Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 5. forduló

2018.09.09 - 16:30

Berzence, Berzence Sportegyesület Sportpálya (BSE Sporttelep)

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
DEÁK TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ORSÓS JÁNOS, CSAJÁGINÉ MÁTRAI ÉVA
BERZENCE SE
FONYÓDI PETŐFI SE
90'
45'

Gólok

TÓTH PATRIK

16'

1 - 0

 

 

1 - 1

22'

ANDERMANN MÁTÉ
BEKE ANDRÁS

36'

2 - 1

 

PINTÉR BALÁZS

54'

3 - 1

 

 

3 - 2

64'

BÓR NORBERT
HUBER LÁSZLÓ

70'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 5 5 0 0 19 6 13 15 11.2
2 JUTA SE JUTA SE 5 3 1 1 16 4 12 10 9.4
3 FC BARCS FC BARCS 5 3 1 1 14 6 8 10 10.8
4 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 5 3 0 2 8 6 2 9 8.6
5 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 5 3 0 2 13 12 1 9 6.6
6 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 5 3 0 2 10 12 -2 9 7.4
7 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 5 2 1 2 17 6 11 7 12.2
8 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 5 2 1 2 14 7 7 7 8.8
9 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 5 2 1 2 8 7 1 7 9
10 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 5 2 0 3 14 13 1 6 7.4
11 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 5 2 0 3 7 10 -3 6 6.4
12 BERZENCE SE BERZENCE SE 5 2 0 3 7 15 -8 6 8.4
13 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 5 1 2 2 5 7 -2 5 6.8
14 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 5 1 2 2 5 10 -5 5 9
15 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 5 1 0 4 7 25 -18 3 7
16 KARÁD SC KARÁD SC 5 0 1 4 7 25 -18 1 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 3 3 0 0 4 0 4 9 2 2 0 0 4 2 2 6 5 5 0 0 8 2 6 15
2 KARÁD SC JUTA SE 3 2 1 0 5 1 4 7 2 1 0 1 1 1 0 3 5 3 1 1 6 2 4 10
3 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 3 1 0 2 4 2 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6 5 3 0 2 9 3 6 9
4 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 3 2 0 1 2 1 1 6 2 1 0 1 1 1 0 3 5 3 0 2 3 2 1 9
5 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 3 2 1 0 3 0 3 7 2 0 2 0 1 1 0 2 5 2 3 0 4 1 3 9
6 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 2 1 1 0 4 1 3 4 3 1 1 1 5 3 2 4 5 2 2 1 9 4 5 8
7 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 3 1 1 1 5 5 0 4 2 1 1 0 3 1 2 4 5 2 2 1 8 6 2 8
8 KARÁD SC FC BARCS 3 2 1 0 5 2 3 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 2 2 1 6 4 2 8
9 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 2 0 3 4 5 -1 6
10 KARÁD SC BERZENCE SE 3 2 0 1 3 2 1 6 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 2 0 3 3 8 -5 6
11 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 1 0 1 4 2 2 3 3 0 2 1 3 5 -2 2 5 1 2 2 7 7 0 5
12 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 2 2 3 5 -2 5
13 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 1 2 2 1 3 -2 5
14 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 0 2 1 4 -3 3 5 1 2 2 2 5 -3 5
15 KARÁD SC KARÁD SC 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 1 2 1 4 -3 1 5 0 1 4 1 8 -7 1
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 0 3 1 9 -8 0 5 0 1 4 3 12 -9 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 3 3 0 0 11 2 9 9 2 2 0 0 8 4 4 6 5 5 0 0 19 6 13 15
2 KARÁD SC JUTA SE 3 2 0 1 12 3 9 6 2 1 1 0 4 1 3 4 5 3 1 1 16 4 12 10
3 KARÁD SC FC BARCS 3 3 0 0 12 3 9 9 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 3 1 1 14 6 8 10
4 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 6 4 2 6 5 3 0 2 8 6 2 9
5 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 2 0 0 7 2 5 6 3 1 0 2 6 10 -4 3 5 3 0 2 13 12 1 9
6 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2 2 0 0 6 1 5 6 3 1 0 2 4 11 -7 3 5 3 0 2 10 12 -2 9
7 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 3 1 1 1 7 2 5 4 2 1 0 1 10 4 6 3 5 2 1 2 17 6 11 7
8 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 2 1 1 0 7 1 6 4 3 1 0 2 7 6 1 3 5 2 1 2 14 7 7 7
9 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 3 2 0 1 5 3 2 6 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 2 1 2 8 7 1 7
10 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 3 1 0 2 8 10 -2 3 2 1 0 1 6 3 3 3 5 2 0 3 14 13 1 6
11 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 2 1 0 1 4 5 -1 3 3 1 0 2 3 5 -2 3 5 2 0 3 7 10 -3 6
12 KARÁD SC BERZENCE SE 3 2 0 1 7 5 2 6 2 0 0 2 0 10 -10 0 5 2 0 3 7 15 -8 6
13 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 3 1 1 1 4 4 0 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 1 2 2 5 7 -2 5
14 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 0 1 1 3 7 -4 1 3 1 1 1 2 3 -1 4 5 1 2 2 5 10 -5 5
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 3 0 0 3 1 18 -17 0 5 1 0 4 7 25 -18 3
16 KARÁD SC KARÁD SC 2 0 1 1 3 10 -7 1 3 0 0 3 4 15 -11 0 5 0 1 4 7 25 -18 1
 
BALATONBERÉNYI SE
--0 - 5---------6 - 12 - 4-
BALATONSZABADI LE
1 - 0-----------1 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 3--2 - 0-4 - 2--------
BÖHÖNYE KSE
--6 - 0------1 - 1-----
CSÖKÖLY Ö.SE
--------4 - 3--2 - 4---
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6----1 - 1---------
FC BARCS
---2 - 1----5 - 0----5 - 2-
FONYÓDI PETŐFI SE
------2 - 1----2 - 4---
JUTA SE
-0 - 1--8 - 1-------4 - 1--
KARÁD SC
----------2 - 2---1 - 8
KISKORPÁDI SE
-3 - 2---0 - 1--1 - 1------
LENGYELTÓTI VSE
----4 - 0--1 - 00 - 3------
MEZŐCSOKONYA SE
---------6 - 1-2 - 1-3 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
---4 - 1------2 - 0----
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
--4 - 0-----------3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
----6 - 01 - 1-0 - 1-------

Meccsek

BERZENCE SE

2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONSZABADI LE
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 02. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BERZENCE SE
2018. 09. 09. 16:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 09. 16. 16:30
Karád Sport Club
2018. 09. 16. 16:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
BERZENCE SE
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 30. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BERZENCE SE
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BERZENCE SE
2018. 10. 21. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
FC BARCS
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
JUTA SE
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2018. 11. 11. 13:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KISKORPÁDI SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BERZENCE SE
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BERZENCE SE
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BERZENCE SE
2019. 03. 17. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 17. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 03. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BERZENCE SE
2019. 03. 31. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KARÁD SC
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BERZENCE SE
2019. 04. 14. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BERZENCE SE
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 04. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 05. 04. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BERZENCE SE
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BERZENCE SE
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 26. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BERZENCE SE
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE

FONYÓDI PETŐFI SE

2018. 11. 25. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 11. 25. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 08. 18. 17:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 18. 17:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 08. 26. 17:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 08. 26. 17:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 09. 01. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
FC BARCS
2018. 09. 09. 16:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 23. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 09. 23. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 09. 29. 16:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 10. 06. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 06. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 10. 14. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 10. 20. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 10. 20. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 10. 27. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 27. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 11. 04. 13:30
Sportegyesület Juta
2018. 11. 04. 13:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 11. 11. 13:30
Karád Sport Club
2018. 11. 11. 13:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 11. 17. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 02. 23. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 03. 02. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 03. 02. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 03. 09. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 16. 14:30
Barcsi Sport Club
2019. 03. 16. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 03. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BERZENCE SE
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 04. 06. 15:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 06. 15:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
KISKORPÁDI SE
2019. 04. 14. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 04. 14. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 04. 20. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 20. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 04. 28. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 05. 04. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 05. 12. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 05. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
JUTA SE
2019. 05. 25. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
KARÁD SC
2019. 06. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
FONYÓDI PETŐFI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom