09. 16. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 09. 22. 16:00
Barcsi Sport Club
2018. 09. 22. 16:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
LENGYELTÓTI VSE
2018. 09. 30. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BERZENCE SE
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 10. 14. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
KISKORPÁDI SE
2018. 10. 21. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 10. 21. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 10. 28. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 04. 13:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 11. 18. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 02. 23. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 03. 03. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
KARÁD SC
2019. 03. 10. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 03. 17. 14:30
Sportegyesület Juta
2019. 03. 17. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 03. 24. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 31. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 31. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
LENGYELTÓTI VSE
2019. 04. 07. 15:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
FC BARCS
2019. 04. 14. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 28. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 05. 05. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 05. 11. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 05. 11. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 05. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BÖHÖNYE KSE
2019. 05. 25. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 05. 25. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 06. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE

JUTA SE

2018. 09. 21. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 09. 21. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
JUTA SE
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
JUTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
JUTA SE
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
JUTA SE
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 10. 14. 15:00
Barcsi Sport Club
2018. 10. 14. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
JUTA SE
2018. 10. 21. 14:30
Sportegyesület Juta
2018. 10. 21. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
JUTA SE
2018. 11. 04. 13:30
Sportegyesület Juta
2018. 11. 04. 13:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2018. 11. 18. 13:00
Sportegyesület Juta
2018. 11. 18. 13:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KARÁD SC
2019. 02. 24. 14:00
Sportegyesület Juta
2019. 02. 24. 14:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KISKORPÁDI SE
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
JUTA SE
2019. 03. 17. 14:30
Sportegyesület Juta
2019. 03. 17. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
JUTA SE
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
JUTA SE
2019. 04. 28. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 28. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FC BARCS
2019. 05. 05. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
JUTA SE
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BERZENCE SE
2019. 05. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
JUTA SE
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 06. 02. 17:00
Karád Sport Club
2019. 06. 02. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
JUTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom