Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 2. forduló

2018.08.19 - 17:00

Tótvázsony, Tótvázsony Sportegyesület

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
TÁL SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PATAI BALÁZS
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
90'
45'

Gólok

HORVÁTH GÁBOR

4'

1 - 0

 

 

1 - 1

19'

SZALAI PÉTER
HORVÁTH GÁBOR

53'

2 - 1

 

 

2 - 2

82'

LENDVAI PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 2 2 0 0 10 3 7 6 11.5
2 ŐSI PSK ŐSI PSK 2 2 0 0 8 1 7 6 12.5
3 PÉTI MTE  PÉTI MTE  2 1 1 0 7 1 6 4 11.5
4 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 2 1 1 0 6 5 1 4 10
5 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 1 0 4 3 1 4 9
6 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 2 1 1 0 3 2 1 4 9.5
7 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 7 2 5 3 9.5
8 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 2 1 0 1 7 6 1 3 7.5
9 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 2 0 1 1 0 1 -1 1 4.5
10 CSOPAK SC CSOPAK SC 2 0 1 1 4 6 -2 1 3.5
11 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 1 1 4 6 -2 1 6.5
12 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 1 1 3 5 -2 1 3
13 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 2 0 0 2 1 11 -10 0 1.5
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 2 0 0 2 1 13 -12 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
4 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
5 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
6 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 1 3 3
8 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
13 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 6 1 5 3 2 2 0 0 10 3 7 6
2 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 8 1 7 6
3 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 1 1 0 0 7 1 6 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 7 1 6 4
4 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 1 0 6 5 1 4
5 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
7 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 7 2 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 7 2 5 3
8 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 7 6 1 3
9 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
10 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 1 1 4 6 -2 1
11 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 4 6 -2 1
12 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 5 -2 1
13 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 11 -10 0
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 13 -12 0 2 0 0 2 1 13 -12 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--6 - 0---1 - 2------
CSABRENDEK FC
-----------3 - 4-
CSOPAK SC
-----2 - 2-------
NEMESSZALÓK ESE
-------------
NEMESVÁMOSI LSE
-2 - 4-----------
ŐSI PSK
--------5 - 0----
ÖSKÜ FC
---------1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--------
PÉTI MTE
---7 - 1---------
SOMLÓ SC
------------1 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--------0 - 0----
TALIÁNDÖRÖGD SE
-----1 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
-----------2 - 2-
UGOD SE
--4 - 2----------

Meccsek

TÓTVÁZSONY SE

2018. 08. 12. 17:00
Csabrendek FC
2018. 08. 12. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 08. 26. 17:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 26. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 02. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 02. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSOPAK SC
2018. 09. 09. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 09. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 16. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 22. 16:00
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 30. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 07. 15:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 15:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ŐSI PSK
2018. 11. 03. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 03. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 11. 11. 13:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSABRENDEK FC
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 03. 31. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 03. 31. 16:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 07. 16:30
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 07. 16:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 04. 14. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 21. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 21. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 04. 28. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 01. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 01. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 05. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PÉTI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 26. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TÓTVÁZSONY SE
2019. 06. 02. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
NEMESVÁMOSI LSE

TALIÁNDÖRÖGD SE

2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 08. 26. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSOPAK SC
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 30. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 30. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 03. 31. 16:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 16:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple