Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 4. forduló

2018.09.01 - 17:00

Balatonszemes, DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES (Balatonszemesi Községi Sportpálya)

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
KERTÉSZ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH ÁDÁM, GOLUBICS ZOLTÁN
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONBERÉNYI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

1'

BELLÁN TAMÁS

 

0 - 2

4'

PERNECZ ANDRÁS

 

0 - 3

11'

MEZŐFI JÓZSEF MÁRK
HORVÁTH BENCE

29'

1 - 3

 

HORVÁTH BENCE

48'

2 - 3

 

 

2 - 4

58'

HARASZTI CSABA

 

2 - 5

66'

HARASZTI CSABA

 

2 - 6

89'

HARASZTI CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 4 4 0 0 17 5 12 12 11.8
2 JUTA SE JUTA SE 4 3 1 0 16 3 13 10 10
3 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 4 2 1 1 13 3 10 7 8.5
4 FC BARCS FC BARCS 4 2 1 1 9 6 3 7 8.8
5 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 4 2 1 1 7 5 2 7 10.3
6 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 4 2 0 2 12 9 3 6 8.8
7 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 4 2 0 2 7 6 1 6 10
8 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 2 0 2 9 10 -1 6 7.5
9 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 4 2 0 2 5 6 -1 6 5.5
10 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 4 2 0 2 6 11 -5 6 6.5
11 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 4 1 2 1 5 6 -1 5 5.5
12 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 4 1 1 2 11 6 5 4 12
13 BERZENCE SE BERZENCE SE 4 1 0 3 3 13 -10 3 8.3
14 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 4 1 0 3 7 19 -12 3 6
15 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 0 2 2 4 10 -6 2 8.8
16 KARÁD SC KARÁD SC 4 0 1 3 7 20 -13 1 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 2 0 0 4 2 2 6 4 4 0 0 7 2 5 12
2 KARÁD SC JUTA SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 1 1 0 3 4 3 0 1 6 2 4 9
3 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 3 2 0 1 2 1 1 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 3 1 2 9
4 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 2 0 1 1 0 2 4 2 2 0 4 1 3 8
5 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 2 1 1 0 4 1 3 4 2 1 0 1 4 2 2 3 4 2 1 1 8 3 5 7
6 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 6 4 2 7
7 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 2 0 0 5 1 4 6 4 2 0 2 5 3 2 6
8 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 3 3 0 6
9 KARÁD SC FC BARCS 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 4 4 0 5
10 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 1 0 1 4 2 2 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 1 1 2 5 5 0 4
11 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 1 2 3 5 -2 4
12 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 1 1 2 1 3 -2 4
13 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 0 2 1 4 -3 3 4 1 1 2 1 4 -3 4
14 KARÁD SC BERZENCE SE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 1 0 3 1 7 -6 3
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 1 3 3 8 -5 1
16 KARÁD SC KARÁD SC 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 1 6 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 2 2 0 0 9 1 8 6 2 2 0 0 8 4 4 6 4 4 0 0 17 5 12 12
2 KARÁD SC JUTA SE 2 2 0 0 12 2 10 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 16 3 13 10
3 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 2 1 1 0 7 1 6 4 2 1 0 1 6 2 4 3 4 2 1 1 13 3 10 7
4 KARÁD SC FC BARCS 2 2 0 0 7 3 4 6 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 2 1 1 9 6 3 7
5 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 3 2 0 1 5 3 2 6 1 0 1 0 2 2 0 1 4 2 1 1 7 5 2 7
6 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 2 1 0 1 6 6 0 3 2 1 0 1 6 3 3 3 4 2 0 2 12 9 3 6
7 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 7 6 1 6
8 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 2 0 0 7 2 5 6 2 0 0 2 2 8 -6 0 4 2 0 2 9 10 -1 6
9 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 5 6 -1 6
10 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 4 11 -7 3 4 2 0 2 6 11 -5 6
11 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 1 2 1 5 6 -1 5
12 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 10 4 6 3 4 1 1 2 11 6 5 4
13 KARÁD SC BERZENCE SE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 0 10 -10 0 4 1 0 3 3 13 -10 3
14 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 2 0 0 2 1 12 -11 0 4 1 0 3 7 19 -12 3
15 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 0 1 1 3 7 -4 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 4 10 -6 2
16 KARÁD SC KARÁD SC 2 0 1 1 3 10 -7 1 2 0 0 2 4 10 -6 0 4 0 1 3 7 20 -13 1
 
BALATONBERÉNYI SE
--0 - 5---------6 - 1--
BALATONSZABADI LE
1 - 0-----------1 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 3--2 - 0----------
BÖHÖNYE KSE
--6 - 0------1 - 1-----
CSÖKÖLY Ö.SE
--------4 - 3--2 - 4---
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6----1 - 1---------
FC BARCS
---2 - 1---------5 - 2-
FONYÓDI PETŐFI SE
------2 - 1----2 - 4---
JUTA SE
----8 - 1-------4 - 1--
KARÁD SC
----------2 - 2---1 - 8
KISKORPÁDI SE
-3 - 2------1 - 1------
LENGYELTÓTI VSE
----4 - 0--1 - 00 - 3------
MEZŐCSOKONYA SE
---------6 - 1---3 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
----------2 - 0----
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
--4 - 0-----------3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-----1 - 1-0 - 1-------

Meccsek

DÉL-BALATON FC BALATONSZE

2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 08. 18. 17:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 08. 18. 17:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
FC BARCS
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 09. 16:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 09. 09. 16:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 15. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 15. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 29. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 29. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BÖHÖNYE KSE
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 10. 14. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 10. 20. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 10. 20. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 10. 28. 14:30
Karád Sport Club
2018. 10. 28. 14:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 11. 03. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 11. 03. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 11. 11. 13:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 11. 17. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 11. 17. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 02. 14:30
Barcsi Sport Club
2019. 03. 02. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BERZENCE SE
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 03. 23. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 03. 23. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
KISKORPÁDI SE
2019. 03. 31. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 31. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONSZABADI LE
2019. 04. 14. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
JUTA SE
2019. 04. 27. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 27. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 05. 04. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 05. 11. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 05. 11. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
KARÁD SC
2019. 05. 19. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 05. 25. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 05. 25. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 06. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 06. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE

BALATONBERÉNYI SE

2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 09. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 09. 09. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONBERÉNYI SE
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2018. 11. 18. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 03. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FC BARCS
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 06. 02. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KISKORPÁDI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom