Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 19. forduló

2019.04.21 - 17:00

Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
LOVASI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOZMA TAMÁS, HOLCZBAUER FLÓRIÁN
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

HORVÁTH LÁSZLÓ

 

0 - 2

23'

TALIÁN KRISZTIÁN

 

0 - 3

36'

HORVÁTH LÁSZLÓ

 

0 - 4

45'

TÁLOS GERGŐ

 

0 - 5

70'

STRAUB ÁDÁM
MÜLLER TAMÁS ATTILA

88'

1 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 19 16 0 3 79 25 54 48 7.8
2 UGOD SE UGOD SE 19 14 2 3 55 32 23 44 8
3 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 19 13 4 2 74 29 45 43 7.6
4 ŐSI PSK ŐSI PSK 19 11 3 5 50 32 18 36 8.4
5 PÉTI MTE  PÉTI MTE  19 11 2 6 56 31 25 35 7.8
6 CSOPAK SC CSOPAK SC 19 9 4 6 63 58 5 31 7.2
7 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 19 7 7 5 34 34 0 28 6.7
8 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 19 6 4 9 40 50 -10 22 8.4
9 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 19 6 4 9 44 61 -17 22 8.2
10 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 19 5 4 10 28 37 -9 19 6.6
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 19 5 2 12 24 44 -20 17 7.7
12 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 19 5 2 12 29 64 -35 17 7.4
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 19 2 5 12 27 56 -29 11 6.1
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 19 0 3 16 25 75 -50 3 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 9 5 4 0 16 5 11 19 10 6 3 1 11 6 5 21 19 11 7 1 27 11 16 40
2 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 9 6 2 1 20 2 18 20 10 4 4 2 16 11 5 16 19 10 6 3 36 13 23 36
3 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 10 6 2 2 20 4 16 20 9 4 2 3 13 7 6 14 19 10 4 5 33 11 22 34
4 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 10 8 0 2 21 9 12 24 9 1 4 4 3 11 -8 7 19 9 4 6 24 20 4 31
5 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 9 5 1 3 14 5 9 16 10 4 2 4 8 8 0 14 19 9 3 7 22 13 9 30
6 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 10 5 2 3 19 13 6 17 9 3 4 2 12 13 -1 13 19 8 6 5 31 26 5 30
7 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 9 3 2 4 6 7 -1 11 10 5 2 3 15 12 3 17 19 8 4 7 21 19 2 28
8 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 10 2 5 3 5 8 -3 11 9 4 2 3 4 5 -1 14 19 6 7 6 9 13 -4 25
9 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 10 3 4 3 9 11 -2 13 9 3 1 5 5 16 -11 10 19 6 5 8 14 27 -13 23
10 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 9 2 3 4 6 8 -2 9 10 4 1 5 7 21 -14 13 19 6 4 9 13 29 -16 22
11 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 10 3 4 3 5 7 -2 13 9 2 3 4 4 7 -3 9 19 5 7 7 9 14 -5 22
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 10 3 3 4 11 12 -1 12 9 0 2 7 3 14 -11 2 19 3 5 11 14 26 -12 14
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 9 1 3 5 3 8 -5 6 10 2 2 6 7 14 -7 8 19 3 5 11 10 22 -12 14
14 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 9 2 1 6 9 18 -9 7 10 1 4 5 9 19 -10 7 19 3 5 11 18 37 -19 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 10 8 0 2 44 14 30 24 9 8 0 1 35 11 24 24 19 16 0 3 79 25 54 48
2 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 9 7 1 1 29 15 14 22 10 7 1 2 26 17 9 22 19 14 2 3 55 32 23 44
3 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 9 7 0 2 38 11 27 21 10 6 4 0 36 18 18 22 19 13 4 2 74 29 45 43
4 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 9 6 0 3 26 12 14 18 10 5 3 2 24 20 4 18 19 11 3 5 50 32 18 36
5 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 10 7 0 3 38 16 22 21 9 4 2 3 18 15 3 14 19 11 2 6 56 31 25 35
6 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 10 5 4 1 37 27 10 19 9 4 0 5 26 31 -5 12 19 9 4 6 63 58 5 31
7 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 10 3 4 3 16 18 -2 13 9 4 3 2 18 16 2 15 19 7 7 5 34 34 0 28
8 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 9 3 1 5 15 22 -7 10 10 3 3 4 25 28 -3 12 19 6 4 9 40 50 -10 22
9 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 9 2 3 4 19 30 -11 9 10 4 1 5 25 31 -6 13 19 6 4 9 44 61 -17 22
10 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 10 2 4 4 18 19 -1 10 9 3 0 6 10 18 -8 9 19 5 4 10 28 37 -9 19
11 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 9 2 1 6 9 19 -10 7 10 3 1 6 15 25 -10 10 19 5 2 12 24 44 -20 17
12 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 9 3 0 6 15 26 -11 9 10 2 2 6 14 38 -24 8 19 5 2 12 29 64 -35 17
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 10 1 3 6 18 24 -6 6 9 1 2 6 9 32 -23 5 19 2 5 12 27 56 -29 11
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 10 0 2 8 17 36 -19 2 9 0 1 8 8 39 -31 1 19 0 3 16 25 75 -50 3
 
B.TOMAJI SE BONVINO
4 - 2-6 - 010 - 15 - 00 - 41 - 24 - 26 - 35 - 0--3 - 0
CSABRENDEK FC
-2 - 5-2 - 1--3 - 30 - 30 - 12 - 13 - 03 - 40 - 4
CSOPAK SC
1 - 75 - 35 - 24 - 12 - 22 - 2--4 - 4-6 - 16 - 32 - 2
NEMESSZALÓK ESE
2 - 31 - 1-4 - 01 - 12 - 4-1 - 11 - 22 - 3-3 - 41 - 5
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4--2 - 52 - 71 - 14 - 61 - 1-1 - 31 - 31 - 2
ŐSI PSK
-3 - 27 - 22 - 0--2 - 33 - 05 - 00 - 23 - 1-1 - 2
ÖSKÜ FC
1 - 35 - 04 - 26 - 1-4 - 15 - 21 - 211 - 01 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
1 - 3-3 - 11 - 12 - 22 - 22 - 22 - 1--1 - 32 - 10 - 2
PÉTI MTE
1 - 3-5 - 27 - 14 - 1-1 - 50 - 1-4 - 13 - 16 - 17 - 0
SOMLÓ SC
-3 - 5--4 - 11 - 3-0 - 40 - 30 - 23 - 13 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
-2 - 22 - 3-6 - 01 - 41 - 30 - 00 - 0-2 - 13 - 31 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 31 - 11 - 50 - 13 - 11 - 30 - 1--2 - 1-1 - 3-
TÓTVÁZSONY SE
0 - 82 - 53 - 43 - 3-1 - 34 - 4--1 - 03 - 12 - 2-
UGOD SE
3 - 1-4 - 22 - 0--4 - 44 - 2-7 - 21 - 01 - 23 - 2

Meccsek

PÉTI MTE

2018. 08. 12. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 12. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PÉTI MTE
2018. 08. 19. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018. 09. 02. 16:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PÉTI MTE
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 16:00
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 30. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PÉTI MTE
2018. 10. 07. 15:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 14. 15:00
Csabrendek FC
2018. 10. 14. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PÉTI MTE
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 14:30
Somlószőlős SE
2018. 10. 28. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PÉTI MTE
2018. 11. 04. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSOPAK SC
2018. 11. 11. 13:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 03. 24. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PÉTI MTE
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 06. 16:30
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PÉTI MTE
2019. 04. 14. 16:30
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ŐSI PSK
2019. 05. 05. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PÉTI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSABRENDEK FC
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SOMLÓ SC
2019. 06. 02. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 06. 02. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PÉTI MTE

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom