Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 24. forduló

2019.05.19 - 17:00

Taliándörögd, Sportpálya Taliándörögd

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
MAGYAR ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BALOGH BÁLINT
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
90'
45'

Gólok

SZALAI RÓBERT

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

13'

GYŐRI OLIVÉR CSABA

 

1 - 2

45'

MÓD BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 24 19 1 4 103 33 70 58 8
2 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 24 18 4 2 98 33 65 58 7.5
3 UGOD SE UGOD SE 24 16 3 5 62 39 23 51 7.5
4 PÉTI MTE  PÉTI MTE  24 16 2 6 78 39 39 50 7.6
5 ŐSI PSK ŐSI PSK 24 13 4 7 60 44 16 43 7.5
6 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 24 11 7 6 55 45 10 40 7.6
7 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 24 10 4 10 47 44 3 34 7.9
8 CSOPAK SC CSOPAK SC 24 10 4 10 74 84 -10 34 7.9
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 24 6 5 13 42 63 -21 23 7.2
10 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 24 6 4 14 48 79 -31 22 7.6
11 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 24 6 4 14 51 85 -34 22 7
12 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 24 6 3 15 39 74 -35 21 7.5
13 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 24 5 2 17 27 59 -32 17 7.5
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 24 1 3 20 35 98 -63 6 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 12 8 3 1 26 2 24 27 12 6 4 2 24 13 11 22 24 14 7 3 50 15 35 49
2 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 12 6 6 0 19 6 13 24 12 7 4 1 13 6 7 25 24 13 10 1 32 12 20 49
3 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 12 8 2 2 26 5 21 26 12 5 4 3 17 9 8 19 24 13 6 5 43 14 29 45
4 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 12 9 1 2 25 11 14 28 12 3 4 5 8 14 -6 13 24 12 5 7 33 25 8 41
5 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 12 6 2 4 18 10 8 20 12 4 3 5 9 11 -2 15 24 10 5 9 27 21 6 35
6 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 12 5 4 3 13 11 2 19 12 5 1 6 9 19 -10 16 24 10 5 9 22 30 -8 35
7 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 12 5 4 3 10 9 1 19 12 4 4 4 12 9 3 16 24 9 8 7 22 18 4 35
8 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 12 3 6 3 7 9 -2 15 12 6 2 4 10 8 2 20 24 9 8 7 17 17 0 35
9 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 12 6 2 4 22 20 2 20 12 3 4 5 13 19 -6 13 24 9 6 9 35 39 -4 33
10 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 12 3 2 7 6 14 -8 11 12 5 3 4 16 14 2 18 24 8 5 11 22 28 -6 29
11 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 12 3 4 5 9 11 -2 13 12 4 2 6 9 24 -15 14 24 7 6 11 18 35 -17 27
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 12 4 4 4 15 15 0 16 12 0 3 9 4 20 -16 3 24 4 7 13 19 35 -16 19
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 12 1 3 8 4 13 -9 6 12 2 2 8 8 18 -10 8 24 3 5 16 12 31 -19 14
14 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 12 2 1 9 9 25 -16 7 12 1 4 7 9 25 -16 7 24 3 5 16 18 50 -32 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 12 10 0 2 56 16 40 30 12 9 1 2 47 17 30 28 24 19 1 4 103 33 70 58
2 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 12 10 0 2 51 12 39 30 12 8 4 0 47 21 26 28 24 18 4 2 98 33 65 58
3 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 12 8 2 2 34 20 14 26 12 8 1 3 28 19 9 25 24 16 3 5 62 39 23 51
4 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 12 9 0 3 49 18 31 27 12 7 2 3 29 21 8 23 24 16 2 6 78 39 39 50
5 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 12 8 0 4 35 19 16 24 12 5 4 3 25 25 0 19 24 13 4 7 60 44 16 43
6 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 12 5 4 3 24 22 2 19 12 6 3 3 31 23 8 21 24 11 7 6 55 45 10 40
7 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 12 4 4 4 23 21 2 16 12 6 0 6 24 23 1 18 24 10 4 10 47 44 3 34
8 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 12 6 4 2 44 38 6 22 12 4 0 8 30 46 -16 12 24 10 4 10 74 84 -10 34
9 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 12 3 3 6 25 25 0 12 12 3 2 7 17 38 -21 11 24 6 5 13 42 63 -21 23
10 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 12 3 1 8 19 39 -20 10 12 3 3 6 29 40 -11 12 24 6 4 14 48 79 -31 22
11 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 12 2 3 7 25 41 -16 9 12 4 1 7 26 44 -18 13 24 6 4 14 51 85 -34 22
12 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 12 4 1 7 23 32 -9 13 12 2 2 8 16 42 -26 8 24 6 3 15 39 74 -35 21
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 12 2 1 9 10 28 -18 7 12 3 1 8 17 31 -14 10 24 5 2 17 27 59 -32 17
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 12 1 2 9 26 44 -18 5 12 0 1 11 9 54 -45 1 24 1 3 20 35 98 -63 6
 
B.TOMAJI SE BONVINO
4 - 2-6 - 010 - 15 - 00 - 41 - 24 - 26 - 35 - 04 - 28 - 03 - 0
CSABRENDEK FC
1 - 92 - 52 - 42 - 1-1 - 43 - 30 - 30 - 12 - 13 - 03 - 40 - 4
CSOPAK SC
1 - 75 - 35 - 24 - 12 - 22 - 25 - 4-4 - 42 - 76 - 16 - 32 - 2
NEMESSZALÓK ESE
2 - 31 - 15 - 14 - 01 - 12 - 4-1 - 11 - 22 - 32 - 03 - 41 - 5
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 46 - 3-2 - 52 - 71 - 14 - 61 - 13 - 51 - 31 - 31 - 2
ŐSI PSK
2 - 03 - 27 - 22 - 05 - 02 - 72 - 33 - 05 - 00 - 23 - 1-1 - 2
ÖSKÜ FC
1 - 35 - 04 - 26 - 17 - 04 - 15 - 21 - 211 - 01 - 0-5 - 11 - 0
PEREMARTON SC BERHIDA
1 - 36 - 33 - 11 - 12 - 22 - 22 - 22 - 12 - 1-1 - 32 - 10 - 2
PÉTI MTE
1 - 36 - 15 - 27 - 14 - 15 - 11 - 50 - 1-4 - 13 - 16 - 17 - 0
SOMLÓ SC
3 - 33 - 54 - 01 - 34 - 11 - 3-0 - 40 - 30 - 23 - 13 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
-2 - 22 - 33 - 16 - 01 - 41 - 30 - 00 - 02 - 12 - 13 - 31 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
0 - 31 - 11 - 50 - 13 - 11 - 30 - 10 - 51 - 22 - 10 - 21 - 3-
TÓTVÁZSONY SE
0 - 82 - 53 - 43 - 3-1 - 34 - 42 - 43 - 51 - 03 - 12 - 21 - 2
UGOD SE
3 - 1-4 - 22 - 03 - 10 - 04 - 44 - 22 - 47 - 21 - 01 - 23 - 2

Meccsek

TALIÁNDÖRÖGD SE

2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 08. 26. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSOPAK SC
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 30. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 30. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 03. 31. 16:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 16:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE

PÉTI MTE

2018. 08. 12. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 12. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PÉTI MTE
2018. 08. 19. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018. 09. 02. 16:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PÉTI MTE
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 16:00
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 30. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PÉTI MTE
2018. 10. 07. 15:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 14. 15:00
Csabrendek FC
2018. 10. 14. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PÉTI MTE
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 14:30
Somlószőlős SE
2018. 10. 28. 14:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PÉTI MTE
2018. 11. 04. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSOPAK SC
2018. 11. 11. 13:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 03. 24. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PÉTI MTE
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 06. 16:30
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PÉTI MTE
2019. 04. 14. 16:30
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ŐSI PSK
2019. 05. 05. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PÉTI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSABRENDEK FC
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SOMLÓ SC
2019. 06. 02. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 06. 02. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PÉTI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom