Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 10. forduló

2018.10.14 - 15:00

Somlószőlős, Somlószőlős SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
SZALAI ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FÜLÖP ZOLTÁN
SOMLÓ SC
PEREMARTON SC BERHIDA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

47'

DUFEK ZSOLT

 

0 - 2

62'

DUFEK ZSOLT

 

0 - 3

73'

DUFEK ZSOLT

 

0 - 4

88'

DUFEK ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 10 8 1 1 28 18 10 25 7.1
2 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 10 7 0 3 35 14 21 21 8.4
3 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 10 6 3 1 36 19 17 21 7.4
4 CSOPAK SC CSOPAK SC 10 6 3 1 36 24 12 21 8.8
5 PÉTI MTE  PÉTI MTE  10 6 1 3 33 15 18 19 7.8
6 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 10 5 2 3 21 20 1 17 7.4
7 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 10 5 1 4 18 25 -7 16 8.8
8 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 10 4 2 4 19 13 6 14 7.6
9 ŐSI PSK ŐSI PSK 10 3 2 5 18 20 -2 11 6
10 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 10 2 3 5 19 25 -6 9 8.2
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 10 2 2 6 13 22 -9 8 8.5
12 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 10 1 4 5 22 38 -16 7 6.9
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 10 1 3 6 12 31 -19 6 6.4
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 10 0 1 9 16 42 -26 1 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 4 3 1 0 7 3 4 10 6 3 2 1 6 6 0 11 10 6 3 1 13 9 4 21
2 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 6 3 2 1 9 6 3 11 4 2 2 0 7 4 3 8 10 5 4 1 16 10 6 19
3 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 4 3 1 0 5 0 5 10 6 2 2 2 10 11 -1 8 10 5 3 2 15 11 4 18
4 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 4 4 0 0 11 1 10 12 6 0 4 2 2 7 -5 4 10 4 4 2 13 8 5 16
5 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 6 3 3 0 5 2 3 12 4 1 1 2 2 2 0 4 10 4 4 2 7 4 3 16
6 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 6 2 3 1 5 3 2 9 4 2 1 1 4 5 -1 7 10 4 4 2 9 8 1 16
7 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 5 2 1 2 3 2 1 7 5 2 2 1 6 5 1 8 10 4 3 3 9 7 2 15
8 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 5 1 2 2 3 6 -3 5 5 3 1 1 3 1 2 10 10 4 3 3 6 7 -1 15
9 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 5 2 1 2 6 3 3 7 5 2 1 2 8 5 3 7 10 4 2 4 14 8 6 14
10 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 4 1 2 1 4 5 -1 5 6 2 0 4 4 11 -7 6 10 3 2 5 8 16 -8 11
11 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 5 2 0 3 7 4 3 6 5 1 1 3 3 7 -4 4 10 3 1 6 10 11 -1 10
12 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 1 4 2 6 -4 4 4 1 1 2 4 4 0 4 10 2 2 6 6 10 -4 8
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 5 1 2 2 9 9 0 5 5 0 1 4 0 5 -5 1 10 1 3 6 9 14 -5 6
14 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 5 1 1 3 7 11 -4 4 5 0 1 4 2 10 -8 1 10 1 2 7 9 21 -12 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 4 3 1 0 13 7 6 10 6 5 0 1 15 11 4 15 10 8 1 1 28 18 10 25
2 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 5 3 0 2 16 8 8 9 5 4 0 1 19 6 13 12 10 7 0 3 35 14 21 21
3 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 4 3 0 1 11 5 6 9 6 3 3 0 25 14 11 12 10 6 3 1 36 19 17 21
4 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 6 3 3 0 22 14 8 12 4 3 0 1 14 10 4 9 10 6 3 1 36 24 12 21
5 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 4 3 0 1 21 5 16 9 6 3 1 2 12 10 2 10 10 6 1 3 33 15 18 19
6 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 5 2 1 2 7 9 -2 7 5 3 1 1 14 11 3 10 10 5 2 3 21 20 1 17
7 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 6 3 0 3 11 15 -4 9 4 2 1 1 7 10 -3 7 10 5 1 4 18 25 -7 16
8 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 6 2 2 2 14 10 4 8 4 2 0 2 5 3 2 6 10 4 2 4 19 13 6 14
9 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 5 2 0 3 11 7 4 6 5 1 2 2 7 13 -6 5 10 3 2 5 18 20 -2 11
10 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 5 1 1 3 8 12 -4 4 5 1 2 2 11 13 -2 5 10 2 3 5 19 25 -6 9
11 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 1 4 6 14 -8 4 4 1 1 2 7 8 -1 4 10 2 2 6 13 22 -9 8
12 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 5 0 3 2 12 21 -9 3 5 1 1 3 10 17 -7 4 10 1 4 5 22 38 -16 7
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 4 0 2 2 5 8 -3 2 6 1 1 4 7 23 -16 4 10 1 3 6 12 31 -19 6
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 5 0 0 5 11 23 -12 0 5 0 1 4 5 19 -14 1 10 0 1 9 16 42 -26 1
 
B.TOMAJI SE BONVINO
4 - 2-6 - 0-5 - 00 - 41 - 2------
CSABRENDEK FC
------3 - 30 - 30 - 12 - 1-3 - 4-
CSOPAK SC
-5 - 35 - 24 - 12 - 22 - 2--4 - 4----
NEMESSZALÓK ESE
-1 - 1--1 - 12 - 4--1 - 2----
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4---2 - 7-4 - 6----1 - 2
ŐSI PSK
------2 - 33 - 05 - 00 - 2--1 - 2
ÖSKÜ FC
-----4 - 15 - 21 - 2-1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--2 - 1--1 - 32 - 10 - 2
PÉTI MTE
1 - 3--7 - 1-------6 - 17 - 0
SOMLÓ SC
----4 - 1--0 - 4-0 - 23 - 13 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--2 - 3-6 - 0---0 - 0-2 - 13 - 31 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 31 - 11 - 50 - 13 - 11 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
0 - 8-3 - 43 - 3--4 - 4----2 - 2-
UGOD SE
3 - 1-4 - 22 - 0--4 - 4------

Meccsek

SOMLÓ SC

2018. 08. 12. 17:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 18. 17:00
Ősi Petőfi SK
2018. 08. 18. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SOMLÓ SC
2018. 08. 26. 17:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 26. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 02. 16:30
Csabrendek FC
2018. 09. 02. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SOMLÓ SC
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 16. 16:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 16. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 23. 16:00
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 23. 16:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SOMLÓ SC
2018. 09. 30. 16:00
Somlószőlős SE
2018. 09. 30. 16:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 10. 07. 15:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SOMLÓ SC
2018. 10. 14. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 10. 14. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 21. 15:00
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 21. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
SOMLÓ SC
2018. 10. 28. 14:30
Somlószőlős SE
2018. 10. 28. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PÉTI MTE
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 13:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 13:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 24. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 03. 24. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ŐSI PSK
2019. 03. 31. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 03. 31. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 07. 16:30
Somlószőlős SE
2019. 04. 07. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSABRENDEK FC
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 19. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 19. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
SOMLÓ SC
2019. 04. 28. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 04. 28. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSOPAK SC
2019. 05. 01. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 05. 01. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
SOMLÓ SC
2019. 06. 08. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 08. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SOMLÓ SC
2019. 05. 19. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 05. 19. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 26. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SOMLÓ SC
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC

PEREMARTON SC BERHIDA

2018. 08. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 08. 18. 17:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 16:30
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 16. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 22. 16:00
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 30. 16:00
Csabrendek FC
2018. 09. 30. 16:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 14. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 10. 14. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 10. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSOPAK SC
2018. 10. 28. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 28. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 11. 03. 14:00
Peremarton Sporttelep
2018. 11. 03. 14:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESSZALÓK ESE
2018. 11. 11. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 03. 23. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ŐSI PSK
2019. 04. 28. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 01. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSABRENDEK FC
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SOMLÓ SC
2019. 05. 19. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 05. 19. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SZENTANTALFA NVSE
2019. 06. 02. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PEREMARTON SC BERHIDA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom