Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 13. forduló

2018.11.04 - 14:00

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
TÁL SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁKH CSABA
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
90'
45'

Gólok

HORVÁTH LÁSZLÓ

6'

1 - 0

 

BALAI MARTIN KÁROLY

9'

2 - 0

 

HORVÁTH LÁSZLÓ

11'

3 - 0

 

TALIÁN KRISZTIÁN

18'

4 - 0

 

STRAUB ÁDÁM

28'

5 - 0

 

TALIÁN KRISZTIÁN

40'

6 - 0

 

HORVÁTH LÁSZLÓ

55'

7 - 0

 

HORVÁTH LÁSZLÓ

57'

8 - 0

 

STRAUB ÁDÁM

65'

9 - 0

 

HORNYÁK ÁDÁM

75'

10 - 0

 

HORVÁTH LÁSZLÓ

89'

11 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 13 10 1 2 36 22 14 31 8
2 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 13 10 0 3 53 18 35 30 7.9
3 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 13 9 3 1 53 19 34 30 7.8
4 PÉTI MTE  PÉTI MTE  13 9 1 3 44 18 26 28 7.8
5 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 13 6 4 3 25 22 3 22 7.7
6 CSOPAK SC CSOPAK SC 13 6 3 4 40 39 1 21 7.6
7 ŐSI PSK ŐSI PSK 13 6 2 5 29 25 4 20 7.5
8 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 13 5 3 5 22 20 2 18 7.5
9 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 13 5 1 7 21 45 -24 16 7.4
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 13 3 2 8 16 27 -11 11 7.3
11 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 13 2 4 7 19 35 -16 10 7.2
12 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 13 2 4 7 28 45 -17 10 7.2
13 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 13 2 3 8 21 37 -16 9 7.1
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 13 0 1 12 19 54 -35 1 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 6 3 3 0 8 4 4 12 7 4 2 1 8 6 2 14 13 7 5 1 16 10 6 26
2 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 6 5 1 0 14 0 14 16 7 2 3 2 10 11 -1 9 13 7 4 2 24 11 13 25
3 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 6 6 0 0 16 2 14 18 7 1 4 2 3 7 -4 7 13 7 4 2 19 9 10 25
4 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 7 4 1 2 12 3 9 13 6 3 1 2 11 5 6 10 13 7 2 4 23 8 15 23
5 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 7 3 2 2 9 9 0 11 6 2 3 1 9 8 1 9 13 5 5 3 18 17 1 20
6 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 6 2 3 1 5 5 0 9 7 3 0 4 5 11 -6 9 13 5 3 5 10 16 -6 18
7 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 7 3 4 0 5 2 3 13 6 1 2 3 2 4 -2 5 13 4 6 3 7 6 1 18
8 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 7 1 3 3 4 8 -4 6 6 3 2 1 3 1 2 11 13 4 5 4 7 9 -2 17
9 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 6 3 0 3 9 5 4 9 7 2 1 4 4 8 -4 7 13 5 1 7 13 13 0 16
10 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 7 2 3 2 5 4 1 9 6 2 1 3 4 15 -11 7 13 4 4 5 9 19 -10 16
11 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 6 2 1 3 3 4 -1 7 7 2 2 3 7 10 -3 8 13 4 3 6 10 14 -4 15
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 7 2 3 2 10 9 1 9 6 0 1 5 0 6 -6 1 13 2 4 7 10 15 -5 10
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 7 1 2 4 2 6 -4 5 6 1 2 3 4 6 -2 5 13 2 4 7 6 12 -6 10
14 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 6 1 1 4 7 12 -5 4 7 0 3 4 3 11 -8 3 13 1 4 8 10 23 -13 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 6 4 1 1 17 11 6 13 7 6 0 1 19 11 8 18 13 10 1 2 36 22 14 31
2 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 7 5 0 2 27 11 16 15 6 5 0 1 26 7 19 15 13 10 0 3 53 18 35 30
3 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 6 5 0 1 27 5 22 15 7 4 3 0 26 14 12 15 13 9 3 1 53 19 34 30
4 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 6 5 0 1 29 8 21 15 7 4 1 2 15 10 5 13 13 9 1 3 44 18 26 28
5 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 7 3 2 2 11 11 0 11 6 3 2 1 14 11 3 11 13 6 4 3 25 22 3 22
6 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 7 3 3 1 23 21 2 12 6 3 0 3 17 18 -1 9 13 6 3 4 40 39 1 21
7 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 6 3 0 3 14 9 5 9 7 3 2 2 15 16 -1 11 13 6 2 5 29 25 4 20
8 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 7 2 3 2 14 10 4 9 6 3 0 3 8 10 -2 9 13 5 3 5 22 20 2 18
9 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 7 3 0 4 11 18 -7 9 6 2 1 3 10 27 -17 7 13 5 1 7 21 45 -24 16
10 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 7 1 1 5 6 15 -9 4 6 2 1 3 10 12 -2 7 13 3 2 8 16 27 -11 11
11 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 6 1 2 3 11 11 0 5 7 1 2 4 8 24 -16 5 13 2 4 7 19 35 -16 10
12 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 6 0 3 3 13 24 -11 3 7 2 1 4 15 21 -6 7 13 2 4 7 28 45 -17 10
13 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 6 1 1 4 8 16 -8 4 7 1 2 4 13 21 -8 5 13 2 3 8 21 37 -16 9
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 7 0 0 7 14 31 -17 0 6 0 1 5 5 23 -18 1 13 0 1 12 19 54 -35 1
 
B.TOMAJI SE BONVINO
4 - 2-6 - 0-5 - 00 - 41 - 2-6 - 35 - 0---
CSABRENDEK FC
------3 - 30 - 30 - 12 - 1-3 - 40 - 4
CSOPAK SC
1 - 75 - 35 - 24 - 12 - 22 - 2--4 - 4----
NEMESSZALÓK ESE
-1 - 1-4 - 01 - 12 - 4--1 - 22 - 3---
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4--2 - 52 - 7-4 - 6---1 - 31 - 2
ŐSI PSK
-3 - 2----2 - 33 - 05 - 00 - 2--1 - 2
ÖSKÜ FC
-5 - 0---4 - 15 - 21 - 211 - 01 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
--3 - 11 - 12 - 2--2 - 1--1 - 32 - 10 - 2
PÉTI MTE
1 - 3-5 - 27 - 1------3 - 16 - 17 - 0
SOMLÓ SC
----4 - 1--0 - 40 - 30 - 23 - 13 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--2 - 3-6 - 0--0 - 00 - 0-2 - 13 - 31 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 31 - 11 - 50 - 13 - 11 - 30 - 1------
TÓTVÁZSONY SE
0 - 8-3 - 43 - 3-1 - 34 - 4----2 - 2-
UGOD SE
3 - 1-4 - 22 - 0--4 - 4----1 - 23 - 2

Meccsek

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC

SOMLÓ SC

2018. 08. 12. 17:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 18. 17:00
Ősi Petőfi SK
2018. 08. 18. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SOMLÓ SC
2018. 08. 26. 17:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 26. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 02. 16:30
Csabrendek FC
2018. 09. 02. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SOMLÓ SC
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 16. 16:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 16. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 23. 16:00
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 23. 16:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SOMLÓ SC
2018. 09. 30. 16:00
Somlószőlős SE
2018. 09. 30. 16:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 10. 07. 15:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SOMLÓ SC
2018. 10. 14. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 10. 14. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 21. 15:00
Szigligeti sportpálya
2018. 10. 21. 15:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
SOMLÓ SC
2018. 10. 28. 14:30
Somlószőlős SE
2018. 10. 28. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PÉTI MTE
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 13:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 13:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 24. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 03. 24. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ŐSI PSK
2019. 03. 31. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 03. 31. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 07. 16:30
Somlószőlős SE
2019. 04. 07. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSABRENDEK FC
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 19. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 19. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
SOMLÓ SC
2019. 04. 28. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 04. 28. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSOPAK SC
2019. 05. 01. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 05. 01. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
SOMLÓ SC
2019. 06. 08. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 08. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SOMLÓ SC
2019. 05. 19. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 05. 19. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 26. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SOMLÓ SC
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom