Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 8. forduló

2018.09.30 - 16:00

Csököly, Csököly Önkrományzati Sportegyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
TAKÁCS MÁRTON
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ORSÓS JÁNOS, CZEGLÉDI CSABA
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

24'

PERNECZ ANDRÁS

 

0 - 2

39'

BAKOS ZOLTÁN
PAIZS ZOLTÁN

44'

1 - 2

 

 

1 - 3

53'

PERNECZ ANDRÁS

 

1 - 4

73'

KARANCZ KRISTÓF

 

1 - 5

83'

KISS PÉTER

 

1 - 6

89'

MEZŐFI JÓZSEF MÁRK
BOGNÁR JENŐ

93'

2 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 8 6 1 1 25 10 15 19 8.9
2 FC BARCS FC BARCS 8 5 1 2 26 11 15 16 9.3
3 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 8 5 1 2 15 14 1 16 8.6
4 JUTA SE JUTA SE 8 4 1 3 20 9 11 13 8
5 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 8 4 1 3 18 12 6 13 8.1
6 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 8 4 1 3 15 15 0 13 8.9
7 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 8 4 0 4 26 20 6 12 10
8 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 8 4 0 4 18 18 0 12 7.4
9 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 8 4 0 4 15 15 0 12 6.9
10 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 8 4 0 4 11 13 -2 12 8.3
11 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 8 3 2 3 21 10 11 11 9.1
12 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 8 3 2 3 13 13 0 11 8.5
13 BERZENCE SE BERZENCE SE 8 3 0 5 10 24 -14 9 10.4
14 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 8 2 3 3 12 14 -2 9 7.9
15 KARÁD SC KARÁD SC 8 1 1 6 13 32 -19 4 8.5
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 8 1 0 7 10 38 -28 3 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 5 5 0 0 6 0 6 15 3 3 0 0 6 3 3 9 8 8 0 0 12 3 9 24
2 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 4 3 1 0 5 1 4 10 4 2 2 0 3 1 2 8 8 5 3 0 8 2 6 18
3 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 4 2 1 1 8 5 3 7 4 2 2 0 5 2 3 8 8 4 3 1 13 7 6 15
4 CSÖKÖLY Ö.SE FC BARCS 4 3 1 0 8 3 5 10 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 4 2 2 11 7 4 14
5 CSÖKÖLY Ö.SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 5 2 0 3 7 5 2 6 3 2 1 0 5 1 4 7 8 4 1 3 12 6 6 13
6 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 5 3 1 1 3 1 2 10 3 1 0 2 2 4 -2 3 8 4 1 3 5 5 0 13
7 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 3 1 2 0 4 1 3 5 5 2 2 1 6 3 3 8 8 3 4 1 10 4 6 13
8 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 4 2 1 1 5 2 3 7 4 1 0 3 2 4 -2 3 8 3 1 4 7 6 1 10
9 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 0 3 1 3 5 -2 3 4 2 1 1 3 2 1 7 8 2 4 2 6 7 -1 10
10 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 3 1 2 0 2 1 1 5 5 1 2 2 3 6 -3 5 8 2 4 2 5 7 -2 10
11 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 4 3 0 1 5 2 3 9 4 0 0 4 0 9 -9 0 8 3 0 5 5 11 -6 9
12 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 2 0 2 5 3 2 6 4 0 2 2 3 6 -3 2 8 2 2 4 8 9 -1 8
13 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 4 1 2 1 3 3 0 5 4 1 0 3 3 5 -2 3 8 2 2 4 6 8 -2 8
14 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONSZABADI LE 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 1 2 2 1 3 -2 5 8 1 3 4 2 6 -4 6
15 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 4 1 0 3 2 5 -3 3 4 0 1 3 1 7 -6 1 8 1 1 6 3 12 -9 4
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 4 0 1 3 4 7 -3 1 4 0 0 4 1 11 -10 0 8 0 1 7 5 18 -13 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 5 4 0 1 15 4 11 12 3 2 1 0 10 6 4 7 8 6 1 1 25 10 15 19
2 CSÖKÖLY Ö.SE FC BARCS 4 4 0 0 19 4 15 12 4 1 1 2 7 7 0 4 8 5 1 2 26 11 15 16
3 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 3 3 0 0 8 1 7 9 5 2 1 2 7 13 -6 7 8 5 1 2 15 14 1 16
4 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 4 2 0 2 13 5 8 6 4 2 1 1 7 4 3 7 8 4 1 3 20 9 11 13
5 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 3 2 1 0 9 1 8 7 5 2 0 3 9 11 -2 6 8 4 1 3 18 12 6 13
6 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 5 4 0 1 11 4 7 12 3 0 1 2 4 11 -7 1 8 4 1 3 15 15 0 13
7 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 4 2 0 2 14 12 2 6 4 2 0 2 12 8 4 6 8 4 0 4 26 20 6 12
8 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 3 0 1 12 6 6 9 4 1 0 3 6 12 -6 3 8 4 0 4 18 18 0 12
9 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 4 2 0 2 8 7 1 6 4 2 0 2 7 8 -1 6 8 4 0 4 15 15 0 12
10 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONSZABADI LE 3 2 0 1 5 4 1 6 5 2 0 3 6 9 -3 6 8 4 0 4 11 13 -2 12
11 CSÖKÖLY Ö.SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 5 2 2 1 11 5 6 8 3 1 0 2 10 5 5 3 8 3 2 3 21 10 11 11
12 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 4 1 1 2 7 8 -1 4 4 2 1 1 6 5 1 7 8 3 2 3 13 13 0 11
13 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 4 3 0 1 9 5 4 9 4 0 0 4 1 19 -18 0 8 3 0 5 10 24 -14 9
14 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 1 2 1 8 8 0 5 4 1 1 2 4 6 -2 4 8 2 3 3 12 14 -2 9
15 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 4 1 1 2 7 11 -4 4 4 0 0 4 6 21 -15 0 8 1 1 6 13 32 -19 4
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 4 1 0 3 9 18 -9 3 4 0 0 4 1 20 -19 0 8 1 0 7 10 38 -28 3
 
BALATONBERÉNYI SE
--0 - 5-----6 - 2---6 - 12 - 4-
BALATONSZABADI LE
1 - 0---3 - 2-------1 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 3-2 - 02 - 0-4 - 2--------
BÖHÖNYE KSE
-2 - 06 - 0------1 - 1-----
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6----1 - 5--4 - 3--2 - 4---
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6--4 - 0-1 - 1------1 - 1--
FC BARCS
---2 - 1----5 - 0-7 - 1--5 - 2-
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 0-----2 - 1----2 - 41 - 2--
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 1-------4 - 1--
KARÁD SC
--4 - 0------0 - 12 - 2---1 - 8
KISKORPÁDI SE
-3 - 2---0 - 1-3 - 41 - 1------
LENGYELTÓTI VSE
--5 - 1-4 - 0--1 - 00 - 3-----1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
------3 - 0-1 - 26 - 1-2 - 1-3 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
---4 - 1------2 - 0--2 - 0-
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
-3 - 04 - 0-------2 - 4---3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
----6 - 01 - 1-0 - 12 - 1---2 - 2--

Meccsek

CSÖKÖLY Ö.SE

2018. 11. 01. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 11. 01. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KARÁD SC
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 08. 26. 17:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 16. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
FC BARCS
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 07. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 03. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 11. 03. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 11. 11. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 11. 17. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 02. 24. 14:00
Karád Sport Club
2019. 02. 24. 14:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 03. 10. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 30. 15:00
Barcsi Sport Club
2019. 03. 30. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BERZENCE SE
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 21. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KISKORPÁDI SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 19. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 05. 26. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 06. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
FONYÓDI PETŐFI SE

BALATONBERÉNYI SE

2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 09. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 09. 09. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONBERÉNYI SE
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2018. 11. 18. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 03. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FC BARCS
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 06. 02. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KISKORPÁDI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom