Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 13. forduló

2018.11.04 - 14:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
LUKÁCS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KARSAI ROLAND
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

64'

SZABÓ DÁNIEL
GYÖRKÖS ZOLTÁN

71'

1 - 1

 

 

1 - 2

89'

VARGA BÉLA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 13 10 1 2 36 22 14 31 8
2 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 13 10 0 3 53 18 35 30 7.9
3 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 13 9 3 1 53 19 34 30 7.8
4 PÉTI MTE  PÉTI MTE  13 9 1 3 44 18 26 28 7.8
5 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 13 6 4 3 25 22 3 22 7.7
6 CSOPAK SC CSOPAK SC 13 6 3 4 40 39 1 21 7.6
7 ŐSI PSK ŐSI PSK 13 6 2 5 29 25 4 20 7.5
8 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 13 5 3 5 22 20 2 18 7.5
9 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 13 5 1 7 21 45 -24 16 7.4
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 13 3 2 8 16 27 -11 11 7.3
11 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 13 2 4 7 19 35 -16 10 7.2
12 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 13 2 4 7 28 45 -17 10 7.2
13 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 13 2 3 8 21 37 -16 9 7.1
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 13 0 1 12 19 54 -35 1 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 6 3 3 0 8 4 4 12 7 4 2 1 8 6 2 14 13 7 5 1 16 10 6 26
2 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 6 5 1 0 14 0 14 16 7 2 3 2 10 11 -1 9 13 7 4 2 24 11 13 25
3 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 6 6 0 0 16 2 14 18 7 1 4 2 3 7 -4 7 13 7 4 2 19 9 10 25
4 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 7 4 1 2 12 3 9 13 6 3 1 2 11 5 6 10 13 7 2 4 23 8 15 23
5 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 7 3 2 2 9 9 0 11 6 2 3 1 9 8 1 9 13 5 5 3 18 17 1 20
6 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 6 2 3 1 5 5 0 9 7 3 0 4 5 11 -6 9 13 5 3 5 10 16 -6 18
7 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 7 3 4 0 5 2 3 13 6 1 2 3 2 4 -2 5 13 4 6 3 7 6 1 18
8 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 7 1 3 3 4 8 -4 6 6 3 2 1 3 1 2 11 13 4 5 4 7 9 -2 17
9 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 6 3 0 3 9 5 4 9 7 2 1 4 4 8 -4 7 13 5 1 7 13 13 0 16
10 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 7 2 3 2 5 4 1 9 6 2 1 3 4 15 -11 7 13 4 4 5 9 19 -10 16
11 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 6 2 1 3 3 4 -1 7 7 2 2 3 7 10 -3 8 13 4 3 6 10 14 -4 15
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 7 2 3 2 10 9 1 9 6 0 1 5 0 6 -6 1 13 2 4 7 10 15 -5 10
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 7 1 2 4 2 6 -4 5 6 1 2 3 4 6 -2 5 13 2 4 7 6 12 -6 10
14 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 6 1 1 4 7 12 -5 4 7 0 3 4 3 11 -8 3 13 1 4 8 10 23 -13 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 6 4 1 1 17 11 6 13 7 6 0 1 19 11 8 18 13 10 1 2 36 22 14 31
2 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 7 5 0 2 27 11 16 15 6 5 0 1 26 7 19 15 13 10 0 3 53 18 35 30
3 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 6 5 0 1 27 5 22 15 7 4 3 0 26 14 12 15 13 9 3 1 53 19 34 30
4 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 6 5 0 1 29 8 21 15 7 4 1 2 15 10 5 13 13 9 1 3 44 18 26 28
5 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 7 3 2 2 11 11 0 11 6 3 2 1 14 11 3 11 13 6 4 3 25 22 3 22
6 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 7 3 3 1 23 21 2 12 6 3 0 3 17 18 -1 9 13 6 3 4 40 39 1 21
7 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 6 3 0 3 14 9 5 9 7 3 2 2 15 16 -1 11 13 6 2 5 29 25 4 20
8 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 7 2 3 2 14 10 4 9 6 3 0 3 8 10 -2 9 13 5 3 5 22 20 2 18
9 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 7 3 0 4 11 18 -7 9 6 2 1 3 10 27 -17 7 13 5 1 7 21 45 -24 16
10 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 7 1 1 5 6 15 -9 4 6 2 1 3 10 12 -2 7 13 3 2 8 16 27 -11 11
11 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 6 1 2 3 11 11 0 5 7 1 2 4 8 24 -16 5 13 2 4 7 19 35 -16 10
12 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 6 0 3 3 13 24 -11 3 7 2 1 4 15 21 -6 7 13 2 4 7 28 45 -17 10
13 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 6 1 1 4 8 16 -8 4 7 1 2 4 13 21 -8 5 13 2 3 8 21 37 -16 9
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 7 0 0 7 14 31 -17 0 6 0 1 5 5 23 -18 1 13 0 1 12 19 54 -35 1
 
B.TOMAJI SE BONVINO
4 - 2-6 - 0-5 - 00 - 41 - 2-6 - 35 - 0---
CSABRENDEK FC
------3 - 30 - 30 - 12 - 1-3 - 40 - 4
CSOPAK SC
1 - 75 - 35 - 24 - 12 - 22 - 2--4 - 4----
NEMESSZALÓK ESE
-1 - 1-4 - 01 - 12 - 4--1 - 22 - 3---
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4--2 - 52 - 7-4 - 6---1 - 31 - 2
ŐSI PSK
-3 - 2----2 - 33 - 05 - 00 - 2--1 - 2
ÖSKÜ FC
-5 - 0---4 - 15 - 21 - 211 - 01 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
--3 - 11 - 12 - 2--2 - 1--1 - 32 - 10 - 2
PÉTI MTE
1 - 3-5 - 27 - 1------3 - 16 - 17 - 0
SOMLÓ SC
----4 - 1--0 - 40 - 30 - 23 - 13 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--2 - 3-6 - 0--0 - 00 - 0-2 - 13 - 31 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 31 - 11 - 50 - 13 - 11 - 30 - 1------
TÓTVÁZSONY SE
0 - 8-3 - 43 - 3-1 - 34 - 4----2 - 2-
UGOD SE
3 - 1-4 - 22 - 0--4 - 4----1 - 23 - 2

Meccsek

UGOD SE

2018. 08. 12. 17:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 19. 17:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
2018. 09. 02. 16:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 16:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 06. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 06. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2018. 10. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 21. 15:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 14:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 13:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 13:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 23. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 16:00
Ugod SE
2019. 03. 31. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 07. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 05. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 12. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE

TALIÁNDÖRÖGD SE

2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 08. 26. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSOPAK SC
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 30. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 30. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 03. 31. 16:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 16:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom